Přejít na výpis diskuzí

Filip Jankovič

OSOBNOST 31.12.2006 
243 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Filip=>COOL??=>SHIT !!!

    NIkdo nerika.....ze bych lezl do Superstar!! jo, superstar je o zpivani, a proto tady Jankovic nemá co dělat !! Proč si teda myslíte , že ho starší lidi nemaj rádi ?? protože neumí zpívat !! ikdyž hezky tancuje ( to neberu) tak co dělá v PĚVECKÝ!! soutěži ?? co ty na to ?? KOlik ti je ?? 13? 14 ?? co ?? rozum začínáš mít, a když vidíš Filípka, tak ti vlhnou kalhotky vid ?? :)proto je nejlepší.........vo zpěv nejde......naco.......umět zpívat.......Co ty na to ?Proč ho podle tebe habera vyhodil ze Slocvensky superstar ?? VODPOVĚZ !! =>KATJUSKA?! Zdur ...
  • jo hejbat se umí fakt solidně,ale ten zpěv je šílenej,nechápu proč mu každej posílá hlasy,podle mě tam nemá co dělat!!!měl by dát prostor lepším zpěvákům ze superstar,myslím že je jich tam dost,kteří to uměj o dost lépe!!!!!!!!!!!!se ale nedivím že se drží,když má fanynky samí 15ctky kteří jsou z něj hotový!!ale já vam to neberu,se z něj klidně..............
  • FILIP

    DOPOHODY
  • Vau

    Jsi super! MILUJI TĚ!!!!!
  • všechno nej k svátku.takový blbci závistivý vám jenom závidí.
  • filip

    Ahojky filipe,si fakt dost dobrej,libi se mi jak zpivas,a tancujes.si strasne krasny a dost ti fandim at se dostanes co nejdal.ti co ti rikaj at se vratiz zpatky na slovensko,a pomlovaj te tak to jsou proste debilove rikam to tak uprimne proste jenom zavidi.oni by pred kameru do televize nevesli.to se jim to buzeruje kdyz to vsechno jenom sledujou.ale si fakt dobrej.pa,pa,pa a drzim ti palce si proste nejlepsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • pro debila

    ty se mi uplně hnusiš bastarde co se sereš do naši super star
  • .....xxx....

    Podle me je Filip naprosto skvelej- uzasne tancuje i zpiva a ty , co rikaj neco jinyho mu ploste a jednoduje zavidej:o)))....
  • Fakt dobre tancuje, i kdyz ten zpev neni nic moc, ale stejne nechcu aby vypadl;)
  • Jsi úplně super!Hrozně moc ti fandím ,každý finálový večer ti posílám hlay a doufám,že ještě bude příležitost!Strašně hezky tančíš a moc se mi líbí tvůj zpěv!Jsi prostě moc fajn a veselej kluk vůbec nemusíš být první abys byl moje SUPERSTAR!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit