Přejít na výpis diskuzí

Filip Blažek

OSOBNOST 8.2.2007 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zizinka13

    Re: wawko

    tam byl sladkej jsem bulela jak želva
  • Re: AHOJ

    ahoj filipe nechci tady k tobě psát jakés komentáře jen jsem ti chtěla říct že v divadle jsi velmi dobrej a umíš se dokonale do role vcítit a to se mi moc líbí tak zatim ahoj a přeji mnoho dalších ůspěchů
  • supermonika

    wawko

    me se nejvíc libil asi v romantickym příběhu o třech rytířích krásné paní a lněné kytlici......jemu ten rytíř upe nejvíc sednul a hlawne upe nejwic luxusní blo jak spíal u toho krbu nadhera!!!!!!hej borče lawuju the!!
  • xD

    filipe jsi prostě dobrej *5* .mluví se o tobě i v americe.jestli se ptáte jak to vím tak proto že tam bydlím akorát jsem ted u mamky v česku..no ale to nikoho nezajímá..takže k věci *5* .nedávno jsem tě viděla v praze v jedný restauraci nebo co to bylo *7* *1* .no mám pár fotek.ale rozhodně to nebudu nikomu cpát aby to dal na titulní stranu *13* .takže já se loučím.jedu tedkom na dovolenou na kypr.ale budu tady beru si s sebou notebook *3*
  • AHOJ

    Ahoj lidičky,
    jsem moc rád že mi všichni tolik fandíte *4* Opravdu me to moc těší a taky jsem rád že se na mě chodíte dívat do divadla..Mám ted pár dní volna tak sem budu chodit, a jestli chcete můžete mi napsat na E-mail mám ted novej, takže klidně pište..Jestli budu mít čas tak vám odepíšu..Zatim se mějte..:-)
    Váš Filip
  • vše nej.....

    všechno nejepší! hodně zdraví, štěstí a lásky. v pátek jsem zašla na Vše o mužích a musim přiznat, že jsem byla do slova unešená!!! :-D
  • v3ska

    Re: :)

    krasavec,sympatický *14* ale nějak stárne *9*
  • :)

    Tohle je úplně výbornej týpek... *4* Jako on byl u mý tety na svatbě,ještě mám někde podpis... *3*
    A má strašně fajn děcka... *3*
  • piper002

    :)

    mám ho moc ráda *4*
  • ***

    Parádní chlap.. Nedávno jsem byla na muzikálu Do naha!, kde Filip hraje a nemělo to chybu.. Měl bezkonkurenčně nejlepší zadek.. *14* *14*
  • jansovka

    Re: Filip B.

    řeknu ti to takhle, neřekli. přečti si pořádně Báru(ty víš o koho jde) tam je to podobný ale horší.
  • Filip B.

    Myslim si že Filip Blažek uplně normální. A neni vůbec namyšlenej. Nevim kde berete to že je někdo namyšlenej když ho vůbec neznáte. A zajímalo by mě jestli byste mu to taky řekli do očí. *16*
  • Re: F.B.

    Tak si ho tam vem, alespoň nebude nikde otravovat druhé........ *15*
  • Re: Filip

    To víš - děda už nám plešatí *1*
  • Lofuju ho

    Oužasnééjj!!!!!!! In love
  • kamarad

    filipe pamatuješ si na nelli? *7* hlavně si doufam vzpominaš s kym si tam chodil. *13* Monika *3* musim tě vidět!!!když budeš chtit tak se mi ...... *8*
  • ....

    Filip Blažek je moc moc moc krásnej chlap! Tak tomu bych dala :-D. *14*
  • šaginka

    Uplně krasnej chlapá.... =D *14* *4*
  • Muzikál

    Viděla jsem muzikál Jack Rozparovač a musím řícu, že "Bláža" je užasný - kam se hrabe Langmajer a že to je "Pán" herec!!! Fakt jsem onen muzikal, odpuste,"žrala"... *15*
  • Jack Rozparovač

    Super

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit