Přejít na výpis diskuzí

Filip Cíl

OSOBNOST 4.1.2008 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ?

    teda filipe, jestli je ta tvoje holka,co jste spolui na te jedne fotce,tak ti teda musim napsat jako chlap,ze je teda fakt strasne osklivaaa. Promin, pisu ti to jako chlap..na to jak jsi charizmatickej kluk..no,ale nekdo tady pise,ze si mozna s tou Lillian-modelkou,tak to by bylo jinz kafe.to by sis dost polepsil *14* muj kamos je do ni dost zamilovanej tak by byla asi nastvanej,zes mu ji vyfouknul..no ale treba je to jen nejhakej vymysl..nigde jsme nenasli zadne clanky..ale jestli jo, tak ti teda fakt zavidime..mame asi co *4* *4*
  • ................................

    Kdo by to byl před čtyřmi lety tušil, že z Tebe bude takováhle hvězda *3* a že budeš mít dokonce svůj vlastní fanklub *9* to je síla *4* ale přeju ti to *4*
    • Re: ................................

      Filipe, máš nějakou přítelkyni?jestli jsi opravdu Fíďa(tady v diskuzi), tak jsi odpovídal, že ne. Jak je to tedy? A nehledáš někoho? *14* možná bychom to mohli zkusit?
  • Hmhm.....

    Dobry vecer:) Musim samozrejme souhlasit s vybornym hereckym vykonem Filipa. Jako jeden z mala z vas Filipa znam osobne uz odmalicka. A to co jsme spolu prozili,nooo na to se proste neda zapomenout... Je to pro me jeden z nejlepsich kamaradu,ktere jsem zatim v zivote mel! *3*
  • Film?

    Čauki chtěla jsem se jenom zeptat jestli nevíte kdy zase bude v televizi nějaký film kde hraje Filip..Předem děkuji *4*
    • Re: Film?

      On hraje ve Zdivočelá země 3, každé pondělí večer
  • chcete ho vidět naživo?

    Přiďte teď v sobotu na Vánoce s Limborou, Divadlo u Hasičů v Praze, měl by tam prý vystupovat *14* Ale pozor, bude tam kolem něj spousta šikovných tanečnic *3*
  • ?

    Filipe, je to Lilian?
    • Re: ?

      ta modelka?no to se z toho picnu..
    • Re

      čauky taky jsem viděla film kanadská noc a byl fakt boží..prostě všecko vymyšlený fakt skvěle...a ty Filipe(jestli ti teda nůžu tykat...sand to neva)si to zahrál nehorázně dobře!!!seš fakt dobrej protože to není lehký zahrát něco aniž by si o tom něco řikal .prostě skvělej film i skvělý obsazení herců!!normálně mi i tekli slzy u toho a to u jinejch fiomů fakt nebrečím ale tohle se faktocky povedlo...doufám že tě uvidím ještě v nějakej filmech nebo serálech či tak něco....tak ahoj P.S seš hezkej ale asi by si semnou nechtěl nic mít..jo a je mi 15 a něco kdyby něco tak ale aspo'n kámošku třeba možná hledáš ne?tak ¨by si to semnou mohl zkusit...kámošů není nikdy dost ne?..tak páá
  • kanadská noc

    ten film byl opravdu skvělej. nejdřív jsem se ani na televizi dívat nechtěla, ale když jsem viděla prvních asi 10 minut zustala jsem až do konce. chvílema jsem tochtěla přepnout, protože mi jana bylo líto *15* ale vydržela jsem až do konce.
  • (no) nazdar :)

    Jj, v Kanadské noci ti to slušelo, a hrál jsi hezky, ráda bych narušila řadu pochval, ale nemůžu než souhlasit, že to bylo pěkný *3* Tak třeba mě někdy taky někdo pochválí... *1*
  • Čauki

    Ahoj ten Nedělní film Kanadská noc byl fakt super...Nejen, že si ho dobře zahrál..Moc Ti to tam slušelo *1* Většinou moc u filmů nebrečím ale v tu chvíli mi padaly krokodýlí slzy.Měj se a těším se na další tvé filmy *4*
  • kikishek

    prostě nejlepšííí ze všech!!!

    Ahoj Filipe chtělůa jsem ti říct že film v kterém si hrál (Kanadská noc)je úplně jejlepšíí a hlavně ty kdyby jsi tam nehral ty tak mě to ani tak nebawí...:)Si moc pěkný a šikovný.Tak přeji hodně úspěchu ať se ti daří stále tak dobře jako teď!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit