Přejít na výpis diskuzí

Filip Jankovič

OSOBNOST 31.12.2006 
243 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj jsi skělej a mooc ti fandím.prostě užasnej!!!
  • Filípkovi!:-)

    Filipe jsi skvělej a nedej na ty keci ostatních!Držím palečky!čauky
  • Ďakujem

    Všetkym co mňa majú rádi,ďakujem.
  • Pro Filípka

    Ahoj Filípku. Jsem strašně ráda že jsi v naší české TOP12(Nemůžu pochopit jak tě nemohli vybrat na slovensku, ale vlastně jsem ráda, protože jseš u nás). Jsi fakt SKVĚLEJ!!!!!!!!!!SKVĚLE zpíváš, tancuješ,ale i vypadáš- jsi prostě jako stvořený do shownisbysu a do naší české superstar.Moc Tě sice neznám (ráda bych), ale jsi určitě fajn kluk:0) A proto si pro mě nej superstar a určitě ne jen pro mě!!! Tak ať ti to hlavně vyjde. BUDU DRŽET PALEČKY.... páááá. TERKA
  • ahojky...

    Ahojky filípku, seš fakt strašně moc úžasnej a ráda bych se s tebou setkala asi máš takovejch nabídek tisíce, ale kdybs měl přece jen zájem tak mi můžeš napsat mejlík... Jsem 19-tiletá pohledná tmavovláska, co si ráda užívá...
  • si úžasneeeeeeeej:-)))))

    ahojky Fildo, mooooooc se mi líbíš a sem strasne rada, ze si se dostal do 12. Budu ti posílat spoustu sms a držet palečky.. tak se drž!!!!!!:-)) si SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ahoj filipe jsi skvělej ale to ti asi píše každý co? jsi úžasná osobnost s velkým charizma a srdíčkem jseš můj největší favorit
  • Ahoja,napis mi prosim mail.mel sy skvele podani pisnicky KLISE
  • achuj

    achuij ses bombaaaa
  • miláček snů

    milujúúúúúúúúúúúúúúúúúú těěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěě!!!!!! jsi pro mě bůh a nemůžu bez tebe žííííííííít!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit