Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1653 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • elen-lilly

    XXX

    Nesnáším její zpěv,písničky ani chování. Počíná si jak třicetiletá!Nechápu lidi, kteří jí tak žerou.Když se na ní člověk podívá ,vidí jen namyšlenou holku, který drží mikrofon.
    • Re: XXX

      Asi tak...
    • Re: XXX

      souhlasím... *4*
      • luluvamp

        Re: Re: XXX

        já též,přijde mi jako namyšlená holka,která si o sobě myslí jak je dobrá...ovšem opak je pravdou *3*
    • Re: XXX

      No to je fajn že si to někdo myslí se mnou *1*
    • skye

      Re: XXX

      Já tě fakt nechápu.Dobře nemáš ráda Ewu-To mi nevadí,ale vadí mi,že tru hned píšeš já nechápu ty co jí mají rádi a podobně. *5* Jestli ji nemáš ráda tak ji neurážej! *13*
      • danisqa

        Re: Re: XXX

        ona ji neurazi ona rika svuj nazor
  • Věci s Ewou

    Ewa je skvělá.Mám s ní bloky,jeden velká blog,památníček a penál.
  • hudy

    Konec urážek!!!

    Projela jsem si částečně diskusi (budu ještě pokračovat) a někteří z vás si evidentně pletou vyjádření negativního názoru s vulgaritami, urážkami a pomluvami. Upozorňuji, že veškeré tyto příspěvky budu okamžitě bez milosti mazat!!!
    Éra urážek (jak vzhledem k osobnostem, tak vzájemně mezi sebou) definitivně skončila! *13* *13*
  • ewiczka

    Ewa

    Ahoj farnoušci,:Ewice-palice:Tobě jsem taky nechala vzkaz ať nemluvíš nesmysly o mím taťkovi kterého neznáš!

    XXX:Namyšlená nejsem!!Tak taky zpívej a uvidíš co ti na to řeknou!!

    Jinak jsem to já Ewa:).A už musím tak se mějte!Vaše Ewa

    PS:(Pro všechny FanClubáky/čky:Těším se na další náš srazít )
    *15* *15* Vasza Ewiczka *14*
    • janasrumova

      Re: Ewa

      Vy bydlíte v Praze? Jestli jste Ewa Farna tak se mi vaše písničky moc líbí a stahuji si je.Na shledanou *9*
      • Re: Re: Ewa

        JJJ SEM EWA FARNA DEKUJI *3*
    • x.janya.x

      Re: Ewa

      Pochybuju že seš Ewa Farna Ewa totiž jasně napsala že nikde nepíše že je Ewa a že nepoužívá přezdívky jako s Jménem takže se laskavě za ní nepředctírej *13*
    • Re: Ewa

      že prý ses přestěhovala na Vysočinu? *1*
    • Re: Ewa

      ty si fakt ewa-- nemyslím si:D!! *14*
    • Re: Ewa

      No to bys mohla závidět!PS:šetři dechem!
    • Re: Ewa

      to ja taky mužu napsat vzkaz "ja jsem ewa farna a nejsem namyšlená" nebo "jestem ewa farna i ja nie jestem pyszalkowaty" :D napíš to po polsky! ale to celé co jsi napsala tam "ahoj farnoušci ewice-palice......" ja polsky umím takže to budu rozumít :D
      • Re: Re: Ewa

        těžko může být pyszalkowaty,když je ženského rodu
        • castelymy

          Re: Re: Re: Ewa

          asi nevies o tom ze nie vsetky krajiny maju sklonovanie ako my slovaci alebo vy cesi!...
          • Re: Re: Re: Re: Ewa

            taky říkají Ewa Farna a ne Farny
          • Re: Re: Re: Re: Ewa

            ale polština zas tak odlišná být nemůže
    • Re: Ewa

      Jsi dobrá,Ewušenko
  • EWA_4ewa

    Ewička je najlepšia speváčka na svete!!... má úžasné pesničky, myslím si že je aj veľmi pekná. má dobrú postavu, vie sa správať na úrovni, keď je to treba ale vie sa aj zabávať!!.. je proste úplne NAAJNNNNNAAAAAJJJJJ,, a vy čo jej nadávate jej iba závidíte, tak s tým láskavo prestaňte, a tým že sem chodíte a píšete sem blbiny o nej ktoré vôbec nie sú pravda a neviem z kadiaľ ich máte jej akurát zvyšujete návštevovansť jej profilu!! takže do toho!EEWWAA si zaslúži aby ju poznal celý svet a myslím si že ľudia ktorý si myslia že zle spieva tak sa mýlia pretože získať slávika za 2 či 3 roky čo spieva už asi niečo znamená, a neviem čo vám vadí to že je z Poľska, vlastne z pohraničia! je to normálny človek ako každý iný ja ju práveže obdivujem vie poľský, český jazyk dobre rozumie aj slovensky a učí sa po anglicky a francúzky.. je to super že ma 15 rokov a vie toho tak veľa!!:D je úžasná obdivujem ju ako to všetko skvele zvláda ale myslím si že je to skôr výchovou... Takže,Ewi, ak so toto čítaš všetci tvoji fanúšikovia ti držíme palce!!! rob naďalej to čo robíš a verím že budeš ešte lepšia!!!!!!!!!! EWA_4ewa *14* *14* *14* *14* *3* *14* *14* *14* TY SI NAŠA HVIEZDIČKA!! *14*
    • Re: EWA_4ewa

      Nejlepší zpěvačka neni, když bych se rejpala v jejím zpěvu a technice. Do toho má daleko, bejt nejlepší, stejně ani nejde určit, kdo nejlepší zpěvák vůbec na světě je. Jenom pro přesnost, nemyslete se, že jí nemám ráda. Obdivuju jí kvůli tomu, co tu píšeš. Musí mít plno vůle a energie zvládat školu, práci, koníčky, zlepšování se, udržování se v kondici, nějak se orientovat v hudební konkurenci, učit se zpívat... To obdivuju.
  • ..

    tak ja sem chodim taky opravdu hodne ale ne kvuli ewe ale ze sem chodi hodne lidi
  • ...

    zajímalo by mě jestli sem taky chodí a píše si do komentářů jak je skvělá!! neví to někdo?? Asi ne co?? ale tipl bych si, že toho schopná je.
  • bomba

    No já se díval na všechny její fotky a musím říci jednu věc. Ewa je naprosto luxusní kočenka.....krásná v obličeji, perfektní ženská postava, pěkná pleť....velice rád bych se stal jejím učitelem lásky....s ní bych chtěl zkusit úplně všechno a to říkám zcela otevřeně.... *14* *14* *14*
  • ..

    jako vona je dobra zpevacka ale ty prezpuvane pisnicky me serou
  • ..

    i kdyz nejsem jeji zrovna nejvetsi fanynka tak musim rict ze se zmenila nedavno sem si prohlizela jeji videa z roku 2006 a to mela jeste takovej ubohounkej hlasecek a takovej stydlivej kukuč ale postupne se teda zmenila jeji hlas je o hodne silnejsi nez driv a to koukani do kamery taky hodne vylepsila ted se mi skoro vzdycky libi jeji vohoz a i pisnicky ma cim dal tim lepsi (treba pro me je mels me vubec rad uplna vykopavka ale zas polsky Ticho to uz je neco jinyho) no proste de to s ni jenom k lepsimu a to je dobre *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit