Přejít na výpis diskuzí

Filip Jankovič

OSOBNOST 31.12.2006 
243 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jo jo...je f poho...!!! Ale nemyslim že to v SS dotáhne daleko.....umí tancovat a je sympaťák,ale zpívat nijak extra ne,no...!!! Každopádně je to supr človíček...!!! Psala sem mu maila...a odepsal...!!! Je to týpek....!!!=)
  • milacek sveta

    cauky filipku i kdyz ses ze slovenska tak ses moje superstar adoufam ze se ti podari vyhrad tak ti dsrzim vsechny 4.palecky.packo
  • Dopis

    Ahoj Filipe moc ti fandim a jsem rada ze jsi se do ty souteze prihlasil(protoze bez tebe a toho tvyho hlasku by to nebylo ono)Nevim co mam psat ale to je uz jedno ...
  • Teplouš a superstar - jsem v čechCH tak asi jooooooooooooo
  • Filípek je suuuper

    Filip je prostě suprovej kluk.Na nic si nehraje a je snad uplne jedno jestli to je slovak,arab nebo cinan!!!Ja mu posilam a budu smsky tak kdo je se mnou tak vam preju krasny den!!PA
  • Sraby

    vy kdo o Filipovi říkate ze je teplej a debil at... Tak se zamyslete nejdriv sami nad sebou kdyz nemuzete napsat ani prezdivku!Tak zdar a nechte Filipa ŽÍT!!§
  • jseš naš miláček !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
  • For HonDzik

    Tak za prvé- Filip umí zpívat a to že umí i tancovat je super. Třeba Aneta je takový děsný poleno... Za druhý.. bych chtěla vidět tebe ty frajere jak tancuješ nebo zpíváš aspoň takle a za třetí- Stejně mu jenom závidíš a jestli se někomu líbí je to jenom jeho věc a ty do toho nemáš co kecat. P.S. A je přece jedno jestli je to Slovák, když si sám řikal že tahle soutěž je o zpívání. Takže se di zahrabat...
  • Nic proti Filipovi nemám, ale připadá mi jako Samir.Prolézá díky fanynkám
  • Filip je úžasnej!

    Je naprosto originální, temperamentní, nádhernej, úžasně zpívá a tancuje!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší