Přejít na výpis diskuzí

Filip Renč

OSOBNOST 31.12.2006 
1550 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je nej

    Filip je nejlepší režisér na světě!!!!!!nejlepší film (nejen od něho) jsou Rebelové ti prostě nemaj chybu!!!!!nevíte někdo jestli bude 2?
  • nenech se urazet

    AHOJKY VSICHNI NECHTE TECH URAZET NA FILIPA JA MYSLIM ZE TAKOVEJ CLOVEK KTEREJ HODNE MOC V ZIVOTE DOSAHL SI NEZASLOUZI TAKOVY PUBERTACKY VYLEVY *16* AZ DOKAZETE TO CO ON TAK PAK MUZETE NEKOHO NAPADAT....FILIPKU NEDEJ SE MOC TI FANDIM *3*
  • LÍDA BAAROVÁ

    MUSÍTE NAJÍT VELMI KRÁSNOU HEREČKU PROTOŽE LÍDA BYLA PŘEKRÁSNÁ A NAVÍC HVĚZDA PRVNÍ VELIKOSTI A DRŽTE SE PROSÍM HLAVNĚ KNIHY ŽIVOTA SLADKÉ HOŘKOSTI MNOHO ŠTĚSTÍ
  • Re: kontakt

    jo
  • Re: kontakt

    dobrý den mám prosím vás velký zájem o kontakt na Filipa Renče..mohl by jste mi ho někdo napsat? *3*
  • Zasláni rukopisu.

    Pred dlhšou dobou som Vám zaslal rukopis knihy:: Mafia 1-Medzi prevádzačmi......Do dnešného dňa som nedostal odpoveď. Ďakujem za pochopenie.Na požiadanie,pokial sa stratil...znovu pošlem. Lery.
  • kontakt

    Je ještě zájem o kontakt na Filipa? *1*
  • odpoved

    ale alespon neco natocil ne jak ty *10* *10* *10* *10* *10* *16* *16* *16* *16* *16* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *1* *1*
  • Re: Re: dotaz

    Řekla bych,že pan režisér nebude velkej pařič.Jednou jsem byla na díze kde seděl sám a vypil asi jedno pivo,dost tancoval a pak šel spát.Ale třeba se polepší??
  • Re: Filipe Renči

    Nemáte někdo prsím kontakt na Renčův email adresu nebo telefon? děkujem *3*
  • kontakt

    requiem pro panenku.4ever... *14* *3*
  • kontakt

    najde sa tu cloviecik , ktory by mi dal kontakt na filipa ?? ak ho niekto ma, moze mi hodit na LeniRR@azet.sk velmi mu budem vdacna... *16* *16* *16*
  • Kontakt na F. Rence

    Nemuohl by mi nekdo dat kontakt na Filipa Rence. Rad bych se s nim pobavil o moznosti spoluprace v Korei, kde budu pracovne pobyvat do konce tohoto roku.
    Muzete se mi ozvat na email newlife2008@seznam.cz. Petr
  • Re: Filipe

    Ona byla evropská hvězda a ten její propad až na dno a rodiná tragédie k tomu četla jsem knihu Prokletí Lídy Baarové velmi silné téma pro film.Taky držím pěsti!*4*
  • Filipe

    Díky za Váš zájem točit film o Lídě Baarové.Jsem si jist že by to byl Váš filmařský triumf.Přeji Vám mnoho sil houževnatosti a štěstí při hledání sponzoru a hlavně to nevzdávejte!!!Věřím že to dokážete!!!
  • Soutěž

    www.souboj-serialu.cz/?id=1910
  • Re: dotaz

    www.souboj-serialu.cz/?id=1910


    mega pařba (také hlasování o pěkné ceny) *3*
  • dotaz

    Dobrý večer, měla bych námět na film, spíš seriál.Dlouho jsem přemýšlela, na koho se obrátit nebo koho kontaktovat. Jelikož je v televizi reklama na Váš nový film,tak jste mne napadl vy.Vaše filmy se mi líbí a jako režisera Vas mám ráda.Vím, že takových žádostí tu máte hodně, stačí se podívat na příspěvky a chápu, že na ně asi nereagujete.Ale myslím, že můj příběh, který je ze života - a ten můj je opravdu bohatý - není nezajímavý.Pokud to nevyjde u Vás,budu zkoušet jinde.ještě pro informaci je mi 38 let a jsem ze Zlinského kraje.tak pa
  • PERDUBICE

    PANE RENČI,CHTĚLA BYCH SE ZEPTAT,JESTLY BY JSTE NECHTĚL NATOČIT PRAVDIVÝ FILM O ŽENSKÉ VĚZNICI V PARDUBICÍCH.VYDĚLA JSEM HODNĚ FILMŮ O ŽENSKÝCH VĚZNICÍCH,ALE VŠECHNY JSOU AMERICKÉ A ČESKÝ NENÍ ŽÁDNÝ.JÁ SAMA JSEM TAM BYLA CELÝCH OSM LET A HODNĚ BYCH VÁM O TOM PROSTŘEDÍ MOHLA VYPRÁVĚT,KDYBY JSTE O TO MĚL ZÁJEM.MYSLÍM ŽE BY Z TOHO NAŠE VEŘEJNOST BYLA DOST V ŠOKU,PROTOŽE VEŘEJNÝ NÁZOR JE,ŽE VĚZNICE JSOU PIONÝRSKÉ TÁBORY,COŽ VE SKUTEČNOSTI NENÍ ŽÁDNÁ PRAVDA.
  • dotaz

    Opravdu bude film o Kajínkovi?A o čem to bude? V.Pokoš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší