Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1653 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj

    Ahoj.. Moje nejky zpěvačka je Avril *14* , ale Ewču jsem si teď taky docela oblíbila. Dřív jsem ji moc nemusela, ale sháněla jsem se po nějaký ofině a tak mě zaujal Ewy účes. *4* (Včera jsem byla u kadeřnice a je to fakt cool.) Od tý doby jsem začala poslouchat i její písničky a musím říc, že jsou moc pěkný. Na Avril sice nemá, ale aspoň poslouchám ňáký český songy. Ewo si fajn, hodně štěstí a drž se!!
  • ma ewa mail?

    ewo mas mail? jestli jo das mi ho ? napred diky! chci ti neco rict::::tajne:::: *3*
  • Ewa Farna

    Ewa je prostě můj vzor vážně skvělá mlädá holka s vážně skvělím hlasem ví co chce je zábavná je pěkná a prostě úplně skvěla *3* Držím palečky EWO
  • mám její autogram

    Mám její autogramy i spoustu věcí s jejím logem..třičko,kšiltovky,placky,p ropisky...Pokud chcete taky napište mi na e-mail potrhanyENDY@seznam.cz *15* *1* *14*
  • je skvělá

    Ahojky Ewo,chci ti říct,že jsi skvělá zpěvačka a máš nádherné písničky.vybojovala sis co si chtěla a myslím,že jsi velmi silná a cílevědomá.Tak ahojky tvá fanynka Alča
  • Ewa

    Ewa je prostě dobrá a má fakt fajné písně good *14* *14* *15*
  • ewa

    Ewa nejni špatna ale mam radsi avril.nechci vas tim nak stvat ale mate nekdo tapety Avril? *4*
  • Mám její autogram

    Její ewa je fakt super.Je všude kolem mě- v mém pokoji-na zdi její plakáty, hraje mi tam její hudba a na nástěnce visí její autogram.Do školy nosím tričko a kšiltovku s jejím logem.Sešity mám polepené samolepkami s jejím logem a po oblečení mám placky s jejím logem a píšu samozdřejmě tužkou s jejím logem.Kdo chce taky napište mi na mail
    • Re: Mám její autogram

      Děkuju sem ráda že mě máš ráda
      • Re: Re: Mám její autogram

        Nemáš za co děkovat.Já vim že nejseš Ewa.Jenom si na ní hraješ!
  • ewicka je supr

    ewicka je upa mega bozi driv ji nikdo nemel rad mno ae ja si ji jednou pustela ve skole vsichni me meli za trapku a pak se jim zacla libit tzak ji ted vsichni pousti.ewicka je ploste nej nej nej
  • Pro Ewu

    Ewicko jestli si obevila tuto zpravu tak prosim napis jo?Budu moc rada tvoje nej.fanynka Misa *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit