Přejít na výpis diskuzí

Filip Jankovič

OSOBNOST 31.12.2006 
243 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • šambády klíče ...
  • Moc ti fandím ,ale škoda ,že si vypadl . Podle mě zpíváš pěkně . a přála jsem ti , aby ti to vyšlo. Ahoj terka
  • ráda bych s Filipem trsla....
  • ty jsi nejlepší

    já vím že to je blbí vypadnout ale co život jde dál ty jsi nejlepší .Já ti hrozně fandila a posílala jsem ti hlasy.Porotci neví co je to zpívání.Víš oni říkaj kraviny.Věř mi.
  • Kredo....

    Hele, když ste pipiny utraceli kredit za takovýhleho posuk,a nechcete mi treba 200 poslat ?? :) jo nemám koní xsicht a nesislam... :)
  • Bože že takový kraviny řešíte!Se podívejte na Sámera,taky nevyhrál a je téměř nejslavnější z celý předešlý superstar!Uznávám,že Filip moc zpívat neuměl ale hrozný to nebylo!Bavilo mě se na něj koukat,vždycky mi zvedl náladu tím svým výkonem!A vy debilní magoři co ho tady pomlouváte tak se zamyslete co umíte sami,akorát mu závidíte že něco dokázal narozdíl od vás!Filipe nevěš hlavu,čeká tě velká budoucnost a jestli ne jako zpěváka tak jako tanečníka určitě!Od teď už na superstar nekoukám!Zbyli tam samí nezajímavý nezábavný lidi zkrátka samí suchaři!
  • Filip je naprosto ůžasnej pohodovej kluk.Nechápu jak ho můžete takhle soudit když ho vůbec neznáte.Možná neuměl zpívat ale byl tak v pohodě a tancoval fakt dobře že se na to vážně dalo dívat!!! A všechny ty lži co si bulvár vymyslí to je fakt hnus! Proto mu vzkazuju: Filípku ty na to MÁŠ!!!
  • nic moc

    neumí vůbec zpívat
  • Fifo

    Seš moje SUPERSTAR MILUJU tě
  • pozdrav

    si suuuuuuuuupeeeeeeeeeer.a těším se na tvoje první cedecko:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit