Přejít na výpis diskuzí

Filip Jankovič

OSOBNOST 31.12.2006 
243 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Filip je sexy
  • kreténky

    nedělejta si naděje s Filipem chodím já už 2 roky a nikdo nám to nepřekazí.Od 15.5. jsme manželé.hahahahahahihihihihihehehehehehuhuhuhuhuho hohohoho jo a ty čepice mu háčkuju já s mojí dcerou,která se nám narodila už když bylo Fildovi 18 a mě 35.jsem na něj možná stará ale jsme spolu protože on i já jsme bohatí a mocní a všechny vás zničíme.bebebebebebe ececececece ep epie pie hahahahahahahahahahaha
  • Fifo

    Seš moje SUPERSTAR MILUJU tě
  • pochvala

    že vám to aj napadlo vyradiť Jankoviča!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!! bol veľmi ale veľmi HROZNÝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!hurá hurá
  • nic moc

    neumí vůbec zpívat
  • Filip je naprosto ůžasnej pohodovej kluk.Nechápu jak ho můžete takhle soudit když ho vůbec neznáte.Možná neuměl zpívat ale byl tak v pohodě a tancoval fakt dobře že se na to vážně dalo dívat!!! A všechny ty lži co si bulvár vymyslí to je fakt hnus! Proto mu vzkazuju: Filípku ty na to MÁŠ!!!
  • Jsi největší blbec pod sluncem!!!!!!!!!!! A neříkej,že je to můj názor,takovej názor mají skoro všichni!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Čepkolapec

    Je úplně boží někteří říkají že je hrozný,ale mě se líbí OPRAVDU
  • pro Filípka

    Filípku!!!!!Ses mocmoc dobrej!!!!Přímo nejlepší!!!!!!!Stale ti fandim!!!!Nepřestávej zpívat!!!Tak papinky
  • božííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí íííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí íííííííííííííí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší