Přejít na výpis diskuzí

Filip Jankovič

OSOBNOST 31.12.2006 
243 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nepači sa mi tvoja muzika...
  • ČAUTE VŠETCI POZERAM SA NA VULGARNI PRISPEVKY NEPAČI SA MI TO ALE AKO SOM HOVORIL PAČI SA VAM ŠTYL HUDBY MOJ?
  • AHOJ

    AHOJ AKO SA MATE JA VIEM ŽE MA MATE RADI ALE NIEMAM ČAS MAM VELA KONCERTOV AKO SA VAM PAČI MOJA MUZIKA
  • nejhezčí,nejlepší,no prostě super

    Filip,je hvězda,Filip,je super hvězda Filip,je nejlepší Filip,je hvězda,Filip,je super hvězda Filip,je nejhezčí Filip,je hvězda,Filip,je super hvězda Filip,je nejlepší tanečník FILIPOVI ZDAR
  • Filipe si dobrej máš krásnej hlas miluju tě
  • Filip

    byls dobrý Katka
  • je fakt super
  • filipek je uzasnej

    ahoj filipku chci se te zeptat kde ses naucil tak bozsky tancit???
  • jupíííííííííííííííí

    jzhzhtg
  • Filip je vážně moc dobrej, škoda, že ho ze soutěže vykopli tak brzo - jejich chyba...vlastně naše chyba, měli jsme posílat víc hlasů. No já osobně se radši podívám na Filipa než na Hudčeka, Gábu a vlastíka dohromady. papapa
  • Filip je ten nejhezčí a nejmilejší kluk který krásně vypadá a všichni mu závidí,krásně zpívá a všichni mu závidí,krásně tančí a všichni mu závidí a ten kdo si myslí že má Filípek chybu tak se mílí ten kdo si to myslí ať hledá chybu u sebe!!!!!!!!!!!!!!!!!! NA FLÍPEČKA NIKDO NEMÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Když pomlouváte Filipa tak zrovna pomlouvejte i Vlastu protože všechno bylo podplacené a Petrovi nešli posílat Hlasi a Horvát je CIKÁN a Ali je taky cizinec tak plouvejte raději ty dva nikdo nikdy nenáviděl cikány a narás se tu oběví Horvát a cikáni vám jsou u ......A se slovenskem jsme byli spojeni a tyhle dvě země což 4esko a Slovensko odjakživa patří k sobě tak toho raději nechte a nebuzerujte ho co je vám co do toho jak kdy vypadá a jak se chová každý má svůj vkus tak si hleďte svého a na stránky a Filipovi raději nechoďte když ho nemáte rádi tak jako jeho faninky a fanoušci moc děkuju za pochopení i když sem stejně budete lozit dál ale myslím že to někomu normálnímu dojde jestli se na tomto světě dají najít ještě nějací normální a slušní lidé jako je například Filip Jankovič,Julian Záhorovský,..........
  • Strašně moc ti fandím. Jsi prostě nejlepší.
  • Filípek

    Laskavě si toho nechte,protože jestli chcete krytyzovat Filípka a máte na něj ňáký keci,tak proč jste sem vůbec lezli?
  • Miluju ho!
  • PRO PANA KLEZLU

    PANE KLEZLA JA SEM TO VZAL NA SVEDOMI
  • Marcovi

    jestli míníš tady buzerovat Filipa tak zrovna vypadně ty šmejde a to nemělo být amarovi ale Omarovi
  • Amarovi

    ty šulíne nedělej že nejsi teplej a nesváděj to na Filipa který teplej není tak račí zales do bůdy Amar to je jak na psa
  • Filip není teplej je to ten nejhezčí a nejlepší kluk kterého jsem kdy viděla a slyšela!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Panu Klezlovi

    Myslím,že jste byl opravdu upřímný, ale tak příjemně upřímný a takových pedagogů příliš není a za to se mi líbíte.
  • pro Filipka dil 2.

    Prosimte Filipku a jeste mam na tebe jednu velkou prosbu: Pribal si na tu svou cestu do ztracena jeste Marca [MarcX@seznam.cz] a cely svuj fanklub. Dekuji moc PAPA

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit