Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1653 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ewa ewa

    ahojky kdo pokecá *15* *15* *15*
  • znám ewin email

    Já ewin email znám. *1* *1*
    • Re: znám ewin email

      a dáš mi ho prosím??
    • Re: znám ewin email

      co jako já taky *15* *15* *15* *15* *15*
  • Super zpěvacka

    Ewa je super zpěvacka,Ewi dáš mi prosíííím
    Tvůj E-Mail byl bych moc rád *14*
  • vzak pro Ewu

    ewa je nejlepší zpěvačka mám odní album měls mně vubec rád a ticho.ewo prosím nemohla bys mi dát tovoje icq já bych to nikomu neřekla prosím.napiš mi na muj email martinkajanku@seznam.cz *4* *4* *4* *3* *3*
  • Ewicka

    Dekuji všem který mi fandí a veri mi....mam o duvod vic vytavrat alby a pod.Ty kteri mne nemneji radi tak to nevadi kazdy ma predse svuj nazor ja vam ho brat nebudu takze dekuji mozna priste..tedka pisu protoze mam cas asi tak 5 minut ale zase jse endostanu na net mesic dva tak jse mnejte drzte mi palce vidime se uz coskoro mnejte se ahooj *3* *3* posilam pusy
    • Re: Ewicka

      Nemusíš se vydávat za Ewu nikdo ti to strejně asi nevěří!!!!!!!! nebo aspoń já ne!!!!
  • 11-ti letá Crazy Áňa

    Kdo chcete slyšet zajímavější a hlavně osobitější muziku, mrkněte na http://bandzone.cz/crazyana !
  • Nej,nej zpěvačka

    Ewa Farná je cool,je super zpěvačka *14*,mě se její písničky moc,mocinky líbí. *4* Je ůžasná,ewi:plosím nedala bys mi tvůj mailí? *1* byla bych moc ráda
    • Re: Nej,nej zpěvačka

      souhlasím s tebou,ale ještě asi nevíš že Farna se píše s krátkým a
  • Pro Ewu

    Ewa je nejlepší holka na světe i zpevačka
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ewi si nejlepší.

    Ahoj Ewo.Jseš ta nejlepší spěvačka.Já ti moc fandim *1* *3* *4* *3*
  • Ewičko jsi nej.lepší

    ahojky lidišky já jsem vám chtěla napsat že ewu mám tak ráda jak jen si to uvedete představit sice mám všechny její cd ale jen jedno v originále *16* *3* tak jsem chtěla říct že na to že jí je jenom 14 toho dokázala docela hodně její taxty znám na zpamět a byla jsem i na jejim koncertu a bylo to pro mě fantastický dostala jsem od ewy podpis,stála jsem hned pod ní podala mi ruku asi 3krát prostě bomba.Takže jsem vám jenom chtěla říct EWA FARNA JE NEJLEPŠÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ A KOMU SE TO NELÍBÍ TAK AT SI PR... POLÍBÍ *13* *13* *14* MTR EWO

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit