Přejít na výpis diskuzí

Filip Jankovič

OSOBNOST 31.12.2006 
243 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SI NEJLEPŠÍ

    Filípek je NJELEPSŠÍ a vždycky bude ;)
  • Filip - nejlepší

    Filipe, ty jsi opravdu ten nejlepší člověk z celý Superstar. Skvěle tančíš, směješ se i ten zpěv není zas tak špatný. Jsi prostě sluníčko! Doufám, že v showbyznysu zústaneš. Mám tě moc ráda!
  • FÍFO JE NEJLEPŠÍ, JE SKVĚLEJ!!
  • netusim

    ahoj fildo vim ze toho mas moc a ze mi asi neodepises ale prosim pokus se o to vzdycky jsem se te chtela zeptat jestli jsi gej ja osobne si myslim ze ne ale spoluzacky na gymplu se mi smejou ze sem ti fandila proším odepiš mi!!!
  • Jankoviči táhni

    Nechápu,jak nějakej pošahanej idiot může fandit takovýmu individuu,jako je "FILÍPEK JANKOVIČ"a přát mu aby byl Českou Superstar.DYŤ TO NENI ČECH!!!!+ je 4% a dostal se tam jenom proto,že se vyspinkal s Klezlou.DI SE ZAHRABAT!!!
  • Proč sem lezete??

    Když Filipa nemáte rádi,tak co tady vůbec děláte???Jděte do prdele s těma vašema přihlouplejma kecama!!!Nikdo na ně neni zvědavej!!!!!
  • Omarovi a jemu podobným

    Omarovi a jemu podobným kreténům: Máš asi velké mindráky, tvé názvy, jimiž častuješ Filipa se hodí nejspíš pro tebe. Jinak mi moc nestojíš za diskusi zasranej blbečku. Marc
  • Panu Klezlovi

    Myslím,že jste byl opravdu upřímný, ale tak příjemně upřímný a takových pedagogů příliš není a za to se mi líbíte.
  • Marcovi

    jestli míníš tady buzerovat Filipa tak zrovna vypadně ty šmejde a to nemělo být amarovi ale Omarovi
  • Miluju ho!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit