Přejít na výpis diskuzí

Filip Jankovič

OSOBNOST 31.12.2006 
243 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ZPÍVÁŠ FAKT SUPER NECHCEŠ SE SE MNOU SEZNÁMIT BLÍŽ?
  • pro fífu

    ahojky filipe moc tě obdivuji si tam z nich nej nej nej!a co na tom že si slovák zpíváš a vypadáš hezkyP.S.nechceš mi napsat mail? ch.u.n.k.y@seznam.cz
  • Držím ti palečky

    Moc ti fandím tak se drž.Doufám, že to vyhraješ!!!!
  • Filípek je supr

    Ten kdo říká že se Filip sere do české superstar je absolutní idiot,je jak stvořenej pro tuhle soutěž.A že je Slovák? No a!Slováci jsou Čechům dost podobní.Že takhle nekritizujete Aliho(nic proti němu)ten pochází z mnohem vzdálenější země!A jestli Filip tuhle neděli vypadne tak je celej tenhle národ úplně tupej!Fílo držim ti palečky.
  • chci te poznat

    ahoj filipe dnes jsem te videla po dlouhe dobe v tv mas uzasne charisma a reknuti ze jsi me zaujal uz v prvnim sotu na nove jak jsi jel vlakem....jsem z dolni becvy slovensko je mi velice blizke....pokud by sis udelal chvilku odepis mi prosim abych zjistila jaky opravdun jsi...pa misa
  • Jsi super! Dotáhneš to hodně daleko!!

    Ahoj! Jsi super a moc hezky zpíváš(i tančíš). Nejvíce se mi líbilo jak jsi zpíval Cliché. Měj se krásně a moc ti držím palce!!!!
  • hovno

    zvcdr jhgfýtzf gfuztf tfuzt fuf ffurfýředržčes gzuwdbvt vguadgf juhzewfrg
  • pro luciferku

    No víš,to si asi špatně pochpopila diskusi,diskuse znamena ze se tu meni nazory a neznamena to tudiz ze by tu mohl psat jen ten kdo ma filipa rad,i kdyz je pravda ze nekteri to prehaneji a nepisou zrovna veci,ktery by si mohli dovolit,ale tady je to pro vsechny ,tak se nenech zmast=)
  • nasi superstar

    AHOJIK FILIPKU JAK SE TI VEDE JA DOUFAM ZE BUDES NASE STAR.............

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší