Přejít na výpis diskuzí

Filip Renč

OSOBNOST 31.12.2006 
1550 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zasláni rukopisu.

    Pred dlhšou dobou som Vám zaslal rukopis knihy:: Mafia 1-Medzi prevádzačmi......Do dnešného dňa som nedostal odpoveď. Ďakujem za pochopenie.Na požiadanie,pokial sa stratil...znovu pošlem. Lery.
  • Oskar

    Bolí mě, když čtu hrubé urážky na adresu pana Filipa Renče. Nebyl to on, který by jako první vyvolal tento mediální boj. Byl osloven, řekl svůj názor ohledně smrti K.Svobody tak, jako spousta dalších oslovených. Je s podivem, jak na to paní Svobodová reagovala. Pochybuji, že podobné SMS jako Renčovi, posílala i ostatním, kteří se k možným příčinám činu svého kolegy vyjadřovali. Nakonec jeho reakci na její SMS, tedy jejich soukromou komunikaci, poskytla médiím. No to mi fakt nepříjde moc důstojné památce zemřelého manžela. A co se týká pohřbu, doporučuji shlédnout video záznam, dostupný na netu. Paní Svobodová jistě měla osobní důvod povstát při poslední písni. Byla psána pro ni. Je však zcela běžné, že smuteční hosté povstávají ve chvíli, kdy rakev "odjíždí". Pan Renč byl první, který se v tu chvíli postavil, ze všech dosud sedících. Nedopustil se ničeho, za co by měl stát na pranýři. Paní Svobodovou jsem vždy moc obdivovala, ale řeknu vám, že události posledních dní mi trochu změnily pohled. A je mi to líto. Znovu si pouštím záznam z pohřbu a říkám si, jak je to možné, že člověk na pokraji zhroucení dokáže najednou během pár vteřin zcela racionálně organizovat lidi a ještě poočku sledovat, jak na to reaguje zbytek po pravici. Cením si vždycky otevřeného názoru. Pan Renč měl tu odvahu a vyjádřil ho. A nemyslím, že by překročil hranice o nic víc, než jiní oslovení. Jenže těm ostatním už paní Svobodová SMS nepsala.... PS: Oskar není má přezdívka....
    • Re: Oskar

      plne stebou souhlasim..kazdy ted plive na rence,ale nikdo si neuvedomi,ze karel got na markyze sam rekl,ze za svobodovou sebevrazdou nejsou dluhy,ani nemoc a ze to ho co ho ktomu dohnalo,vi nekdo jiny a ten to rikat nebude..jak je mozne,ze vendula,zhrzena z pohrbu,uz byla druhy den ve zpravach na nove,a poskytovala rozhovor.kuli trestnemu oznameni..kdyz nam umrel tatka..mamka se s nikym nebavila hodne dlouho.myslim,ze co napsal renc v sms panu sidovskemu melo sve opodstatneni.a jen pan sidovsky a pani vendula by si meli sahnout do svedomi,proc stou smskou bezeli hned do medii..je to vse nechutne co se kolem pohrbu pana svobody deje a vetsinu oleje do ohne prileva pani svobodova
    • Re: Oskar

      Rozhodně s vámi ve všem souhlasím , konečně někdo napsal zdravý názor.Nechte pana Renče na pokoji , soudíte něco o čem nevíte nic. Co si paní Pilarová dovoluje soudit děti a jejich přátele?? Byl to hlavně pohřeb jejich otce - kdo už je víc ?? Mohli si vedle sebe posadit koho chtěli !! Lenka
    • Re: Oskar

      To co Renc rekl pro media neni nazor!Urazet lidi, ktere nezna to je sprostarna!Nech se stara o svoji rodinu a decka.A on ma urcite inteligentniu zenu co ! Kdyby mal on neco v hlave tak minimlane ze slusnosti takovou vec neudela.Ten nema ani slusnost ani cahrakter.A ta jeho "slecna" tam sedela koli cemu, aby podporila jeho, ze se taky nestidi!
  • nejen proti zlu se musí bojovat

    Naprosto souhlasím s panem Renčems jeho počínáním na pohřbu a plně se ztotožňuji s jeho názory otištěnými v MF.DNES.Domnívám se že se zachoval profesně a hlavně lidsky nejlépe jak mohl.Počínání pana Sidovského,Vítka,paní Venduly a ostatních členů jejich slizkého spolku nechci komentovat..Myslím že jím jde hlavně o zviditelnění,upoutání pozornosti a sbírání bodíků v podobě příspěvků a zmínkách ve všech možných-především bulvárních médiích.
    • Re: nejen proti zlu se musí bojovat

      souhlasím!!!
  • LÍDA BAAROVÁ

    MUSÍTE NAJÍT VELMI KRÁSNOU HEREČKU PROTOŽE LÍDA BYLA PŘEKRÁSNÁ A NAVÍC HVĚZDA PRVNÍ VELIKOSTI A DRŽTE SE PROSÍM HLAVNĚ KNIHY ŽIVOTA SLADKÉ HOŘKOSTI MNOHO ŠTĚSTÍ
  • Filipe nedej se

    Jediní F.Renč,P.a J.Svobodovi znají pravidla smutečního obřadu.Zamyslel se někdo nad tím, proč paní Vendula povstala při písni X ? Nechápeme proč povstali i ostatní. Vzdávali poctu oné písni,či paní Vendule? Obě přece žijí. Pan Renč, P.a J. Svobodovi povstali a vzdali poctu v pravý čas. V čem tedy pan Renč pochybyl?
    Pochybyla paní Vendula(asi z rozrušení)
    a strhla s sebou většinu národa.To už známe ale z historie. Český národ povstane aniž ví proč.
    • Re: Filipe nedej se

      Naprostý souhlas, je vidět, že znáte pravidla a že používáte to, co má většina národa jen na to, aby jim neteklo do krku.
    • Re: Filipe nedej se

      souhlasim
  • obdivuji Vás

    Pane Renči,
    jsem velmi ráda,že jste se rozhodl napsat do iDnes.Je to velmi inteligentní rozhovor na rozdíl od těch ostatních bulvárních nesmyslů.Obdivuji Vás. Snažila jsem se "vmísit" do téhle diskuse již v noci po pohřbu,ale většina pisatelů byla vulgární,postižena jen touhou lynčovat Vás, tak jsem počítač zase zavřela.Zřejmě si příspěvky zde už nečtete.Nedivím se.Sprostota některých nezná mezí.Soudí,aniž by cokoliv věděli.A třeba se stačilo podívat na přenos celého pohřbu na internetu, aby si každý udělal svůj vlastní úsudek.I když za pár dní vlna této nenávisti opadne,současnost pro Vás určitě není příjemná.Držte se.Romana
    • Re: obdivuji Vás

      Váš názor je také velmi inteligentní... *15*
    • Re: obdivuji Vás

      Romano,nejinteligentnější z celého rozhovoru pro idnes je odpověď,že by si byl býval p.Svoboda zasloužil lepší manželku.Pan Renč se domnívá,že p.Svobodovi byla přidělena národním výborem po smrti jeho ženy?Nebo si ji vybral sám,oženíl se s ní,a měl dvě děti?Touto větou neurazil Vendulu,ale pana Svobodu.Pan Renč by měl raději mlčet,aby i jeho případná manželka nebyla někdy někým nařčena,že si vzala intelektuálně nerovného partnera,ovšem v opačném smyslu. Měl by docházet na lekce slušného chování,tam by mu osvětlili,jak se chovat na pohřbu.Paní Vendule chci popřát,aby se dokázala zase zvednout,a jít dál a našla konečně KLID!
    • Re: obdivuji Vás

      No, tak to sedí. Lidi soudí aniž by věděli a znali a měli na to právo. A ty myslíš že tenhle chudák, tato nula ví a má právo řešit problémy jiných a to ještě na jejich vlastním pohřbu? Směšné a ubohé.
      • Re: Re: obdivuji Vás

        nečekám na Váš názor, já, pokud si můžete všimnout, oslovila někoho jiného, pana Renče.
  • reakce na rozhovor v idnes

    Tak sme si akurat precitali vas rozhovor na Idnes. Skuste prezit tento medialny tlak na vasu osobu, snad po par dnoch sa vsetci preorientuju na inu vec. Stojime pri vas. Milujuca manzelka znajuca problemy svojeho manzela nedopusti, aby ostal sam, radsej necha svoju karieru, aby bola nablizku svojej milovanej osoby. Nikoho nesudime, ale vazime si, ze ste sa nebal a isiel so svojou kozou na trh....
    • Re: reakce na rozhovor v idnes

      Seď ženuško za pecí, starej se mi o synáčka, vyper, navař, ukliď, pohlaď...jsme v 21. století???
    • Re: reakce na rozhovor v idnes

      Bože můj co to tady plácáš??????? Proč by měla opouštět svoji práci??? Mezi námi... ta její práce je důležitější a přínosnější než nějaký písničky. Jestli toho na něj bylo moc, tak toho měl nechat. *9*
    • Re: reakce na rozhovor v idnes

      Souhlasím *4*, pěkně napsáno.
  • nechápu to

    Pane Renči,čekala jsem nějaké vysvětlení Vašeho chování. To, co jsem četla v AHA možná doplní p. Krampolovi základní vzdělání, ale mi to nestačí. Vyčítat Vendule nalakované nechty (namalovaná nebyla) a učesané vlasy - to fakt nemáte jiné argumenty? Víte Vy vůbec, že deprese je těžká nemoc a lidé, kteří ji trpí opravdu nejsou blázni? Jak můžete říct, že si myslíte..., důkazy nemáte... myslím, že bulvár by dávno vyškrábal nějakou špínu, kdyby tam byla. Problémy máme všichni, ale někdo se s nimi umí poprat. A dětem p. Svobody, kterého jsem si vážila a je mi nesmírně líto jeho života jen jedno: Vendula nerozvrátila manželství jejich rodičů. A protože si otec dovolil žít svůj život po svém, hledají viníka, proč nežil podle jejich představ. Oba si prožili takovou hrůzu, kterou bych Vám nikdy nepřála. Ale mě jste opravdu nepřesvěčil, že jste měl právo tak reagovat. A jestli to byla inscenace p. Sidovského, pak Váše účastna obřadu byla inscennace dětí p. Svobody. Sám jste napsal, že pohřby nejsou Vaše hoby, takže jsem pochopila, že jste tam byl vlastně proti své vůli. A že nedošlY pozvánky na pohřeb nějakým dalším příbuzným? V kruzích obyčejných lidí se na pohřeb chodí z úcty k zemřelého a pozůstalým, ne na pozvání. To se posílá na svadby. Jsem ráda, že jste se vyjádřil a já už můžu nahlas říct: jste bezcharakterní spratek, kterého v životě nepotkalo nic zlého. Zatím.
  • montec

    Filip Renč jen prohlásil to o čem si ostatní hvězdy showbiznysu(a že jich je dost!) jen šeptaly!
    A jak se zachoval na pohřbu:Pouze odmítl povstat při písni,kterou Karel SLOŽIL JÍ!
    Právě kvůli tomu co řekl!
    ANO! JÁ STEJNĚ JAKO MNOHO JINÝCH ODSUZUJI SVOBODOVOU! CO BY MĚLA BEZ KARLA? HOVNO! TAK TO JE! pROSTĚ DALŠÍ MLADÁ ČŮZA,KTERÁ SI NABALILA KAPSU A PAK NA SVOU "dřívější lásku" začala kašlat!!!
    Tak to je! Kdyby byl jejich vztah v pořádku,tak by k tomuhle přece nemohlo dojít! Vždyť kdo jiný by měl poznat,že ho něco trápilo a promluvit si o tom s ním,než člověk pro něj nejbližší:jeho žena?
    VÝBORNĚ FILIPE JEN JIM TO UKAŽ!!!!! *3*
    • Re: montec

      A tedy odsuzuješ i p. Svobodu za to, že potom,co mu zemřela dcera na leukemii zahýbal Vendule? V tak těžkém období?
      On měl "slabost pro ženy" a ona je"kurva"?
      Každý proto měl zřejmě svůj pádný důvod. Ale byla to především jen jejich věc.
    • Re: montec

      Asi si ve své blízkosti nezažil deprsivního člověka, že takto přemoudřele píšeš. Deprese jsou nebezpečné právě tím, že to v sobě lidé drží a nepouští ven, tím ničí svou psychiku *8*
  • žádná omluva

    Vážený pane Renči, v žádném případě se neomlouvejte,splnil jste ve vší úctě přání vlastních dětí, za což Vám celá naše rodina děkuje. Omluvu byste spíš měl požadovat Vy (třeba od zkouřeného Hůlky'. Jste alespoň jediný slušný člověk ve Vašem oboru.
    • Re: žádná omluva

      Jsem rád pane Béďo,že mi napsal jedinný slušný člověk z celého internetu..Tvůj Filip...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit