Přejít na výpis diskuzí

Filip Jankovič

OSOBNOST 31.12.2006 
243 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fildovy

    ahj fildo podle me si to mel vyhrat a myslim si ze ses ten nej kluk na svete a mel sina to :-)))))))
  • Ahoj Filip.Volam sa stando je mi 18 som z valmezu.Ses fajn zpevak a pohodovej typek.Vemi rad by sem sa s tebu nekedy stretol a poznal ta osobne.Ked možes napis mi na mail sigi18@seznam.cz Dakujem
  • filipkovi

    ahoj byla jsem tvoje fanynka rada bych mela tvuj podpis nebo tvoje telefoni cislo das mi ho?? asi ne co??
  • čauky

    jsi hezkej a taky docela hezky zpíváš! *15* *1* *14* proč už nejsi moc v televizi?myslim v český?......až pojedeš zas na nějaký mistrovství tak držim palce! *3* *3* *1* *15*
  • Ahojky Filipku moc se mi libis a moje segra te primo zere.Tak bych te chtela poprosit jestli by jsi mi poslal fotku s podpisem na tuto adresu:Žaneta Šperňáková Akátová 1/458 Havířov-Šumbark 73601 Predem ti moc dekuju.Zatim ahoj Žaneta *3* *3* *3* *14* *14* *14* *3* *3*
  • Slovenský ubožák

    Táhni domů na Slovensko než ti někdo rozbije tady rypák ! *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *16*
  • Umíš H O V N O !!! *1* *3* *9* *9* *9* *13* *5* *15* *16* *8* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • FILIP

    Mám ráda a poslouchám písně od Filipa Jankoviče.CHtěla bych i jeho CD.Zpívá moc hezky.kateřina ŠKRDLOVÁ
  • Filipe!!

    U vas na Slovensku se neprodavaji deodoranty?? Nauc se je pouzivat!! Ten smrad v tramvaji se nedal vydrzet!!!
  • nikolett

    Nádhera

    si úpo k sežrání:) *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit