Přejít na výpis diskuzí

Filip Renč

OSOBNOST 31.12.2006 
1550 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Renč od 1, dne.

    Pane Renč,pracoval váš otec SSŽ v Ohniči v severních Čechách?Mohl bych vám povídat zajímavou příhodu těsně před tím než jste se narodil.Máteli zájem kontaktujte skutr99@seznam.cz
  • chudák bez peněz

    Před pár lety jsem potkala v Mariánských Lázních blba,kterému jsou věnované tyto stánky. Kupoval si v kiosku 2 cigára a nechal si napsat paragon na denní tisk, že prý mu to proplatí... *5* přijde mi to celkem zoufalý. To je celá jeho povaha, prostě chudák, na těle, na duši, a zřejě i v peněžence...
  • Rebelové II.

    Rebely jsem jako jediný film mohl vidět více než 5x aniž by mě to omrzelo. Pořád tam objevuju nový skvělý pasáže. A protože je příběh otevřen, strašně rád bych viděl dvojku!!!
  • RebeLOVÉ

    Filipe, ač k Vám jako osobnosti mám výhrady....díky za Rebely...dnes jsem na ně opět čučela na ČT ... a ten film má prostě, šmrnc, vtip a SILU!
  • Lída Baarová

    Pokud Filipe ještě čtete zde po těch nepatřičných příspěvcích o Vendule S diskusi.. prosím napište jestli je ještě reálné že budete točit film o Lídě Baarové. Myslím že je škoda že se film o ní ještě nerealizoval je to antická tragédie a určitě by si ho herečka zasloužila i když je již po smrti.Děkuji
  • Film o Lídě Báárové

    No jsem tedy v šoku!! Co tady píšete stovky naprosto zbytečných příspěvku o Vendule S toto je snad profil režiséra Filipa Renče ne?!! Pokud tady Filipe čtete ještě diskuze...chtěl jsem se zeptat jestli budete někdy ještě točit film o Lídě Báárové.Vím že z filmu zatím sešlo.. Myslím si že po tom co si prožila by si to zasloužila i když je již po smrti.Jestli to máte v plánu tak to nevzdávejte její antická tragédie si o film přímo křičí.
  • Pro : "Já"

    Diskutovat tady lze,ale nezlob se na mě,nemá to žádnou cenu s člověkem,který má slovník za který by se nemusel styděl dlaždič a k urážkám na tvou osobu se nesnížím.Jestli jsem tě popudil svými názory,to je tvůj problém,tak si ho řeš a nejlepší bude ,když bude brát léky pravidelně a jestli jsem něco napsal ze svého soukromí,tak to byla odpověď někomu,kdo se na to výslovně ptal.Když jsem se o tom zmínil později,tak jsem to bral jako ironii,sic to bylo pravdivé,ale bylo to navíc,ale byla to reakce na takové hysterické reakce jako jsou tvoje. Když ti to pomůže ,tak si klidně posluž v odpovědi,ale dej pozor,abys nebyla ty ta poslední,koho tady ta diskuse ještě zajímá jak jsi mě z toho obvinila a přesto se neudržela a musela napsat.
    Také se na mě případně nezlob,pokud bych se ti několik dní neozval,nechci abys si myslela ,že je to z mé strany neslušnost,ale vidíš to sama je hezky a chci toho využít s ……., promiň radši nebudu psát s kým,aby to s tebou neseklo,protože jsi na to nějaká přecitlivělá. Měj se hezky. Pavel
  • Re: Re: Pro Pavla - největšího hrdinu a inteligenta, který je sice zaneprázdněn dětmi a manželkou, ale neustále všechny oblažuje tady

    Pavle, tady ale nikoho nezajímá jak se staráš o děti nebo o manželku. Vendule vyčítáš jak mluví o soukromí a sám to děláš. Jakou práci Renče, kterou můžem vidět každej den v tv, myslíš? Nějaký hrozně povedený reklamy? Nebo 1 ze 2 dobrej filmů, který udělal? Víc jich není a často jsou dobrý jen díky výkonu herců nebo dobrýmu scénáři. Jinak ty si jako myslíš, že když má někdo talent - Renč na režii -že je to hned záruka dobrýho charakteru??? Ani prd *13*
  • Re: Re: Nebylo by lepší,kdyby si Vendula prodloužila dovolenou?

    Tak jsem si dal tu studenou sprchu,byla sice příjemná,ale nijak nezabrala.
    A můžu se zeptat tebe proč sem lezeš? Nejradši mám ty ,kteří kritizují Novu,ale vědí úplně o všem, co tam kdy dávali nebo jsou dobrý ti ,kteří kritizují Blesk,ale už ráno frčí do práce s Bleskem v podpaždí.
    Když tě to tady tak pohoršuje, nechtěl by sis přepnou a vlézt si na stránky k Vendule,když tě to všechno pohoršuje. Třeba by ti taky vrazila synka na hlídání. Pavel
  • Re: Nebylo by lepší,kdyby si Vendula prodloužila dovolenou?

    Hele Pavle, ty máš dost co?:) Proč to řešíš? Nehrabe ti trochu? Do toho s kým jela na dovolenou, jestli si vzala chůvu ti vůbec, ale vůbec nic není. Je to její život, tak ty se starej o svůj. Proč sem píšeš jak se staráš o syna, kam chodíte na procházky, žes byl měsíc bez kompu? Si jako myslíš, že to někoho zajímá? Ty seš dobrej případ...radim studenou sprchu... *5*
  • To chce klid ...

    Ahoj, tebe to ještě rozčiluje? Nevím asi jsem na jednu stranu takový flegmatik, ale je mi to už naprosto jedno... Jde o to, že hlavně bulvár o ni má pořád zájem, a proč? Protože se stále najde spousta lidí, kteří si ty jejich noviny koupí a rádoby články přečtou .... Takže si myslím, že nejlepší je - pokud tě to nezajímá - to prostě ignorovat, protože takové články ( a nejen o Vendule) tady budou pořád *4*
  • Nebylo by lepší,kdyby si Vendula prodloužila dovolenou?

    Má to cenu komentovat. Já to věděl,konec dovolené a Vendula na nás bude jukat ze všech stran.
    Všude bude zase připomínat,jak je ve stresu,jak ji ubližují,atd,atd,atd..... .
    Když je ve stresu,proč tedy leze za volant?
    Nebylo by lepší,kdyby si objednala taxíka? Čert vem toho nabořenýho Peugeota,ale kdyby přejela dítě,tak se taky bude vymlouvat na stres? Pavel
  • Re: Pro Pavla - největšího hrdinu a inteligenta, který je sice zaneprázdněn dětmi a manželkou, ale neustále všechny oblažuje tady

    Ještě jsem ti Veroniko zapoměl napsat,že jsem neměl 5dní čas se podívat na tyto stránky,ale každý den jsem se věnoval po škole dětem a veř tomu nebo ne,chůvu jsem k tomu nepotřeboval.Nechci se tady nijak vytahovat,ale jsou takový,kteří ji potřebují pro jedno dítě i na dovolené. Pavel
  • Re: Pro Pavla - největšího hrdinu a inteligenta, který je sice zaneprázdněn dětmi a manželkou, ale neustále všechny oblažuje tady

    Veroniko a víš ,že jsem si myslel,že jsem vám tady chyběl.
    Nemohu posoudit,jestli si Renč hraje na hrdinu,ale jestli víš co je to televize,tak se na ní podívej a každou chvíli je tam něco z jeho práce,ale o tom asi nemáš ani tušení,ale je snadné se do něj trefovat,že?
    V každém mailu nepíšu a své manželce nebo dětech,ale někdy se snažím přirovnat chování Venduly k chování k dítěti nebo partnerovi,k chování svému,které pokládám za správné a připadá mi v naprostém rozporu s tím co nám předvádí Vendula a ještě by za to možná chtěla medaily. Rád si nechám od tebe klidně poradit,ale zdá se ti na tom něco divného ,že jezdím na dovolenou s manželkou a dětmi nebo se ti zdá můj názor na chůvu na Vendulině dovolené divný.
    Možná jsme si Renčem v něčem podobní ,ale není to nechutná snaha zalíbit ,protože popravdě řečeno ,je mi jedno co si o mě myslíš,ale třeba je to už snaha ohradit se proti výmyslům někoho ,kdo nás chce přesvědčit o tom jak je svatý a jak mu všichni ubližují.To nás opravdu míní neustále o tom informovat ze svých vystoupení v televizi,do té doby ,dokud všichni nebude souhlasně přikyvovat? Pavel
  • Pro Pavla - největšího hrdinu a inteligenta, který je sice zaneprázdněn dětmi a manželkou, ale neustále všechny oblažuje tady

    Jasně, jasně, jasně. Ty si nám tady chyběl. Neříkám ani tak ani onak, ale že o Renčovi celou dobu neslyšíme, s Petrem Svobodou se ani nezná, a najednou si bude hrát na hrdinu? U mě jenom chudák.
    Ale nemůžu neokomentovat to tvoje věčný vychvalování, jak se věnuješ dětem a manželce, to je fakt směšný - i podle Tebe by to měla být samozřejmost, tak co to tady na nás vytahuješ v každém e-mailu? ? ? Možná jste s Renčem v něčem podobní - ta nechutná snaha zalíbit se, co ty na to *4* Ale podle mě ....oba špatně a přesně obráceně... *16* Veronika *9*
  • Re: Re: Dovolená a chůva

    Myslím,že jsi mě špatně pochopila a že máme totožný názor.To co jsi napsala o té dovolené naprosto souhlasím,ten kdo jí to kritizuje,tak v tom také spíš cítím závist,ale já psal,že z mého pohledu tu její dovolenou přeji nejen jí,ale hlavně sobě,že si od ní na chvilku odpočinu.Mě opravdu neschází a obávám se,že až přijede z dovolené,tak bude zase ve všech novinách a televizích vidět a myslím si že tahle její přehnaná aktivita,vykukovat na nás skoro každý den v televizi,škodí nejen jí,ale za chvíli jí budou mít plné zuby i její součastní příznivci,protože všeho moc škodí.
    No a o těch školkách jsem s tebou za jedno.Jesle,školku a chůvu,protože také někdy musím pracovat,beru jako náhradní řešení na dobu nezbytně nutnou,protože se snažím být co nejvíc se svými dětmi.
    Minule tady někdo psal o chůvě v superlativech a pomalu přirovnával ty co dají dítě do školky k sockám,které ubližují svým vlastním dětem. Ne vždy něco co je dražší,je i lepší a hlavně prospěšnější pro děti.Prospěšnější pro děti neznamená jednodušší pro rodiče.
    Já víc preferuji právě ty školky,protože si myslím,že se děti naučí žít v kolektivu svých vrstevníků oproti chůvě,kde mi to připadá jako výchova ve skleníkovém prostředí.
    Využíval jsem pro děti školku i chůvu.Chůvu,ale pouze občas ve večerních hodinách,kdy jsme s manželkou šli do divadla,ale brát si chůvu na dovolenou to mě opravdu nenapadlo a ten kdo si na dovolenou vezme chůvu je buď hloupej,protože přichází o tak krásné chvíle nebo je línej jako prase nebo obojí.Pavel
  • Re: Dovolená a chůva

    Ahoj Pavle, nechci kritizovat tvoje názory. Lidé jsou různí a proto i naše názory můžou být a bývají různé. Osobně proti Vendule nic nemám a je mi ji spíš líto, protože bych opravdu ani trochu nechtěla zažít to co ona. Co se té její dovolené týká - je mi to upřímně jedno. Mi kritika té její dovolené příjde spíš jako závist těch, co na ni nemají (na tu dovolenou *4* ) Chůvu si asi fakt brát nemuseli, ale na druhou stranu je to jejich věc. Co mě trochu zarazilo byla tvoje "kritika" školek a jeslí ... upřímně v některých případech to bývá pro matku, které nikdo dítě nepohlídá, velká pomoc a si myslím, že taky trochu prospěšné pro dítě, ale opět to je otázka názoru... měj se *4*
  • Dovolená a chůva

    Nejsem z těch ,kteří by Vendule záviděli dovolenou,ba naopak,já ji to přeji,ale i sobě. Jsem rád,že mi nadělila mediální klid a neustále se nemusím dívat v televizi na její křeče a kdyby odjela do ústraní hned po smrti pana Svobody,tak by udělala to nejlepší co mohla jak pro sebe,tak i pro ostatní.
    Nějaké ty články o její dovolené jsem přelétl očima a jak tvrdí její zastánci,ta banda novinářská si strašně moc vymýšlí a já sám jsem jí nešpehoval na dovolené tak nevím,ale jestli to je pravda ,že odjela s matkou ,synem a chůvou. Můj názor na chůvu a výchovu dětí je takový,že vychovávat dítě je nejen povinnost,ale i radost.Proto pokládám odložení dětí do jeslí,školky a k chůvě za takové pouze náhradní řešení a proto mě překvapilo personální složení při odjezdu na dovolenou. Když jede matka a babička dítěte na dovolenou,proč tam potřebují chůvu? To se ty dvě ženské o toho prcka nedokáží postarat sami nebo by je tolik zatěžoval a překážel? Nevím? Možná mám divné názory,ale já když někam jedu,tak tam jedu s rodinou rád a chci všechen čas trávit s dětmi,mě nepřekážejí,jsem s nimi rád a nepotřebuji střídání,protože čas s nimi nepovažuji za ztracený,ale za dar. Možná si to někteří rodiče uvědomí,až budou mít děti dospělé,že promarnili čas,který mohli být z dětmi,ale to dětství a ta krása vidět jak pořád něco objevují a jak je mohu něco naučit,to se nedá vrátit,to se dá jen využít nebo promarnit. Tak obránci smutné Venduly,do mě!!! Pavel
  • Týden jsem chyběl

    Protože je hezké počasí, tak po práci udělám se synem vše nutné do školy a využíváme toho ,že je hezky.Jelikož jsem měl v práci týden počítač v opravě,tak jsem doma ani neměl chuť jít na tuto diskusi a zabývat se tím co nám Vendula předvádí,místo toho jsem radši napumpoval kola po zimě a jezdíme nebo jsme šli na procházky,do ZOO a kina.Jsou ale věci,které mi nedají ,alespoň se o nich musím zmínit.
    Vendulu na předávání Andělů? Zajímala mě ta její komedie,ale přenos jsem nestíhal od začátku a zapnul jsem to a zrovna na obrazovce byla a viděl jsem jí asi 5sekund a stačilo mi to na to ,aby se mi s těch jejich ksichtů zvednul žaludek. Už jsem četl,že by jsme měli ctít její žal a smutek a nekritizovat a odsuzovat jí neustále,ale myslím si ,že tyto reakce by nebyly,kdyby šlo tomu jejímu konání věřit. Jen tak se zeptám. Když tak tvrdě trpí a smutní,proč neustále musí lézt na obrazovku? To aby budila lítost? Myslím si ,když jiní tam mohou za sebe někoho poslat,tak by se nikdo nedivil,kdyby tam ona nepřišla osobně a každý by to pochopil,ale ona asi musí vzbuzovat lítost. Nebo je to pouhá nezažranost a bála se ,že by o sošku přišla? Možná to bude ten hlavní důvod a k němu se už nějaké to číslo opravdu sluší předvést.
    Samozřejmě,že by bylo lepší nechat Vendulu na pokoji,ale ona si o to říká sama.Pavel
  • Nechte Vendulu žít!!!!!

    Nebylo by lepší nechat už Vendulu na pokoji? Zemřel jí manžel, zůstala sama na výchovu syna a tenhle národ má neustále tendenci hledat viníka, kritizovat jak se tváří, co dělá vdova. Ona zůstala bez manžela a je jen její věcí, jaké má na jeho smrt reakce. Nikdo nemá právo ji za to kritizovat a odsuzovat, protože nikdo se nedovede vžít do její kůže. Pan Svoboda se rozhodl, že skončí svůj život a na paní Vendule je, aby se s tím vyrovnala. Tak jí ale nechme v klidu se s tím vyrovnat. Ona už má za sebou smrt dcery a teď se musí vyrovnat i se smrtí manžela. Každej, kdo jí radí, jak se má chovat, tvářit, oblékat, ať si zamete před vlastním prahem. Kdo je bez viny, ať hodí kamenem, že?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší