Přejít na výpis diskuzí

Fernando Alonso

OSOBNOST 31.12.2006 
176 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Ať mu to dobře jezdí

    To se sice nestane, ale přála bych mu to! Je to sympaťák a umí jezdit. Mít lepší formuli, jako třeba Ferrari, tak je jistým mistrem světa! *3*
  • Re: Re: Re: tss

    Já jsem úplně normální, chychtrý a soudný člověk! *13*
  • Re: Re: tss

    ty zas magor, no:D
  • Ať mu to dobře jezdí

    Panu Alonsovi přeju aby se stal nejlepším pilotem F1 v letošní sezoně.
  • Re: tss

    jako ty *3*
  • tss

    krypl je to
  • nejlepší

    je nejlepší ve všech směrech
  • blog

    koukněte se sem je tu spoustu fotek fernanda =D www.f1car.blog.cz

    mno je to můj blog jen tak pro info *14*
  • nej

    alonso jeprostě neeeeeeeeeeeeeej přiznejte to ..hamilton je proti nemu nic *5*
  • Re: je to hrouda

    Máš divné názory.Ale dobře asi nejsi dostatečně informovaný jinak by jsi tohle nikdy neřekl. *7*
  • Re: heh...

    Alonso je jako každý jiný člověk.Chce být nejlepší a vyhrávat.Možná si o sobě někdy víc myslí ale má už dva tituli tak na to má trochu právo.

    Tobě by se taky nelíbilo být až ta nebo ten druhý když jsi byl 2x mistrem.
  • Re: nejlepší Alonso

    je nej jezdec f1 ale v Schumim i kyž s ním soupeřil má aspon trochu úctu má 7 titulů.To vipovídá že asi něco musel umět!!!Nééééééé???

    *3*
  • Re: pěkný a nadaný Alonso

    je opravdu nejjjjjjjjjj ve všem i když občas na pohled nevypadá sympaticky
  • Alonso

    Hej lidi, co máte pořád s tím, že je Fernando krásňoučký a roztomiloučký??? Jo, vypadá dobře, ale přijde mi blbý sem psát jak Fernanda strašně žeru a že je nej a nej a krásný atd. Nechcete hodnotit radši něco jiného?? To je takové primitivní hodnotit, jak vypadá. Není to model, ale sportovec. Každý, kdo se na něj podívá vidí, že vypadá dobře. S tím McLarenem to po... Byla to životní chyba z obou stran. Fernando tam nemá co dělat. Zdá se, že to obě strany pochopily a dohodly se, že to skončí. Že Fernando odejde. Hodně štěstí McLarenu bez Alonsa. *1*
  • Re: hej Ferní je nej

    ALI ALI ALI ALI ALI ALI ALI ALI ALI ALI ALI ALI ALI ALI ALI ALI ALI ALI ALI ALI *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*
  • hej Ferní je nej

    hej hej Fernando je nej *14* .škoda že měl problem jinak by odojel všch zavodech. *14* *3* *15*
  • chachaa

    Ale co se to dneska stalo s krásňoučkým a nejnejnej Alonsíčkem ??? Noo ??? Jaksi nezvládl závod, nee ??? Hajzlík jeden! To je odplata za to, že hctěl podplácet McLaren, aby byl vždy lepší a rychlejší z depa než Lewis ! Tak to má. A teď se může tak akorát vysrat na titul. *16* *5* *5* *15* *15*
  • Re: heh...

    Jenže jak to bylo doopravdy a co píše bulvár mezi tím je rozdíl a je taky důležitý si uvědomit, že Hamiltona si Dennis piplat už od dětství a rovnou ho posadil do skvělého vozu, tak se potom div, Ferny začínal u Minardi, žádná sláva, musel se k úspěchu prokousat sám a to je něco mnohem většího než to co dokázal Lewis. Hamilton mi přijde namyšlenej. A hlavně v Maďarsku- to on neuposlechl příkazu, aby Alonsa pustil! Přečti si tenhle článek a uvíš, že Hamilton tak férově nehraje!! http://www.alonso-fans.estranky.cz/ clanky/news---clanky/zdrzeni-v-boxe ch---vina-na-fernandove-strane_ *13*
  • :-****

    Ferny je prostě nejlepšejší a hlavně nejhezčejší pilot F1! *14* *14*
    P.S.: Doporučuju tyhle webovky věnované jen a jen jemu: http://www.alonso-fans.estranky.cz
  • Nej Nej

    Fernando je prostě nej,co víc mám psát.Tohle mluví za všechno. :-) *4* *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit