Přejít na výpis diskuzí

Filip Jankovič

OSOBNOST 31.12.2006 
243 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojky Filipku moc se mi libis a moje segra te primo zere.Tak bych te chtela poprosit jestli by jsi mi poslal fotku s podpisem na tuto adresu:Žaneta Šperňáková Akátová 1/458 Havířov-Šumbark 73601 Predem ti moc dekuju.Zatim ahoj Žaneta *3* *3* *3* *14* *14* *14* *3* *3*
  • čauky

    jsi hezkej a taky docela hezky zpíváš! *15* *1* *14* proč už nejsi moc v televizi?myslim v český?......až pojedeš zas na nějaký mistrovství tak držim palce! *3* *3* *1* *15*
  • filipkovi

    ahoj byla jsem tvoje fanynka rada bych mela tvuj podpis nebo tvoje telefoni cislo das mi ho?? asi ne co??
  • oči

    ahojFilipe koukám že sem vůbec nepíšeš na mě si asipamatovat nebudeš obdivuje tě tolik holek ale ja si na tebe pamatuju moc dobře!měl si v mileniu v Táboře vystoupení a já sem tam byla a ty si na mě mrkal a dával si mi mikrofon k puse chtěla sem od tebe podpis ale nevěděla jsem kam mám jít.zajímalo by mě jestli si na mě pamatuješ?jinak hodně hudebních uspěchů a máš super styl pa pa
  • AHOJ FILCO

    AHOJ FILIPE SES TEN NEJLEPSI KLUK STRASNE SE MI LIBU JAK ZPIVAS ALE JESTE LEPSI JE TO JAK TANCUJES.VIDELA JSEM TE V PROSTEJOVE U HUBENYHO NA INVIDUALCE BYLA JSEM TAM TAKY SES OPRAVDU SUPER.STRASNE TE PROSIM OZVI SE!TVOJE KIKINKA. :-)
  • Ahoj Filip.Volam sa stando je mi 18 som z valmezu.Ses fajn zpevak a pohodovej typek.Vemi rad by sem sa s tebu nekedy stretol a poznal ta osobne.Ked možes napis mi na mail sigi18@seznam.cz Dakujem
  • filipkovi

    filipku jsiten nejlepsi kluk na světě.miluju tě.
  • fildovy

    ahoj filip mne sa tvoja hudba paci a bola by som rada keby si mi odpisal :-))) mas aj dobry styl a velmi sa mi pacis papapapapa
  • fildovy

    ahj fildo podle me si to mel vyhrat a myslim si ze ses ten nej kluk na svete a mel sina to :-)))))))
  • Je to největší debil na světě. Je buzík a myslí si jak moc je skvělej.Myslela jsem že nejhorší je julian, ale tohle je nejděsnější.Takovýho kreténa sem nikdy před superstar neviděla. Děkuji moc za váš čas.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit