Přejít na výpis diskuzí

Filip Renč

OSOBNOST 31.12.2006 
1550 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím Vás,vážený pane Renči!
    Po Velice těžkém životním souboji v nejmenovaném léčebném zařízení
    jsem se rozhodl svůj příběh zveřejnit,ačkoli mě jistá instituce upozornila,že si tím mohu vykopat vlastní hrob.
    Nedovedete si představit co je v 21.století možné zažít ve velkých léčebnách,kolik stovek nevinných lidí ročně přichází o možnost vrátit se zpět do plnohodnotného života jen proto,aby si tím pár vysoce potavených ,leč zvrhlých lékařů vyléčilo své ego.Nechci se zde
    na veřejné síti rozepisoval o podrobnostech. Každopádně bych Vám
    rád svůj autentický příběh poskytl jako námět
    pro další zpracování..(Jaké,to nechám čistě na Vás.)Stále více uvědomuji ,že zamlčovat pravdu před širokou veřejností
    jen ze strachu o vlastní bezpečnost není správné. Moc Vás prosím,
    je-li to ve Vašich silách,ozvěte se mi na email :RobinSodomka@seznam.cz Děkuji!
  • Toto může napsat jedině totální nevzdělanec, který o historii neví vůbec nic. Doporučuji více číst, aby vás příště nemohla ovlivnit nepravdivá, lživá propaganda. Filipa Renče si velice vážím, jako výborného režiséra, který opravdu umí. Prosím Vás, neberte si do úst pana Svěráka.
    *14*
  • DÍKY ZA podporu patříte mezi výjimky t.z.celebrit, kteří se zaprodali a zapomněli ,kdo za nás Čechy celé generace bojoval za naši řeč ,území Nechali se všichni koupit, kdoví za co a musí se stydět. jE NÁM HANBA za Svěráka a pod.jak se znemožnili v přímém přenosu.
  • miluse.cechova
    Vážený pane Renči, četla jsem, že jste se narodil v Praze. Víte však, až kam sahají kořeny Vašich předků? Již několik roků se zabývám rodokmenem našeho rodu a narazila jsem i na Vaše předky.Zdraví MČ
  • Vážený Pane Renči, nevím jak hodně jste v platební neschopnosti, ale přece jen si zkuste oživit paměť
    http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10123147075-vladneme-nerusit/
    Copak nám to nestačilo?
    Hezký den.
  • Nevíte, prosím, kde bych mohla sehnat film Srdíčko? Děkuji.
  • V Nesmrtelné tetě byl skvělý. Takový krásně vražedný pohled *14*
  • Komix

    Zdravím, za zkoušku nic nedám a možná si to někdy p.Renč přečte takže: vydal jsem komix a stále mě budí jeho hl.hrdina ze sna...z příběhu by měl vzniknout film..tak nevím ;) .. http://123d.xf.cz/
  • Re: Nemyslis zaplatis

    Milý pane režisére. Můžete nám spoluobčanům prosím sdělit, kdy Vám už konečně přestane Janeček mastit kapsu. Dělejte si filmy za své, pokud jste o jejich kvalitách přesvědčen. Díky J.S.
  • Re: námět na film

    kontakt: ppp27@seznam.cz
  • námět na film

    Vážený pane režisére, jelikož nemám na Vás kontakt, zkouším se spojit takto.
    Mám pro Vás zajímavý námět na film. Jedná se o český dobrodružný a moderní příběh, který by byl novinkou na trhu.
    Bližší info zašlu po zkontaktování o zájmu. Garantuji profesionalitu a vstřícnost. Děkuji a přeji Vám plno pracovních úspěchů.
    S pozdravem Petr P. 31let
    Dne 04.12.2010
  • Nemyslis zaplatis

    Dobry den pane rezisere. Nedavno jste mel nehodu, pri ktere jste ridil opily - odmitl jste dechovou skousku a vytahnul jste znamy trik s osobou blizkou. Tim ste u me klesnul az na samy dno. Jeste stale vsak muzete zaplatat diru na vasem prolhanem charakteru, tim, ze se priznate. nestoji Vam tech par penez za to? Uz tak mate z ostudy kabat a cela SR a CR vedi, ze ste chlastal a ridil a boural. A ohrozil, zivoty lidi. Nemyslis? - tak zaplat!
  • :))

    taky mám dneska narozky xD
  • Vše nej...!!!

    Vše nej...!!!
  • narzis

    je v nemocnici

    jsem zjsitila ze ted chudak lezi v nemocnici v brne pokud vim .snad se mu nic horznyho nestalox)
  • ilonka94

    Re: REBELOVÉ

    Rozhodne souhlasím....bylo by to SUPER...Je to sakt COOL filmeček ♥ *14*
  • Opožděná reakce

    Sice opožděně, ale nedá mi nereagovat na váš trapný výstup v únorové snídani. Opomenout Mariana Vojtko jako hlavního představitelé Barona bylo od vás velmi nedůstojné a asi cílevědomé. Marian patří mezi špičkové představitelé všech rolí.Jestli máte nějaký osobní důvod ho držet v ústraní a upředňostňovat jenom Dana tak je mi vás velmi líto. Bylo by dobré se také zmínit o chraplavém a velmi nesrozumitelném hlase Pepy Vojtka,který je dobrý jako zpěvák své skupiny, ale role v muzikálech jsou v jeho podání podprůměrné. Jinak jste velmi dobrý a kvalitní režisér, vaše práce je super.
  • Vzkaz

    Nedávno jsem četla rozhovor s Vámi, teda-moc se mi líbí Váš postoj k životu-pokud zde chodíte číst tyto vzkazy chci Vám říci, že Hlídač. č.47 byl úžasný. Nevím co bude, ale zatím je podle mě Vašim nejlepším dílem. Zuzana *14*
  • REBELOVÉ

    Dobrý den pane Renči.Budepokračování Rebelů?Moc doufám,že jo.Je to stašně hezký film,akorát sem vždycky smutná z toho konce..Posím prosím udělejte pokračování..Děkuji..:-)
  • Rebelové 2

    Dobrý den pane Renči,chtěla bych se zeptat jestli bude pokračování Rebelů.Určitě by to mělo velký úspěch..Mohlo by to pokračovat jako že se vrátili a Šimona pustili z vězení a měly by spolu děti,jak tam bylo v těch jejich představách... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit