Přejít na výpis diskuzí

Filip Jankovič

OSOBNOST 31.12.2006 
243 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • odeslano za ucelem doruceni

    ahoj filipe.jsem clovicek z moravy a moc rad bych na tebe sehnal kontakt.na slovensku mam kamarady takze tam semtam taky jezdim.mohly bysme se nekde sejit a zajit nekam posedet.je mi sedmnact a jsem z valmezu.moje tel.cislo je 731289297kdyz budes mit cas a vzpomenes si tak o sobe dej vedet.dik.
  • Nepochopim jak ses mohl dostat tak daleko zpívat neumíš a rapovat taky ne!!!!!!!!! podle mého jsi naprosto nemožnej!!!!!!!!!!! a hlavně napochopim jak protebe mohl někdo hlasovat!!!!!!!!!! Všichni koho znám tě nesnášej!!!!!!!!!! Ani artikulovat neumíš!!!!!!!!!!! zamysli se nad sebou Jankoviči a příště nechoď tam kde tě nikdo nechce už ani Slováci Tě nemaj rádi!!!!!!!!!
  • Jen do toho

    Můj favorit to rozhodně ani zdaleka není, ale nejhorší taky není (ikdyž zpěv nic moc, celkovej dojem ujde) a už jsem si na něj tak nějak zvykl.. tak ať se snaží dojet co nejdál!!!
  • for jojo

    Ale no tak,třeba ti Filip nesedí,ale to neznamená,že musíš všem ostatním ,kteří ho mají rádi nějak nadávat!!Já teda nepatřim mezi jeho faninky,to opravdu ne,ale v tomhle se musim postavit za něj...Když mu nefandíš.tak to nezazlívej jiným,je to jejich volba a žádnej zpěvák,ani ten začínající se nemůže líbit všem,to je prostě nemožné!!!
  • Nic moc

    Filip je pěknej, umí dobře tancovat ale ten zpěv-hrozný.V Superstar nemá co dělat(asi ještě nezjistil že to je soutěž o zpěvu) tak možná na nějaký soutěži v tanci. Nic proti němu nemám ale musíte uznat že zpívat neumí!!!!!
  • jsi boží skvělej
  • Super Filip je nejlepsi !!!!!
  • Superstar!!!

    Seš dobrej!!!sice nevim jestli se staneš Superstar,ale nevim proč tě kritizujou,že jsi Slovák,ale at se nejdřív kouknou na Aliho a az pak na tebe protože jsi vlastně taky napul čech.seš dobrej,posilam ti hlasy a drž se.Bara431
  • Filip je fajn:)

    Čau Fildo, musím říct a myslím,že mě hodně lidí přitaká,že rozhodně superstar nebudeš.Ale na druhou stranu,nevěš hlavu.Seš sympaťák a myslím,že ze všech 10 finalistů umíš svoje vystoupení skoro nejprofesionálněji ( uff,to bylo slovo:))podat.Rozhodně tě čeká nějaká super kariéra.)Jen tak dál
  • ahojky

    Filipek je super

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit