Přejít na výpis diskuzí

Filip Renč

OSOBNOST 31.12.2006 
1550 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sín slávy

    Tak už jsem nechtěla , ale zase jsem tady. Viděli jste včera Vendulu na předávání Andělů ? Fakt nechci být zlá , ale co to tam zase dělala? Bohužel mě k lítosti nepřivedla , spíš jsem se kousla do rtů a bylo mi za ní trapně. Petr - je chlap,takže jeho reakce jsou jiné , ale i přesto on ve mě tu lítost vzbudil , bylo vidět , že se tak tak držel .. Ale ona zase s tou rukou na hrudi a pak s pusou dokořán , to je prominte mi to opravdu divadelnice do Národního ...
  • Pro Pavla

    Mas pravdu,pravdu,ve vsem,ve vsem..SUPER NAZORY uplne ve vsem smeru dik
  • Re: Re: Re: Truchlení při kterém překáží dítě?

    Lenko obavám se ,že Lůca svojí hlavou o tom moc nepřemýšlý,ale už nevěděla co psát.Obávám se ,že si přes víkend odpočine a v pondělí ji tady máme zase a beze změny toho ,že by se odtrhla od novinových článků a že by zapojila svojí hlavu. Ona si myslím nechápe podstatu věci. Já osobně Vendulu z ničeho neobviňuji,ale to co se nám snaží ona a její štáb předložit,tak tomu nevěřím a připadá mi věrohodnější to co říkají jiní a tohle ona nechápe.Ona si snad myslí,že chceme Vendule nějak ubližovat,nám by přitom stačilo,kdyby zbrzdila v těch nesmyslech a radši decentně mlčela než vynášela na světlo vyložené nesmysly.Hezký víkend a naber síly,asi je budeme po neděli zase potřebovat . Čau Pavel
  • Máňo,máš pravdu !!!

    Kdyby se měl odstřelit každý ,kdo má v práci problémy,tak se picne půl republiky,kdyby se picli ty co mají manželské problémy,tak zůstanou už jenom děti a důchodci. Důchodci,ty vymřou sami nebo až zjistí doplatky za léky a u dětí si hodí mašli díky šikaně,takže nám zůstanou nemluvňata a na ně stačí doktor Heparin.Pořád bude o čem diskutovat,ale vrátim se trošku zpět k tématu.
    Já nikde nikdy nepsal,že to či ono by se mělo řešit sebevraždou ,ale také je fakt,že zatímco u pana Svobody mi takové ty důvody o zdraví,o dluzích,...... připadají jako takové podstrčené zdůvodnění u kterých se jenom divím,že je někdo vypustil do éteru a myslí si že jsme totální blbci a na vše skočíme a kladu si otázku proč nám někdo podstrkuje takovéto varianty?
    Mě opravdu jako jediné pravdivé a logické vysvětlení připadají manželské problémy.Kdyby se v tom tolik vdova a její manažer nepatlali,ta týden po pohřbu si na to už nikdo nevzpomene.
    Ale když nám někdo chce namluvit,že měl finanční problémy,tak si myslím ,že si snad z nás opravdu někdo dělá srandu. Jestliže někdo předkládá jako důvod pracovní problémy,tak si myslím,že p.Svoboda byl natolik zabezpečen,že si mohl práci vybírat podle chuti nebo klidně už i nepracovat. To si nemůže dovolit každý,říct mě už práce nebaví a nebudu nic dělat,protože většinou na výdělku z té práce je existenčně závislá rodina,ale takové starosti on určitě nemusel řešit.
    Mám takový dojem,že většina žen si myslí,že chlap je necita,kterému stačí když má navařeno a vypráno a víc neřeší. Dovede si některá žena představit,že odchodem manželky při manželských problémech se chlapovi hroutí celý život a že tím přichází o to nejcennější co měl. Je mu fuk auto ,barák,ale to co nejvíc miloval najednou není a tím celý život pro něj ztrácí smysl a to nemluvím o běžném řešení v naší republice,kdy ženě zůstávají děti a když je manželka proti němu neočkuje,tak je vidí jednou za 14dní a tím většinou začíná i odcizování mezi otcem a dětmi a při představě tohoto sebevraždu neschvaluji,ale dovedu jí pochopit. Pavel
  • Re: Re: Takže Golem už má své oběti?

    Mám se v práci co ohánět a ve volném čase jezdím s dětmi a manželkou společně na výlety,teď do toho byly hory o pololetních prázdninách a tak moc nestíhám psát do diskusí. Začal jsem psát až když jsem viděl ,jak si tady všichni notují a všechnu tu špínu házejí na Filipa. Ne že bych s ním ve všem bezvýhradně souhlasil ,ale když porovnávám chování těch co jsou kolem smrti p.Svobody,tak mi Filipovo chování připadá nejpravdivější a bez přetvářek a falše,zatímco u ostatních bych po jejich různých vyjádřeních pochyboval i kdyby mi řekli dobrý den. Čau Pavel
  • Re: Re: Truchlení při kterém překáží dítě?

    no konečně ti došel dech !
  • Re: Truchlení při kterém překáží dítě?

    Pavle vy jste fakt sympaták ! Jak je možné , že někdo to má v hlavě tak srovnané a mraky lidí je tak mimo...? Ach jo , píšete mi z duše.. Naprosto svámi se vším souhlasím !
  • Re: Takže Golem už má své oběti?

    Pavle a kdyby se měl zastřelit každý, kdo má doma problémy, tak vymře polovina národa...
  • Re: Takže Golem už má své oběti?

    Kde jsi byl tak dlouho, mam stejne nazory,ale v unoru me tady chteli lidi malem sezrat...konecne nekdo normalni
  • Takže Golem už má své oběti?

    Když bude šéf podniku měkota a nebude na lidi přísný v dodržování kvality a termínů,tak to může za chvilku zabalit a díky volné morálce může jít firma do háje. Jestli se někomu nelíbí pracovní podmínky ,může jít dělat někam jinam,kde nejsou takové nároky a asi taky za jiné peníze. Na ostatní v Golemovy byl hodný nebo taky přísný a kolik se jich dalších zastřelilo.Kdyby se měla odstřelit každá vystresovaná pokladní ze supermarketů co jsou po republice,tak by se musel zavést zase pultový prodej. Podle mě důvodem zrovna nebyly pracovní problémy,ale pokud si vzpomínám,tak se tady neřešila Renčova přísnost(kdo chce něco dokázat,tak sebou musí mrsknout,samo to nikomu do klína nespadne),ale řešilo se tady jak nehorázně se vyjádřil o truchlící vdově do médií a přitom zmíněná SMSka byla určena Sidovskému a ten je patrně ta drbna ,která to poslala dál,místo aby taktně mlčel a případně si to s Renčem vyříkali mezi sebou. Renč zhodnotil její umělecký dojem jejímu manažerovi a v tom nevídím nic zas tak strašného. Pavel
  • něco k zamyšlení

    Pro všechny zastánce Renče: toto je z vytažené z článku, kde mluví herci ze zmíněného muzikálu Golem :
    "„Filip je známý cholerik a vzhledem ke Karlovým depresím, které v poslední době měl, mu jeho hysterické výstupy moc nepřidaly. Držel Karla pod tlakem a teď to svádí na Vendulu. Je to hnus,” pokračovali v rozhovoru herci a zpěváci z muzikálu Golem. "
    Pročpak by asi toto říkali? *7* *7* *7*
  • Re: Re: Truchlení při kterém překáží dítě?

    Nejsi jediná,která si stěžuje na to proč se na stránkách o p.Renčovi diskutuje o Vendule. Já ti napíšu proč. Protože dost lidí z něj dělá zloducha za to ,že to co se děje nazval pravým jménem a plno lidí by na tyto stránky za celý rok nepřišla,kdyby se s p.Svobodou nestalo to co se stalo. Nebo si myslíš ,že se lidé přišli kvůli jeho umělecké tvorbě? O tom já pochybuji a ani si nemyslím,že by si tímto způsobem potřeboval dělat reklamu i když si myslím,že dobře věděl co se strhne za nehorázný povyk z tábora kolem Sidovského,ale je to člověk,který řekne to co si myslí i když ví,že ho za to málokdo asi pochválí. Díky Bohu za takové lidi,jinak by jsme byli jako stádo ovcí. Pavel
  • Re: Truchlení při kterém překáží dítě?

    Pavle ty jsi opravdu vtipný. Přečti si, co jsem ti psala naposledy, já tvůj názor respektuji, máš na něj právo a nikdy jsem neřekla, že tvé názory jsou hloupé, takže mi nevkládej do úst něco, co jsem nikdy neřekla...Já mám zkušenosti s člověkem, který trpí depresemi, takže skutečně to není jednoduch a věř mi, že kdybys to zažil tak k mnohým tématům se budeš vyjadřovat jinka, ae to ti nechci nic podsouvat. Jinka jednou si mi napsal, že jsem tě zrovna nezavalila argumenty, ty mě ale taky ne. Už se mi nechce diskutovat o Vendule na diskuzi o Filipu Renči, takže se měj. Ahoj
  • Truchlení při kterém překáží dítě?

    Nezlob se na mě,ale mě to vystoupení Venduly připadalo taky jako špatný herecký pokus,který mě jenom utvrzuje v tom,že nemá čistý svědomí. Renč tu SMSku poslal do médií nebo jí poslal manažerovi Venduly? Podle mě to do médií neposlal Renč ,ale Sidovský a podle mě proto,že tomu vystoupení nevěřilo mnohem víc lidí a z Renče se mohl udělat exemplární zloduch a pak si každý rozmyslí něco říct nahlas a radši se na to vykašle. Podle mě to byla taktika a ne vystoupení zhroucené vdovy.
    Nijak neodsuzuji chůvy(ale ne každý na ně má),ale také neodsuzuji jesle nebo školky,podle mě jsou pro dítě lepší než chůva,protože dětí přicházejí do styku s jinými dětmi a to se mi zdá lepší než dítě odložit na celý den k chůvě.Také si myslím,že právě při ztrátě manžela je nejlepším lékem na žal,celodenní starost o dítě,které je z půlky památkou na milovaného manžela a proto mi to připadá trochu zvláštní.Na starost o dítě neměla dost sil a na vystoupení v televizi ano? Žal zahání po svém a o dítě se musí starat někdo jiný. V těchto situacích jsou city na pochodu,ale podle mě tím,že v takto vypjatých situacích obejme nebo políbí dítě vlastně tato objetí a polibky patří i tomu milovanému manželovi a myslím si ,že kdyby byla s dítětem,tak by díky starostem neměla čas o některých věcech ani přemýšlet a bylo by to pro ni samotnou lepší. Zase jsou moje názory tak hloupé,díky tomu ,že nemámam manželku,která trpí depresemi a nezastřelila se? Už musím jet domů,tak jí zkusím přemluvit a dám ti vědět jestli z mého návrhu dostane deprese a třeba se i do rána práskne,pistoli nedám do trezorku ,ale nechám na nočním stolku,aby se nemusela řezat nebo topit ve naně a zítra bych mohl být v obdobné situaci jako Vendula a jsem zvědavý jestli rapidně změním svůj názor na Vendulčino vystoupení. Jo ještě musím,zalarmovat chůvu,aby mi děti nepřekážely až budu obcházet sousedy s větou "To mi snad udělala naschvál." Pavel
  • Re: Re: Pro Lůcu

    Někdy mi připadá,že už se dostáváme daleko od toho,co se nelíbí mnoha lidem na Vendule a je pravda,pokud to bereš tak,že kdo nezažil to samé co ona,nesmí na to mít svůj názor a když ho má ,tak může akorát držet pusu,tak je veškerá debata opravdu k ničemu. Máš pravdu ,nežiji s manželkou,která trpí depresemi a na to,abych zažil to co Vendula,abych o něčem pak mohl tady mluvit,by podle tebe bylo asi nejlepší,aby se mi manželka zastřelila. Nevím,zkusím se jí zeptat,ale asi se bude dost cukat,tak nevím jestli jí o tom přesvědčím a pokud se mi to nepovede,tak asi podle tebe tady v debatě nemám co pohledávat a vždycky mi můžeš vytknout,že nemůžu vědět co bych dělal, kdybych prožil to samé co ona. Pavel
  • Re: Pro Lůcu

    Já tvůj názor respektuju, ale je vidět, že si se asi s člověkem který trpí depresí nesetkal a nežil, pak by si mluvil trochu jinak. Já s tím mám vlastní zkušenost, takže tě chápu. Dokud nezažiješ, nepochopíš!
  • Re: Re: Re: Pro Lůcu

    Pavle, já tady absolutně nikomu neberu právo napsat svůj názor!!! Jinak já taky strkám rypák (tak jako ty) do určitých věcí na diskuzy. Ne veřejně, v médiích, veřejně neobviňuju někoho z něčí sebevraždy a z dobrých hereckých výkonů - to je dost značný rozdíl!!!
  • Re: Re: Pro Lůcu

    Rypák tady strkáme do čeho nám nic není všichni,včetně tebe. Ty zřejmě můžeš,ale všichni ostatní nemájí nárok napsat svůj názor. Takhle jsi to myslela? Pavel
  • Pro Lůcu

    Já si myslím,že pokud bych měl doma psychicky nemocnou manželku,tak bych asi od ní neodjížděl na několika týdenní dovolené a snažil bych se jí být nablízku pro případy,že bude mou pomoc potřebovat a kdyby to bylo třeba tak bych omezil třeba i pracovní aktivity v zájmu toho být nablízku manželce,která mou pomoc potřebuje i když o ní třeba viditelně nestojí a rozhodně bych si nemyslel,že moje dlouhodobá nepřítomnost u nemocného člověka je naprosto normální. Zdá se ti můj názor divný? Pavel
  • Ti novináři

    Koukám co si to dnes novináři zase vymysleli,že řekl syn pana Svobody. Ti mají fantazii nebo ,že by se syn p.Svobody bezdůvodně mstil milující maceše za všechno dobro,které pro něj a celou rodinu kdy udělala? To jsou zase všichni prevíti,co? A chudák Vendula a Sidovský jsou zase nepochopeni a pořád si na ně někdo něco nepěkného vymýšlí. To je svět.
    Co se týká Kapky naděje.Je to hezký záměr,ale nikdo by se neměl divit a odsuzovat názory,že je i u takovéto nadace přísná kontrola jen pro dobro věci.Jde o to ,aby to nebyla jen dobrá zástěrka,pro penězovod úplně jiným směrem a dovedu si představit,že je jednodušší jakékoliv nadaci bez řádného dohledu, pravidelně pumpnout žilou do vlastní kapsy než čekat na to co mi vydělá květinářství. Pokud kontrola prokáže,že je vše v pořádku,tak za tím účelem byla zřízena,pokud to tak není a je zajímavé kolik povyku při troše nedůvěry u toho panuje,tak by to jistě nebyla první nadace nebo charita,která by byla zneužita pro jiné účely než byla původně zřízena. Kontrola u těchto nadací je nutná,aby nebyla zneužívána a známý obličej nesmí sloužit jako důvod pro neprovádění kontrol. Proč tedy tolik povyku,když někdo napíše o potřebě kontroly. Neměla by mít nadace mít sama zájem o provedení kontroly a očištění jména a neztrácet čas odsuzováním pro ni možná nemravných názorů o vedení nadace? Takhle by všechny nedůvěřivce jenom umlčela,ale argumenty a ne poučkami o nemorálnosti chování k trpící ženě. Trpící,když se to zrovna hodí. Pavel

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší