Přejít na výpis diskuzí

Filip Jankovič

OSOBNOST 31.12.2006 
243 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bože že takový kraviny řešíte!Se podívejte na Sámera,taky nevyhrál a je téměř nejslavnější z celý předešlý superstar!Uznávám,že Filip moc zpívat neuměl ale hrozný to nebylo!Bavilo mě se na něj koukat,vždycky mi zvedl náladu tím svým výkonem!A vy debilní magoři co ho tady pomlouváte tak se zamyslete co umíte sami,akorát mu závidíte že něco dokázal narozdíl od vás!Filipe nevěš hlavu,čeká tě velká budoucnost a jestli ne jako zpěváka tak jako tanečníka určitě!Od teď už na superstar nekoukám!Zbyli tam samí nezajímavý nezábavný lidi zkrátka samí suchaři!
  • Kredo....

    Hele, když ste pipiny utraceli kredit za takovýhleho posuk,a nechcete mi treba 200 poslat ?? :) jo nemám koní xsicht a nesislam... :)
  • ty jsi nejlepší

    já vím že to je blbí vypadnout ale co život jde dál ty jsi nejlepší .Já ti hrozně fandila a posílala jsem ti hlasy.Porotci neví co je to zpívání.Víš oni říkaj kraviny.Věř mi.
  • ráda bych s Filipem trsla....
  • Moc ti fandím ,ale škoda ,že si vypadl . Podle mě zpíváš pěkně . a přála jsem ti , aby ti to vyšlo. Ahoj terka
  • šambády klíče ...
  • To je super ,že Jankovič vypadl,že?
  • vzkaz

    Držela jsem ti palce. Doufám, že jednou vydáš skvělé CD, které si koupím. Co se Ti líbí na Čechách? Marcela
  • názor

    Být 13ti letá pipinka, které stačí jak superstar vypadá nebo kroutí zadkem, tak možná jej budu považovat za favorita. Ale právem je tenhle věk označován za telecí, proto chápu ty žáby, že mu posílaly hlasy jak strhané, ale uvědomte si, že to nebyly vaše peníze, nýbrž peníze vašich rodičů, které jste zbůhdarma vyhazovaly kvůli takového krákajícího osla!
  • Ahoj Filipe,já sem ti moc fandila.Já nechápu proč jsi vypadl a doufám ze vydas cd abych si ho mohla koupit.Odepis prosim Lucinka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit