Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1653 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bllleeee

    Sice sem o proti ní menší eso,ale je uřvaná!Je zmalovaná a vypadá jako velikonoční vajíčko!A poprví ,když jsem jí viděla,tak jsem si myslela,že je to kluk!Však ona jednou ode mě dostane *15* !
    • Re: Bllleeee

      Ewicka je nej a ty nemas pravo ji takhle nadavat v nasem meste ji posloucha skoro kazdy tak si dej pohov!!!!!!!!!!!!!!!!!! *9*
      • Re: Re: Bllleeee

        Běž spát...
  • umí

    až někdo dokážete ve 14-ti letech to co Ewa, tak potom kritizujte
  • Olinka

    Máš krásné písničky.A ráda je poslouchám a zpívám.Ahoj Olinka. *3* *4* *4* *3* *4* *4*
  • Lol

    Proč se tady vůbec hádáme o tom jáká Ewa je..a není...? Měli byste se radši zajímat o svoje (zpěváky/ačky,herce/ečky,atd..)
    Abysme se tu nehádali jak někaký debilové..stejně to nebu de mít konec!
    Nechci nějak poučovat..ale nebylo by to lepší..? ´Pravda! každej má svůj názor.. a proto byste ho měli využít na svoje idoly.. a ne na pomlouvání...mno bude to lepší jak pro nás tak por vás.. a bude klid..!! co říkáte..?
    • Re: Lol

      tak to by mě zajímalo kdo bude pomlouvat svý idoly ty inteligente!!!!!!???
  • 1

    Nikdo Ewu neznáte tak jí nehodnoťte
    jestli je namyšlená já si myslím že ne a jestli jo tak jí převychovám nebojte se.
  • 1

    já sem nebudu lézt protože sem lezou samí závistivci já na to nemám náladu
  • ještě jednou

    ještě jednou opakuji- kdo ewu farnu nesnáší tak at mi pise na e-mail: Charvatova.Eliska@seznam.cz nebo taky Charvatova.Eliska@centrum.cz *3* *3*

    ráda si s váma pokecám *3* *5*
  • EWA

    Ahoj Ewi chtěla jsem se zeptat jestli by jsi mi neposlala tvoji adresu chtěla bych si s tebou moc a moc dopisovat. Jestli chceš a kdyby jsi chtěla tak prosím napiš na přidaný email. Je mi 11 let. A bydlím v Praze 5. Jsi moc bezva a nadherně zpíváš a jestli na tebe někdo má hloupé kecy tak si toho nevšímej a napiš mi! Já tě povzbudím! *3* A nebo líp napiš přátelům a rodičum. To ti radí stromeček *4*
  • plakát

    mám 3 plakáty ewy!!na všech je ewa krásná tat jestli budete mít zájem tak mi napiště na e-mail!!!A mám vlastně ještě jmenovku s ewou takže kdo má zájem tak ať mi bez váhání napíše!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *5* *4* jo a já jsem přihlášena na alikovy jsem tam jako sarah-lucy !!můžette mi tam klidně napsat!!!!!!! *14* *14* *5* *1* *1* *4*
  • Ewa je práma holka

    Myslim si,že to je hodná a hezká holka,která dělá co jí bavý!!!a dělá to dobře o tom svědčí její výsledky.Tak si pište ty vaše závystivý kecy někam jinam.Tady na to nikdo nebere žádná zřetel.
    • Re: Ewa je príma holka

      Ewa je prýma holka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit