Přejít na výpis diskuzí

Filip Jankovič

OSOBNOST 31.12.2006 
243 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fífovi

    Byl nejlepší ze všech velmi mě mrzí že jsi vypadl:Jsi sexy kluk!!!!!
  • Ahoj

    Filip Jankovič je ten nej nej nej boží kluk na světě!!!!!!!!
  • nestranný názor

    tančit možná umí ale lidi otevřete tu zabedněnou kebuli, vždyť to co z něj leze má se zpěvem společného pramálo!!! Bych chtěl vidět toho co si koupí jeho CD, řekl bych že bude mít tak leda vlhko v kalhotkách, prodírat se pubertou a půl roku šetřit!!!! Jestli někdo lituje toho že vypadl, má a
  • to be continued

    asi vrozenou retardaci, nebo je to hold citový ubožák. A PŘEDEM PODOTÝKÁM ŽE POKUD MI CHCE NĚKDO VYNADAT TAK AT SI NEJPRVE VYTÁHNE JEHO OBRÁZEK Z KALHOTEK!!!JINAK SE S NÍ/NÍM NEHODLÁM PŘÍT
  • :o)

    Filip je úplně normoš kluk... umí tancovat ja ftipnej a ty lidi co ho pomlouvaj... no tak nco o ni teda řeknu : " vy právě teda umíte zpívat a tancovat vážně skvělí :o( ..ste normální paka" Filip je skvělej NENECH SE OD NIC ODRADIT :o)
  • Neser !!

    Hele frajo, pouzivas MOJE ! argumenty!! trosku se uklidni !! jo, a prectesi VSICHNI ! co ten vas " bozskej zubac" napsal do novin...http://www.novinky.cz/superstar2/ ma vazne v hlave nasrano a mysli si, buhvi jak nejni dokonalej.......
  • Brko ?? to podemnou jsem ja :)

    jen sem si spletl autora :) sem taky nejakej zmatenej, to budou ty negativni vln,y ktery sou na tehle strankach a konich a podibnejch dementnich vecech , halvne zubatejch !
  • tři,dva,jedna

    Bylo na čase,aby zkončil tancovat může před cirkusem a ne v televizi na to nemá hlas!!!
  • Ahoj Filipe,já sem ti moc fandila.Já nechápu proč jsi vypadl a doufám ze vydas cd abych si ho mohla koupit.Odepis prosim Lucinka
  • To je super ,že Jankovič vypadl,že?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit