Přejít na výpis diskuzí

Filip Jankovič

OSOBNOST 31.12.2006 
243 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • si nejlepsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!

    Ahoj Fildo, včera si zpíval uplně úžasně!!!!! vyplejtvaly sme si na tobě celej kredit:-) ale to je jedno, hlavně že jsi postoupil!!!!!!! držíme palečky a posíláme pusu, PA PA PA
  • Jsi super! Dotáhneš to hodně daleko!!

    Ahoj! Jsi super a moc hezky zpíváš(i tančíš). Nejvíce se mi líbilo jak jsi zpíval Cliché. Měj se krásně a moc ti držím palce!!!!
  • ahojky Filipe, doufám, že postoupíš do finále...a jestli ne, tak si z toho velkou hlavu nedělej, protože všichni tě budou obdivovat a koupí si tvoje Cd, teda jestli ho vydáš, takže opravdu seš dobrej a hezkej zpěvák......tak ať se ti daří..zatím pápá :-)
  • chci te poznat

    ahoj filipe dnes jsem te videla po dlouhe dobe v tv mas uzasne charisma a reknuti ze jsi me zaujal uz v prvnim sotu na nove jak jsi jel vlakem....jsem z dolni becvy slovensko je mi velice blizke....pokud by sis udelal chvilku odepis mi prosim abych zjistila jaky opravdun jsi...pa misa
  • do mluví o Filipovi ta kto tak je našpatný adrese buzno slovenská, táhni zpátky
  • ty buzno slovenská, táhni zpátky ko...e
  • Filip je fakt úžasnej!
  • Filípek je supr

    Ten kdo říká že se Filip sere do české superstar je absolutní idiot,je jak stvořenej pro tuhle soutěž.A že je Slovák? No a!Slováci jsou Čechům dost podobní.Že takhle nekritizujete Aliho(nic proti němu)ten pochází z mnohem vzdálenější země!A jestli Filip tuhle neděli vypadne tak je celej tenhle národ úplně tupej!Fílo držim ti palečky.
  • Filda

    Nevim o co vám jde Ali Amiri je taky cizinec a nikdo z toho nedělá vědu, tak nevim proč se do něj navážíte! Filip je fakt super! Fildo držim ti moc a moc palečky!
  • Filip Jankovič

    ahoj Filipe jsi hezkej a supr prostě hezky spíváš jsi nej nej nejlepší!!! já ti to fandim pa Petra

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit