Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1653 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fdfd

    miley cyrus je lepsi *5* *5* *5* *5*
    • norie

      Re: fdfd

      presne tak miley cyrus je lepsi nez ta..... farná
      já osobne ju nemusim je trapnáááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!! *9*
      • Re: Re: fdfd

        a s cim je jako trapna s tim ze umi zpivat????? ty ses trapnej kdyz nedokazes nic vic nez jen uboze nadavat ostatnim
  • Ewa a Lexa

    Ewa je super, viděla jsem ji naživo a je strašně milá a na nic si nehraje. Byl to úžasný zážitek. Poslouchá ji i Lexa. ,,Dobrý den, vyšla už ta nová Ewa Farna?'' Lexo?! *1* *15* *1* Ewa je super. Souhlasím s tím předchozím vzkazem, že mi dáte 5. To je dobrý. Když dáte jedna = výborný vzkaz, když 5 = maximální počet bodů = výbornej vzkaz. *1* *15* *1* Je super, ale jsou ještě lepší.
  • Ewa je kluk

    Ewa má fakt hezký písničky, škoda jenom,že je kluk........ *9*
    • Re: Ewa je kluk

      a to jako,kdo? *7*
  • wendy92

    T-music chart!!

    Lidi Ewa Farna je v T-music chart se svým novým klipem Ty jsi král!!! Tak hlasujte, každý den od pátku do pondělí dopoledne, at se dostane zase min do první desítky *3* *4* !!!
  • veronikaosmancikova

    ..

    Ahoj Ewík je nej byla jsem včera ne jejím koncertě byla jsem uplně vepředu a ještě jsem s ní měla jet domů v jejím autě ale nevěděly jsme jestli to myslí važně tak jsem s bráchou jela vlakem . ale zjístila jsem že to myslela važně
  • mám její autogram

    Mám její autogramy i spoustu věcí s jejím logem..třičko,kšiltovky,placky,p ropisky...Pokud chcete taky napište mi na e-mail potrhanyENDY@seznam.cz *15* *1* *14*
  • wendy92

    Ewa

    Je drsný jak když před několika lety Ewa nazpívala Měls mě vůbc rád.. všichni se chytali za hlavu a šíleli co to je proboha za malou holku a co to zpívá za kraviny, do půl roku o ní ani neuslyšíte.. a už uběhly 3 roky a je to dvojnásobná bronzová slavice, to je neuvěřitelný.. je čímdál úspěšnější a troufám si tvrdit, že za pár let ve slavíkovi předběhne Lucii Vondráčkovou.. i Karel Gott řekl že se mu velmi líbí.. fakt má velkou budoucnost před sebou, zvlášt když si skládá sama písničky.. držím jí palce.. *4*
    • acdz24

      Re: Ewa

      Moje řeč, držím ji taky palce!
  • Klid

    Hey lidi kašlete na ni ona vám za to nestojí za pár let lidi pochodí že neumí zpívat a dopadne jako Langerová no hůř něž langerová´= neštěkne po ní ani pes
  • dotazy

    kdo chce na EWU nadávat může mi psát na e-mail: Charvatova.Eliska@seznam.cz *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7*
    • Re: dotazy

      kiss my zlaticko ewicka je fakt supr nechapu lidi jak ji muzou nadavat ja si ji cenim za jeji pekny vlastnosti mam ji rad a jejiho bobra taky
  • IN LOVE

    Ewičko milujuuu těěěěě a všechno nejlepší jsi BEST *14* *14* *14* *1* *1*
    • Re: IN LOVE

      OMG, další děcko co si myslí, že ji sbalí trapnýma kecama. OMG vždyť si to ani nečte tak nevim o co se snažíš!!! *10* ......NÉÉÉÉÉ dělám si prdel Danno *1* , taky ju milujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit