Přejít na výpis diskuzí

Filip Jankovič

OSOBNOST 31.12.2006 
243 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro filipa jankovice

    ahojfifo moooc sem ti fandila poslala sem ti spostu hlasu mam rada tvo mzziku a hlavne semi libis ty tak jestli se mi ozves na muj mejlik budu rada packo s pozdravem martinka papa a pusu
  • filipkowi...

    achojik filipku....doufam,ze za nama dojedes do Blanska co nejdriw...bylo to s tebou super....skoda,zes musel tak brzo odjet....tak se mej krasne.....pa a posilam pusinku....
  • filip je super : )
  • DAKUJEM VELMI PEKNE TO JE DOBRE ŽE SA JI PAČIM JA BUDEM MAT VELA KONCERTOV LEBO MOŽNO AJ NA SLOVENSKU AK MA ROBI VAŠA DCERKA POZDRAVUJEM FILIP
  • jen monolog

    ahoj filipe,nebudu ti psát obdivne dopisy ani jak zábavný dokážeš být, ale jestli tě to potěší máš v mojí dceři tu nejmladší fanynku, jmenuje se elinka a má 2roky pořád se tě snaží napodobovat a jak tě vidí v telce musíme všichni mlčet jako hrob.Taky pocházím ze Slovenska a žiju v \\\\chrudimi, mym rodným městem je Trnava a každým rokem se tam s láskou vracím, lidí dokáži byt zlý a zavistivý tak vydrž a jdi za svým snem je to přece jen tvůj život, držím ti pěsti Petula
  • filip

    pošli mi prosím tvůj podpis
  • Nepači sa mi tvoja muzika...
  • ČAUTE VŠETCI POZERAM SA NA VULGARNI PRISPEVKY NEPAČI SA MI TO ALE AKO SOM HOVORIL PAČI SA VAM ŠTYL HUDBY MOJ?
  • AHOJ

    AHOJ AKO SA MATE JA VIEM ŽE MA MATE RADI ALE NIEMAM ČAS MAM VELA KONCERTOV AKO SA VAM PAČI MOJA MUZIKA
  • nejhezčí,nejlepší,no prostě super

    Filip,je hvězda,Filip,je super hvězda Filip,je nejlepší Filip,je hvězda,Filip,je super hvězda Filip,je nejhezčí Filip,je hvězda,Filip,je super hvězda Filip,je nejlepší tanečník FILIPOVI ZDAR

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit