Přejít na výpis diskuzí

Filip Jankovič

OSOBNOST 31.12.2006 
243 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • .............

    *14* pořád stejně krásný..neposlas by jsi mi nějakou tvojí fotku? prosím
  • foto

    Ahoj filipe neposlal bysi my 2 podepsaný foto miluji slovaky a zvlast tebe posli my ji na adresu Vysoká Libyně Michaela Andělová Kralovice 33141 předem děkuji a nesehnal bys i 2 fota Michaela Foreta taky na tuto adresu jste oba uzasný miluji vas
  • ahoj filipe, držím ti palečky a byla bych moc ráda kdyby ses ozval na můj email: kudlapudla@seznam.cz... podivej se na forum v www.superstar.cz... psala jsem ti tam vzkaz pod názvem pubertačka:o)...hodně úspěchu a s pozdravem věrka s Domažlic
  • Nechutný buzerantt! *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *16* *16* *11* *11* *11* *11* *11* *12* *12* *12* *12*
    • nechutný si tu tak ty
  • socka

    No nevíme... tváří se jak kdyby mu patřilo půl světa... pěkná držgrešle, potkaly sme ho v inet café, platil 41 korun a nenechal milý slečně ani dýško..dokonce vyštrachal i tu korunu buzna
  • Tanec ujde....jinak seš strašnej!!!!

    Ahoooojky!!!No abych se vyjadrila strucne...docela hezky tancujes(mozna nejses ani tak osklivej), ale to je asi tak vsechno!!! Pro ty co by si to chteli overit tak odkaz:http://www.youtube.com/watch? v=CODcdN6YCb4 a http://www.youtube.com/watch?v=gpia 0jPervA A chovas se jak veeeelkaaaa buzna-to je dalsi vec! A myslim ze od tebe nebylo moc pekny ze si odjel do Londyna, ale urcite je to tady bez tebe lepsi!!!!:D:D:D:D Tak se meeej fajn!!!:) *3* *4*
  • skvělí

    Docela dobry že je slovak,a hlavně obdivuju to jak tancuje.
  • Když chlap chodí na podpadcich,tak to není ani vtip,ani sranda,ani recese,ani ironie,zkrátka zralej iddiot na olovo do kebule! *16* *16*
    • Ty budes obezni s malym a pravdepodobne podvaden zenou,jinak takoveho zatrpkleho idoita jsem dlouho nevidela
  • Tak ted pozor!

    Filipovi sice jako osobnosti fandim....ale zapomente-nejvetsi borec je Hudcek a Bende vy drzky.)))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší