Přejít na výpis diskuzí

Filip Jankovič

OSOBNOST 31.12.2006 
243 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PRO PANA KLEZLU

    PANE KLEZLA JA SEM TO VZAL NA SVEDOMI
  • Marcovi

    jestli míníš tady buzerovat Filipa tak zrovna vypadně ty šmejde a to nemělo být amarovi ale Omarovi
  • Amarovi

    ty šulíne nedělej že nejsi teplej a nesváděj to na Filipa který teplej není tak račí zales do bůdy Amar to je jak na psa
  • Filip není teplej je to ten nejhezčí a nejlepší kluk kterého jsem kdy viděla a slyšela!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Panu Klezlovi

    Myslím,že jste byl opravdu upřímný, ale tak příjemně upřímný a takových pedagogů příliš není a za to se mi líbíte.
  • pro Filipka dil 2.

    Prosimte Filipku a jeste mam na tebe jednu velkou prosbu: Pribal si na tu svou cestu do ztracena jeste Marca [MarcX@seznam.cz] a cely svuj fanklub. Dekuji moc PAPA
  • pro Filipka

    Jed Filipku jed.. Jsi proste bozi.. mas skvelou cepicku, doufam, ze si ji nesundavas ani na noc.. Vzdycky jsem te obdivoval, pripominas mi kone a ja mam zviratka moc rad. O to vic me potesi, kdyz vidim mluviciho kone, to je proste zazrak.. Slovensky mluvici kun s cepickou.. Taky me dostava tvuj usmev idiota.. Preji ti, abys co nejdrive vydal alespon 10 cedecek, protoze si je urcite nikdo nebude kupovat a ten kdo ti je vyda propali gate a vsichni si uz konecne uvedomi, ze vubec neumis zpivat a do do te debilni superstar si se dostal uplnym omylem.. Takze hodne stesti na tve ceste do ztracena ti preje tvuj obdivovatel..
  • Omarovi a jemu podobným

    Omarovi a jemu podobným kreténům: Máš asi velké mindráky, tvé názvy, jimiž častuješ Filipa se hodí nejspíš pro tebe. Jinak mi moc nestojíš za diskusi zasranej blbečku. Marc
  • Proč sem lezete??

    Když Filipa nemáte rádi,tak co tady vůbec děláte???Jděte do prdele s těma vašema přihlouplejma kecama!!!Nikdo na ně neni zvědavej!!!!!
  • pro Dádulku

    Filípek nevypadá jako žádnej tvůj pošahanej "krávokůň"!!!!Náhodou jsem ho 2x potkala na václaváku s Noskovou a je milij,hezkej,roztomilej a NORMÁLNÍ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší