Přejít na výpis diskuzí

Fernando Alonso

OSOBNOST 31.12.2006 
176 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ferny je nej jezdec F1

    Myslím si že Ferny je nejlepší jezdec,co přišel Hamilton všechno kazí....možná že ho má nekdo rád ae já rozhodně ne takoví UCHO *9* !! Alonso je krásnej *14* *14* a ikdyž chce možná McLaren zničit zasloužej si to za to co mu dělaj!! Takže doufám že Fernando msrák vyhraje a pak za další rok pude do renaultu tam totiž patří!! tak hodně štěstí *14* *14* *14*
  • Re: Re: Alonsíček

    hehe, pokud vim, tak tohle je diskuze o samotným jezdci a néé o F1, takže, ať se tu každej vyjádří k Alonsovi jak chce.. Nemusí zrovna koukat na F1...
  • heh...

    Tak to je síla... před rokem taký samý chvály na Alonsa a teď, když přestoupil do McLarenu, nikdo nešetří nadávkama *1* ... Ale jako, nedivím se.. Fandím Lewiseekovi a on je daleko lepší, než alonso, prostě.. I v samotných jízdách, ale i jako sportovec. Alonso vůbec neví, co je to hrát fairplay. Myslím si, že co nedávno provedl Lawisovi v tom depu, při kvalifikaci, tak tím ztratil alespoň třetinu svých fandů. nemůže prostě zkousnout skutečnost, že do F1 přišel někdo lepší, než je on a mladší, nadějný mistr světa. Myslel si, že když teď odešel Schumacher, tak, že se dostane do vedoucí pozice, ale to se teda pěkně spletl. V bodech je Lawis o 7 nebo 8 bodů před Alonsem. Jó, má to blbý...
    *3*
  • je to hrouda

    Takovýho namyšlenýho dementa už jsem dlouho neviděl. Jak jsem ho v renaultu obdivoval, teď ho považuju za arogantního blba a ubrečený děcko. Už když odcházel od rencka, všichni mu ubližovali... *9*
  • fdf

    nechapu proc prestupoval.. :( k Alonsovi patri renault...
  • Špatný dojem

    V poslední době na mě dělá Alonso hodně špatný dojem. Chová se strašně. Nesnáší svého týmového kolegu, který ho poráží a vede v šampionátu a přitom je to nováček. Myslím, že Alonso je ten co teď dělá u McLarenu pěkné dusno. Chápu, že je asi pod velkým tlakem (chtěl by obhájit titul mistra světa) a nezvládá to. A asi je pravda, že není zvyklý, že ho týmový kolega poráží. U Renaultu byl přece jednička, že??? A je jí i u McLarenu?? *16*
  • *JOKINGLY*

    Adam Garcia, Eric Szmanda, Enrique Iglesias.. *14* taky kundy... *5*
  • Re: Fernandik

    Krávo blbá!!!!!!!! *13*
  • Kritika

    Nevim, ale jeho chování je velmi frajerské a při závodek F1 je velmi bezohledný. Možná je hezký, ale to není všechno. Nesedí mi a jako svého partnera bych ho asi skopala.
  • :-*

    Asi jsem se zamilovala... *14* *14*
  • ?!

    je formule1 vůbec nějaký sport? podle mne jen plýtvání pohonnými palivy *5* takže bych nějka nenarážela na ty, co hodnotí vzhled a né "sportovní výkon", mimochodem Alonso je pekný *3*
  • alofok

    Alonso je salám a Ferrari je buldog, kterej ho sežere *16*
  • Re: Alonsíček

    S těmahle kecama by tě vyfakoval každej normální opravdovej fanda f1... fakt slova pošahaný fanynky... ačkoliv fandim renaultu a ještě k tomu alonsovi u mcl., tak tohle fakt nemusim.. já vim, každej nějak začíná, ale takhle??? máš to za potřebí???
    *9*
    f1 je sport... ještě blíže - motorsport... ne módní přehlídka...

    já tě s tim nevyfakuju, protože jsem tolerantní, ale dej bacha, kde budeš něco podobnýho psát.... *3*
    je vidět, že tě nezajímá formule 1, ale jen jeden jezdec a jeho vyzáž + pár věcí kolem něj.... *3*

    uznávám, že alkonso je fešák, ale nejkrásnější a nejlepší zatím opravdu ještě není. *3* *4*
  • Re: Re:

    tady někdo nemá o ayrtonovi sennovi da silvovi ani nejmenší tuchy co? by mě zajímalo, jestli vůbec víš, kdo byl ayrton senna.... ano, správně. byl to nejlepší jezdec f1 všech dob... se schumacherem se neměli moc rádi a schumacher byl nejúspěšnější jezdec všech dob.... nejlepší rozhodně ne. o tom by se dalo dlouho diskutovat.. a taky se dá říct, že byl nejvíc nesportovním jezdcem všech dob.. *3* alonso je velmi talentovaný a ještě mladý.. je nejmladším mistrem světa všech dob... a také nejmladším dvojnásobným mistrem světa všech dob. a kdo ví, jestli nebude brzy i trojnásobným... *3*
  • Re: Re: Fernando je prostě supr

    *1* schumacher byl hezčíjo? no potěš pán bůh.... si ho asi s někym pleteš. v současosti je o moc hezčí než byl. ale stejně nic moc.. a alfons? ten vypadá, že čim je starší, tim je hezčí.... *3*
  • Re: Alonsíček

    tak to si asi velka pica ze tak dybys znala vic jezdcu i tech co us nejezdej tak zmenis nazor ale tebe zajima jenom ten kriplk alonso
  • Re:

    neliby no tak se podivej na schumachera a na seinu oba dva byly mnohem lepsi a rychlejsi a nebyli takovy devkari jak alonso
  • Re: Fernando je prostě supr

    jj ale dys mel schumy 26 tak byl taky hezci nez je ted sak uvidis co bude z alonsa za 10 let.uplnej chudaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak *15* *15*
  • Alonsíček

    Alonso je nejkrásnější a nejlepší jezdec F1 jakýho jsem viděla je úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúžasnej *14*
  • Alonso se oženil!

    Tak dámy, Fernando se nám oženil, ale co, hlavně když mu to bude jezdit!!!!!! *5* *15* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit