Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1653 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ještě jednou

    ještě jednou opakuji- kdo ewu farnu nesnáší tak at mi pise na e-mail: Charvatova.Eliska@seznam.cz nebo taky Charvatova.Eliska@centrum.cz *3* *3*

    ráda si s váma pokecám *3* *5*
  • proc

    je nutný se tady hádat to je snad jejich věc že se jim nelíbí každý má nato svůj názor a poslouchej te lidi kteří neví že zpívání je se Z (strapnujete se a jak)
  • Vite co

    Víte co vám řeknu?že ona neumí nadherně zpívat tak jako zpíva on a umí zpívat tisice dalších holek já nevím proč se vam tak líbí dyt ten její hlas je uplně trapný.!!!!!!vážně zajděte si nekam na zuš-zakladní umělecka škola a tam zpívají holky daleko líp
    • Re: Vite co

      To je teda fakt většina holek na zuš- zakladní umělecká škola zpíva líp než ewa farna ja to vím protože tam chodím a slyšim to když někdo zpíva ja sice nezpívam ale chodím tam hrát na příšnou flétnu
  • 000

    Ja nedelam frajerku ale... nekdo ji holt rad ma a nekdo zase ne....Jo a jeste nevim co bych ji tak asi zavidela mozna to ze se setkala s Jonas Brothers nic vic......!!! *8* *8* *16* *10* *8* *16* *10*
    • Re: 000

      to nemá zapotřebí sprostě nadávat každému zpěvákovi,jehož hudba se mu nelíbí,ale ty k takovým lidem bohužel nepatříš *9*
  • ..

    at si klidne predbehne fandim lady gaga protoze o ty se da rict ze je zpevacka kdezto o farne ne
    • dianna114

      Re: ..

      jo!
    • hannahgirl

      Re: ..

      Souhlasím
  • ivulka303

    Ewička

    plosííííííííím velice moc dej tel. cislo ewicko plosim si mega dobraaaaaaaaaaa upe moc
  • simulinek69

    *18* *18*

    *15* je nej *15*
  • Bllleeee

    Sice sem o proti ní menší eso,ale je uřvaná!Je zmalovaná a vypadá jako velikonoční vajíčko!A poprví ,když jsem jí viděla,tak jsem si myslela,že je to kluk!Však ona jednou ode mě dostane *15* !
    • Re: Bllleeee

      Ewicka je nej a ty nemas pravo ji takhle nadavat v nasem meste ji posloucha skoro kazdy tak si dej pohov!!!!!!!!!!!!!!!!!! *9*
      • Re: Re: Bllleeee

        Běž spát...
  • Ewa je dobrá

    Ewa je pěkná holka co dobře zpívá *4*
    • avrilie

      Re: Ewa je dobrá

      má některý dobrý písničky aŁe vtip je v tom zhe to zpívá pořád jen na playback *1* teĐa kromě koncertů...
      • Re: Re: Ewa je dobrá

        mam pro tebe novinku. skoro vsichni zpevaci a zpevacky zpivaj vetsinou na playback! vis nikdo nemuze zazpivat presne ale uplne presne svoji pisen tak jak ji ma na svem CD! takze neni pravda ze jen ewa zpiv na playback je jic daleko vic!
      • Re: Re: Ewa je dobrá

        Všichni v česku jedou na playback pokud sis nevšimla.A Ewa není pěkná,ale hezky zpívá to je fakt.Má dobrej hlas.
  • ..

    nic proti ewe ale pro me sou treba zase nejlepsi Escape The Fate , Nightwish , Rihanna a Blog 27
    • wendy92

      Re: ..

      No fajn, tak si běž na jejich stránku a tam si je obdivuj, nikoho nezajímá co se ti líbí víc..já to taky všem necpu i když se mi líbí dost jinejch lidí...a jako srovnávat Ewu s Nightwish...jako..fakt úsměvný... *4* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit