Přejít na výpis diskuzí

Filip Cíl

OSOBNOST 4.1.2008 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • paegasrobin

    student František

    Ach, ty vraždy! (2/5) Hřích profesora Sodomky (31. října 2010 na ČT1 po 20:00 hodině) kde hrál studenta gymnázia Františka Dymka. *4*
  • ....

    Jéj Filipko ty si tak úžasný herec, talentovaný a ešte aj krásny. I <3 U
  • plány

    Ahoj Filipe, chtěla bych se zeptat na Tvé plány do budoucna co se týče Tvé filmové a divadelné kariéry, není-li to příliš osobní otázka. Jsi velmi dobrý herec a ještě lépe se na tebe kouká. Tak jen nezpychni :-).
    Přeji hodně zdaru *3*
    • Re: plány

      Ahoj E.T. !
      Není to příliš osobní otázka a rád Ti na ni odpovím *1*
      V průběhu října půjde v televizi série kriminálních komedií "Ach ty vraždy", kde hraju ve druhém díle. Dále pak třídílný film z prostředí dětského domova "Bludičky", kde hraju jednu ze tří hlavních rolí.
      Co se týče starší produkce,shodou okolností budou 3.října ve 20:00 opakovat film "Kanadská noc" (jedna z hlavních rolí).
      Nějaké to divadýlko se pomalu,ale jistě rýsuje, nicméně víc Ti už neprozradím, protože mi to nosí smůlu *1* (až to bude narýsovaný,rád dám vědět) *4*
      Jinak děkuju moc za pochvalu , potěšila a na nezpychnutí již tvrdě pracuju *1*
      A jelikož za ZDAR! se neděkuje, přeju i já Tobě hodně štěstí v tom, co děláš, E.T... *3*
      Filip
      • EĽRO

        Dobrý deň,
        asi si ma už nebudete pamätať,ale stretli sme sa na EĽRE v Kežmarku. Seriál "Prvý krok" som sledovala s nadšením vždy v pondelok a vždy mi spravil výbornú náladu. Tešila som sa naň ako malé dieťa. Keď som vás v Kežmarku videla, tak som sa veľmi potešila. Mrzí ma,len že som nevedela hneď Vaše meno. Tak sa ospravedlňujem.
        Ste veľmi príjemný človek. Prajem Vám veľa úspechov. Z toho stretnutia budem ešte čerpať dobrú energiu veľmi dlho :-)
        Ďakujem.
        Zuzana
  • zizinka13

    narozeni

    přeju všechno nej k narozkám hlavně vám přeju aby vás nechal bulvár na pokoji
    • Re: narozeni

      Děkuji za přání,potěšilo. I Vám přeji všechno dobré. F.C.
      • ;-)

        WOW *3* :-)
  • zizinka13

    narozeni

    přeju všechno nej k narozkám hlavně vám přeju aby vás nechal bulvár na pokoji
  • Bea

    Filip and Lilian Sarah Fischerová tougether? How many time are they together?
  • tři životy

    Na velikonoce opakovali pohádku Tři životy a tam je Filip moc slaďoučkej. Jo a s nikým nechodí, to mám z docela dobrejch zdrojů. *3*
  • ubožák

    To je herec tohle koště, hnus *1*
    • Re: ubožák

      V čem jsi to "koště" viděl hrát? Potěš nás svou fundovanou kritikou a připoj svoji fotku, mindráčku, ať se pobavíme.
      • Re: Re: ubožák

        Souhlas. Jan z Rokycan má asi nějaký problém a řeší si ho pliváním jedů. On sám je jistě vynikající umělec a úžasný krasavec *16*
      • Re: Re: ubožák

        ...souhlas.Jan z Rokycan má asi nějaký problém a řeší si ho pliváním jedů.On sám bude jistě úžasný umělec a krasavec...
  • ???

    ale na těch fotkách je s Lilian Fischerovou...takže jaképak soukromí, když to tu má na profilu takhle veřejně..
    • Re: ???

      To tě kámo nenapadlo, že tam fotku může dát kdokoliv bez vědomí toho, kdo na té fotce je?
  • Ach jo

    jsem Filipovo kamarád,dalo by se to tak říct,protože ho znám už velmi dlouho.A chci Vám říct,že jste tedy fakt trapní,jak tady řešíte s kým chodí či nechodí.Lidi a bulvár.Ach jo.Navíc Lili,je moc hodná holka a jako nějaká nafoukaná modelka se vůbec nechová.S Filipem jim to moc sluší a mají se rádi.. *14* Fíla je strašně zamilovanej...tak a už toho nechte,už to všechno víte!!Holky,nebuďte smutné,Filip je v dobrých rukách.Vybral si dobře.čus Fantomas
    • Re: Ach jo

      PŘESTAŇTE UŽ KONEČNĚ VŠICHNI ŘEŠIT, KDO S KÝM CHODÍ.JESTLI JSTE SI NEVŠIMLI, TOTO JSOU STRÁNKY HERCŮ, TAKŽE DISKUSE BY SE MĚLA SNAD SPÍŠ VĚNOVAT TÉTO PROFESI...PRONÁŠET TU ÚVAHY, JESTLI JE NĚKDO ZAMILOVANÝ NEBO NE, MI PŘIPADÁ PŘINEJMENŠÍM NEVKUSNÉ. NIKOMU DO TOHO NIC NENÍ - NAVÍC DO HLAVY FÍĎOVI NIKDO Z VÁS NEVIDÍ. MOŽNÁ BYSTE SE SPÍŠ MĚLI ZAJÍMAT O TO, CO TOČÍ, NEBO KDE HRAJE. SOUKROMÍ JE JEDNA Z NEJCENNĚJŠÍCH VĚCÍ, KTEROU ČLOVĚK MÁ, TAK MU JI - VE JMÉNU "KAMARÁDSTVÍ" - PROSÍM NEBERTE!!!OPRAVDOVÝ KAMARÁD NEMÁ POTŘEBU TYHLE VĚCI ŘEŠIT NA NETU.
      FÍĎO DRŽ SE A AŤ SE TI DAŘÍ - NENECH SE OTRÁVIT!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit