Přejít na výpis diskuzí

Filip Renč

OSOBNOST 31.12.2006 
1550 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Renči, držte se...

    ... jste silná osobnost která dokáže nahlas říci svůj názor a stát za ním. Svobodův syn tento názor zřejmě sdílí a proto Vás posadil vedle sebe na pohřbu. Nedomyslel však, že čeští ubožáci Vás teď povláčejí špínou!!! Přeji Vám hodně síly a nedejte se zlomit.
    • Re: Pane Renči, držte se...

      SORRY, ale musim reagovat, jelikoz nechapu jak si muzes dovolit nazvat vsechny ubozaky? Nikdo z nas do toho nevidime, takze nemame pravo se v soukromy Svobodovych pitvat!!! Kde vzal pravo Renc se takhle o nich vyjadrovat a chovat? Vzdyt je ani poradne nezna!? Takhle se nechova a nevyjadruje inteligentni clovek. AT SI ZAMETE PRED SVYM PRAHEM!!!
    • Re: Pane Renči, držte se...

      tebe už asi zlomil co?Nejsi další čárka na jeho seznamu pane bože to snad není pravda *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Re: Pane Renči, držte se...

      co takhle hodně síly vdově a malému sirotkovi,na co ji potřebuje Renč?Tomu nikdo neumřel.Tady se vůbec nejedná o tom kdo kde seděl ale že ten hnup nevzdal úctu mrtvému povstáním to slušný člověk dělá!!!
  • co je pravda?

    Souhlasím s p. Renčem,jako jediný se nenechal ničím ovlivnit a nebojí se to říct tak jak ostatní celebrity. Pravda se ukáže později, více Renčů
    • Re: co je pravda?

      Snad neuděláte z Venduly Maryšu,proboha?Ta sice zprovodila ze světa Vávru razantněji ale VE VÝSLEDKU JE TO PRO VÁS STEJNÉ.
  • Pane Renči

    Nemám ve zvyku používat hrubé výrazy. Za to co jste udělal na pohřbu i před tím rodině Karla Svobody nemohu jinak než konstatovat, že jste nízký a malý člověk. Možná si řeknete, že nemám právo na tato slova. Ale já to právo mám, protože jsem Karla znal a měl jsem ho rád, a stejně tak znám i jeho manželku Vendulu. A dovoluji si říct, že si taková svinstva jaká jste předvedl nezaslouží. Svého manžela měla velmi ráda a nikdy mu nic špatného neudělala. Kdyby byl Karel na živu tak by vám pane režisére rozbil hubu. Jsem věřící člověk a dovolím si proto tvrdit, že všechno špatné co jste provedl se vám vrátí. Minimálně až jednou i vy přejdete na druhou stranu.
    • Re: Pane Renči

      Napsal jste to moc hezky, připojuji se k Vašemu názoru, už dříve jsem zde psala, protože vůbec nechápu, co dává Renčovi právo se takto chovat, jak si vůbec mohl dovolit vtěsnat se do první řady,po všem, co udělal a jen doufám, že ho všichni slušní umělci za tohle odsoudí.On byl snad nějaký dlouholetý přítel pana Svobody, na kterého si teď hraje?? Nabízí se otázka,zda v tom nehraje roli to, že se "pan režisér" konečně dostal do skvělé společnosti,
      ze které plynula dobrá spolupráce a byznys, a poté, co kritika nebyla na Golema zrovna nejlepší...nesehrálo v jeho chování i tohle roli??!! Už totiž žádná taková skvělá spolupráce nebude, tak proč nehledat viníka u toho, kdo je teď nejblíže? Je to od něj ubohost a chování naprosto sprosté, ať už mu to konečně někdo vysvětlí...
    • Re: Pane Renči

      Já bych nepoužila oslovení "pan". Ale souhlasím s Vámi. Já svou oblíbenou větu: "Jakou energii vyslal, taková se mu vrátí".
  • pomoc

    Než začne kdokoliv obviňovat Vendulu Svobodovou, nechť se podíva na tento odkaz http://www.kapkanadeje.cz/jak_jsme_ jiz_pomohli.php a zamyslí se sám nad sebou. Zajímalo by mě, komu všemu ve svém životě pomohl Renč?! Asi bychom všichni koukali na prázdný seznam. Těší mě, že mnoho lidiček má stejný názor jako já. Přeji všem lidem co mají srdce na pravém místě pěkný den
    • Re: pomoc

      jsem stejného názoru. víc takovych jako je Vendula!!! Renč ji nesahá ani po kotníky a to co napsaly v dnešním AHA je hnus nad hnus!! *16*
      • Re: Re: pomoc

        Souhlas mě umřít dítě tak je to muj konec,nezaslouží si tolik hnusu co se na ni valí.Přeju jí hodně síly a měla by odjet daleko od těch nenávistných sviní co na ni plivou
    • Re: pomoc

      Myslím si to samé. Obdivuji ji. Denně docházela do Motola za cizími nemocnými, často umírajícími dětmi. Na místo, kde jí taky umřela Klárinka. To by svedl málo kdo. Já ne. Je to báječná žena. *3*
  • Opožděná reakce

    Sice opožděně, ale nedá mi nereagovat na váš trapný výstup v únorové snídani. Opomenout Mariana Vojtko jako hlavního představitelé Barona bylo od vás velmi nedůstojné a asi cílevědomé. Marian patří mezi špičkové představitelé všech rolí.Jestli máte nějaký osobní důvod ho držet v ústraní a upředňostňovat jenom Dana tak je mi vás velmi líto. Bylo by dobré se také zmínit o chraplavém a velmi nesrozumitelném hlase Pepy Vojtka,který je dobrý jako zpěvák své skupiny, ale role v muzikálech jsou v jeho podání podprůměrné. Jinak jste velmi dobrý a kvalitní režisér, vaše práce je super.
  • Přemýšlejte!!!!

    Vážení, to, co udělal pan Renč z něj dělá dle mého názoru odvážného a férového člověka. Neměl jsem dosud k němu žádný vyhraněný názor, ale nyní jsem přesvědčen, že jde o nesmírně odvážného, charakterního a inteligentního člověka. Velmi dobře ví, kdy se hraje divadlo a jak. A prosím, pokud jej chcete soudit, raději si pečlivě přečtěte text zmíněné písně a zkuste si představit, že patří té Václavě.
    Absurdní, ta si založila kariéru na smrti svého dítěte, nemá ani trochu inteligence, manžela nechávala samotného v depresích místo podání pomoci. Ona je zgruntu zlá, falešná, škaredá a hloupá ženská. A velmi špatná herečka!!
    Přeju ji, aby ji vina na smrti takového velikána dohnala k tomu samému.
    • Re: Přemýšlejte!!!!

      ty, jsi ty vůbec normální? Já zase tobě přeju, abys zažila to co Vendula. Aby jsi viděla svoje dítě umírat na jednu z nejzákeřnějších nemocí a věděla, že je v "posledním tažení", že mu už nejde pomoci a že je jen otázkou času, než tento svět opustí....
      Potom abys byla pod neustálým drobnohledem různých více či méně seriózních reportérů, kteří čekají na jakoukoli tvoji slabost a chybu, kterou by mohli probírat ve svých rádoby novinách....Krom toho by celý článek byl tak trochu vytržen z kontextu, pravdivé aby byly max. toje fotky ale tex, aby byl téměř celý vymyšlený a ty abys neměla možnost to výrazněji vyvrátit .... a v poslední řadě abys po pro tebe úspěšném a radostném dni našla manžela s prostřelenou hlavou ..... a potom možná budeš mluvit jinak, ..... ale .... kdo ví, ..... možná že ne *7* !
    • Re: Přemýšlejte!!!!

      Tak tady bych trochu o té inteligenci diskutovala, ale o té vaší! Tvrdíte, že paní Svobodová postavila svoji kariéru na smrti dcery, ale jakou kariéru? Co děláte pro smrtelně nemocné děti vy?
      Zastáváte se člověka, který svoji dceru málem neuznal a špiní jiné. Proč nevyslovoval své názory proti Vendule za života pana Karla?
      • Re: Re: Přemýšlejte!!!!

        Asi prot, že nebyl do věci vtažen. Ale jako citlivý a inteligentní režisér ví, kdy se hraje komedie. To přece poznal každý, kdo má více než jeden mozkový závit. A pro Kapku dělal více Sidovský, ona se jen vezla!!!!
        • Re: Re: Re: Přemýšlejte!!!!

          Jirko sorry,ale ty tvoje bláboly se fakt nedají číst *1* *1*
        • Re: Re: Re: Přemýšlejte!!!!

          Ho ho hóóó,
          tak tady má teda někdo zřejmě informace z první ruky,co *7* *10* !?!?!
        • Re: Re: Re: Přemýšlejte!!!!

          Aha teď mi to došlo, v Jevanech jste s nimi žil vy, když můžete tvrdit, že ona ho nikdy ráda neměla.
          Netvrdím, že Vendula je absolutní jednička, ale v tom, co dělá pro Kapku naděje je naprosto nedocenitelná. Je jedno zda-li jí se vším pomáhá Sidovský či spousta jiných lidí, protože všechno dělájí pro dobro těch maličkých dětí se kterými se život nemazlí.
    • Re: Přemýšlejte!!!!

      Kde máš tu jistotu, že je to takhle? Nikdo jiný než Vendula a Karel neví jak vše bylo. Připadá mi úplně dementní se do toho šťourat po jeho smrti. Hlavně do toho nikomu nic není. Chtěla bych vidět Tebe, kdyby se Ti po tak tragické události furt někdo šťoural v soukromí a takhle Tě urážel.Renč je tímhle hradina? U mě je teda pěknej idiot! Jak může nazvat někoho bláznem, protože trpí depresemi? Ať si pan "úžasný" zamete před vlastním prahem než otevře příště hubu. Sám se tahá s kdejakou ani pořádně neví, kde má děti. Vendula si nevybudouvala kariéru na smrti nikoho. Udělala toho se svou nadací KAPKA NADĚJE hodně a klobouk dolů před ní. Po smrti svého dítěte pomáhá těm ostatním. To chce někdo odsuzovat? A jestli se někdo zviditelňuje a dělá si kariéru, je to jen ten hlupák Renč. A je to dost úbohý zviditelňovat se na něčí smrti. Kdyby byl slušný, nepletl by se do toho a mlčel by. Proč se neozval dříve, když věděl jak jeho přítel trpí? Trochu zvláštní, ne? Chtěla bych vidět Tvou fotku, když si dovoluješ někoho označit za škaredého! Přemýšlej spíš Ty, chytráku!!!
    • Re: Přemýšlejte!!!!

      DĚKUJI MOC za konečně rozumný příspěvek!!Pokud paní Václava si myslela,že měl být pan Svoboda hospitalizován,jak na tom byl špatně- toto napsala v novinách, proč chodila sama po večírkách atd. a nedělala s ním např. dlouhé procházky? Lidi už nic nepište,nevíte nic a píšete jen nesmysly. Pane Renči jte odvážný a moc si vás vážím !! Škoda jen,že vás v tom ostatní co také vědi jak to bylo nepodpořili. Lidi v tyhle zemi jsou hnusný,kdyby aspon mlčely když nevědí o tom nic!!
      • Re: Re: Přemýšlejte!!!!

        Lenko,Lenko,ty jsi nějak moc chytrá,nezdá se ti?
      • Re: Re: Přemýšlejte!!!!

        a ty snad o tom něco viš?ostatní kritizuješ a sama svuj názor vychvaluješ!
      • Re: Re: Přemýšlejte!!!!

        Milá Lenko,vy jste asi nikdy neviděla člověka,který trpí depresí,viď??já měla taky takového přítele!chtěla jsem mu moc pomoci,ale on to odmítal!chtěl,abych byla s ním každou chvílí,ale pak z ničeho nic začalřvát,ať odejdu!člověk s depresí neví co dělá!chce jít ven a když je venku,tak chce být doma!musela by jste to poznat!a chápu to,že nikdo kolem Karla si toho nevšiml,protože ve společnosti se to sažil skrýt!!ale doma už je to zase nemocný člověk!!a Vendulka asi ví víc než všichni dohromady!!a není jediná,kdo to říkal,i Petr Muk přiznal,že se s ním o tom bavil!tak na tom bude asi něco pravdy!!nechtěla bych nikomu zažít život s takhle nemocným člověkem!!je to strašně těžké!!chcete mu pomoct ale nejde to!!a on se pak rozhodne žít v jiném světě *9* S paní Vendulkou moc soucítím,mě postihlo to samé před půl rokem!!Je to těžké!!
      • Re: Re: Přemýšlejte!!!!

        Děkuji Vám za podporu, Váš názor je velmi rozumný.
      • Re: Re: Přemýšlejte!!!!

        Předpokládám, že jste přesvědčena, že pan Renč pravděpodobně žil se Svobodovými v Jevanech. Jinak si nedovedu vysvětlit, proč si myslíte, že ví všechno nejlépe. On je vlastně nejcharakternější člověk, že? Sice mu delší dobu trvalo než se hlásil k svojí dcerce, ale jinak má nad hlavou svatozář!!!
      • Re: Re: Přemýšlejte!!!!

        Víte něco o depresích?Depresivního člověka nic nebaví,ani procházky a je dost těžké ho k něčemu přinutit.Někdy se projevuje i zlým chováním vůči těm,kteří ho milují.
        • Re: Re: Re: Přemýšlejte!!!!

          takže podle Vás je nejlepší člověka v těžké depresi opustit a nechat ho doma samotného se zbraní!?Paní Vendula má svého muže na svědomí a dobře to ví,proto ten mediální cirkus.
        • Re: Re: Re: Přemýšlejte!!!!

          Proč tomu ale tak urputně věříte?? Že měl tak ohromné deprese řekla ona!! Ani žádný kamarád ani lékař o takovýchto depresích nevěděl. Pouze ona toto napsala, se špatným svědomím,do kterého mi nic není,ale nechová se úměrně k situaci to mi věřte!!
    • Re: Přemýšlejte!!!!

      Asi jejich podnájemník.....Ví toho dost
  • Názor

    Bolí mě, když čtu hrubé urážky na adresu pana Filipa Renče. Nebyl to on, který by jako první vyvolal tento mediální boj. Byl osloven, řekl svůj názor ohledně smrti K.Svobody tak, jako spousta dalších oslovených. Je s podivem, jak na to paní Svobodová reagovala. Pochybuji, že podobné SMS jako Renčovi, posílala i ostatním, kteří se k možným příčinám činu svého kolegy vyjadřovali. Nakonec jeho reakci na její SMS, tedy jejich soukromou komunikaci, poskytla médiím. No to mi fakt nepříjde moc důstojné památce zemřelého manžela. A co se týká pohřbu, doporučuji shlédnout video záznam, dostupný na netu. Paní Svobodová jistě měla osobní důvod povstát při poslední písni. Byla psána pro ni. Je však zcela běžné, že smuteční hosté povstávají ve chvíli, kdy rakev "odjíždí". Pan Renč byl první, který se v tu chvíli postavil, ze všech dosud sedících. Nedopustil se ničeho, za co by měl stát na pranýři. Jediné, co mi přišlo "v první řadě" zarážející, byly docela nevhodně odhalené nohy truchlící vdovy. Paní Svobodovou jsem vždy moc obdivovala, ale řeknu vám, že události posledních dní mi trochu změnily pohled. A je mi to líto. Znovu si pouštím záznam z pohřbu a říkám si, jak je to možné, že člověk na pokraji zhroucení dokáže najednou během pár vteřin zcela racionálně organizovat lidi a ještě poočku sledovat, jak na to reaguje zbytek po pravici. Cením si vždycky otevřeného názoru. Pan Renč měl tu odvahu a vyjádřil ho. A nemyslím, že by překročil hranice o nic víc, než jiní oslovení. Jenže těm ostatním už paní Svobodová SMS nepsala....
    • Re: Názor

      Joo!!! Konečně normální názor. Pokusil jsem se ho vyjádřit v jiném příspěvku, ale tohle prostě sedí. Jsou to moje slova!!! Muk taky nevstal na Stín katedrál. Děkuju!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Re: Názor

      Maprosto s Vámi souhlasím jak jsem již napsala po smrti mé 20ti leté dcery jsme se nezmohla na nic a pohřeb mám jen jako rozmazaný film dodnes nevé kdo tam byl a co se dělo jen slyším písně pro mou Niocolettku a její krásnou tvář z fotky paní Svobodová je komediantka nebojme se to říci Alena
      • Re: Re: Názor

        Aha. A jak by vám bylo, kdyby vás někdo natáčel a pak zkoumal, jak se asi tváříte.. jo, hele, teď se divně podívala, tohle taky lidi určitě na pohřbu nedělaj..tak to určitě ten smutek jen hraje! Koukám, že jste fakt "odbornice"
    • Re: Názor

      ...tak přece jenom existujete*4*...vy, kdo slepě na povel nevyrazíte do ulic s klackem v ruce...dav má sice vždycky přesilu, ale je to milý....
    • Re: Názor

      Když von je ten Renč tak hezkej, viď. Co by ho pak člověk nebránil proti celému světu.....
      • Re: Re: Názor

        všechno není tak jednoduchý jako u vás na základce *4*
        • Re: Re: Re: Názor

          Tak teď už jsem náležitě poučen, že u vás na dvouletém učilišti všechno víte nejlépe.
        • Re: Re: Re: Názor

          Renč si tam hrál na určitého vykonavatele spravedlnosti,ale proč právě on??? -člověk s jeho minulostí by měl sedět někde vzadu,ane si hrát na pánaboha!!!
    • Re: Názor

      ABSOLUTNE SOUHLASIM!!!
  • kontrolujte se,prosím

    Předpokládám,že dospělí lidé jsou zpravidla svéprávní a myslí hlavou. Co je komu do toho, jak si takovíto lidé život zařídí a jaký má kdo na jejich život včetně následků názor. Pan Renč projevil svůj názor a má na něj právo. Možná má více informací než my. Svobodovi byly dva a chybu udělali, dle mého názoru už tím, že se zpárovali. Veliký věkový rozdíl je každopádně riskantní a životem zkušenější si myslím, že má větší podíl viny a to je jediné, v čem straním paní Vendule. Byla téměř dítě, když se provdala za pana Karla. Peníze štěstí nenesou a denní život s přepracovaným člověkem není med a vůbec ne záviděníhodný. Važte si všichni toho, že máte čas sedět a bavit se u internetu. Tím deprese nepochytáte. Dovolte mi, prosím, soukromý názor: Viděla jsem několik reportáží s paní Vendulou a hlavní pocit z nich jsem cítila jako rozporuplnost, neupřímnost, sebelítost a sklony k herectví, až komedianství. Při pohřbu mi přišlo upřímnější gesto držení se za ruce spřízněných lidí, než ruce sepjaté k jakoby motlitbě!
    • Re: kontrolujte se,prosím

      To snad neni pravda že někdo napíše takový blabol .Co ostatní celebrity co mají mladé partnerky Gott-Janda adesítky dalších.O těch nepíšete protože jejich partneři ještě žijí .To je věc soukromí ským chce žít.Od vás to zní jako závist.Nechte pí Svobodovou už napokoji .
    • Re: kontrolujte se,prosím

      až se ti v životě stane tolik bole jako se stalo manželům svobodovým tak můžeš soudit. v prvé řadě je to jen jejich věc jak žili. Zřejmě ještě nemáš dítě a nemůžeš tak proto soudit jak by jsi se smířila s takovou tragédií jaká se stala Svobodovým. a komediální jsi ty která si myslíš, že něco takového můžeš okomentovat. Jdi raději spát a nech lidi napokoji
    • Re: kontrolujte se,prosím

      Renči alespoň se podepisuj svým jmeném.Nebo se umíš obhajovat skrýtě.Evo Renči.
      • Re: Re: kontrolujte se,prosím

        Oprava:Ajo Renči
        • Re: Re: Re: kontrolujte se,prosím

          Jsem šedesátiletá žena, babička devíti vnoučat, přesto vám tykat nebudu. Mohu vám doporučit pouze to, co mám v titulku. Pokud mi nevěříte identitu, mohu vystoupit z anonymity. Umíte se vůbec omnluvit? A umí se omluvit všichni ti, co používají v takto choulostivé chvíli vulgarismy a hulvátství?
          • Re: Re: Re: Re: kontrolujte se,prosím

            omlouvám se jestli jsem se Vás dotkla tykáním. Ale za nic víc se omlouvat nemusím, vulgární jsem nebyla ani jsem se svým názorem nepřidala k vulgárnímu Renči. Jestli Vám sepjaté ruce přijdou komediální, tak by jste to občas měla zkusit třeba by se Vám ulevilo v těch těžkých chvílích.
            • Re: Re: Re: Re: Re: kontrolujte se,prosím

              to patřilo Sergejovi, což vyplývá z logiky grafu. Máte-li potřebu mi ještě něco sdělit, použijte privátní mail. Sem se vaše názory k mé osobě nehodí.
          • Re: Re: Re: Re: kontrolujte se,prosím

            a umí se omluvit Renč?? Proč v takové chvíli strhává na sebe pozornost...
    • Re: kontrolujte se,prosím

      PS:Nejsem na straně ani pana Renče, ani pana Svobody, ani paní Svobodové. Mám respekt k jejich profesionalitě.
    • Re: kontrolujte se,prosím

      ud Vám připadá chování p.Svobodové nepřirozené tak vězte že je těžké kontrolovat své chování v takové chvíli, asi jste nepřišla o manžela, já ano *9* nikdo v tu chvilku nevypadá přirozeně .. a že se Renč ztratil hned po obřadu jak smrad to Vám přijde přirozené???? *8*
      • Re: Re: kontrolujte se,prosím

        Já vím, o čem mluvím, zemřelo mi dítě , bratr i manžel.
        • Re: Re: Re: kontrolujte se,prosím

          Tak budte ráda že jste nepotkala Filipa Renče určitě by vám tu situaci neulehčil
          • Re: Re: Re: Re: kontrolujte se,prosím

            Pane bože, dyť to ale není přece názor jen Renče.Renč jí poslal pouze sms.Dyť fakt nikdo neví, s čím se mu pan Svoboda svěřil.A jedinej, kdo se na tom přiživuje je MUK!!!tomu se to najednou hodí, že měl deprese i někdo jiný a on najednou vypadá jak strašnej chudák. Normální lidi fakt neznají pravdu, tu zná pouze paní Vendula a ta určitě nebude hlásat do světa, že chtěla od něho odejít, když truchlí celý národ...Vzala si známou osobnost, má to své výhody, ale bohužel i nevýhody.Ale ruku na srdce - pohled na paní Vendulu, když jí odvážel ten den z Jevan pan Sidovský, tak vůbec nevypadala, že jí právě umřel manžel!Pochopila bych, kdyby rikala sousedovi:"co mi to udělal"!!!ale paní Vendula prý pronesla :"to mi snad udělal schválně"!!!To trošku nechápu. A vůbec - kde je ten zatracenej mobil???Paní Vendula řiká do tv, jak si pamatuje kolikrát fotili jejího muže, ale až po osmi dnech se schání po mobilu.
            • Re: Re: Re: Re: Re: kontrolujte se,prosím

              Víš co sklapni, jak můžeš vědět co řekla Vendula sousedům-ty jsi u toho byla????? Asi ne, tak nemel.
            • Re: Re: Re: Re: Re: kontrolujte se,prosím

              No, tak spíš než Muk, se na celé této situaci přiživuje Renč! Špatná reklama taky reklama...
              Každý svůj smutek prožívá jinak. Jak můžete soudit něčí bolest podle toho jak vypadá! Vždyť jí to ani nemuselo dojít....
              Má kamarádka našla v koupelně svou matku mrtvou, zavolala záchranku - ti konstantovali smrt a ona normálně umyla vanu, navařila večeři - normálně jako vždy - dokonce i pro svou už zemřelou matku. Když večer přišel manžel domů a sedali si k večeři zeptal se, kde je maminka a ona normálně odpověděla, že dnes zemřela - až pak ji došlo, co se stalo a začala brečet a nebyla k utišení!
              Nikdo z nás neví, co se dělo, když pan Sidovský paní Vendulu odvezl.
              A proč by se po tom mobilu měla shánět dřív?? Měla snad jiné starosti - zhroutil se jí svět.
      • Re: Re: kontrolujte se,prosím

        Milá slečno, nebo paní! Zřejmě mi to nebudete věřit, ale jsem v letech a mám toho v životě tolik za sebou, že bych to vám ani nikomu jinému nepřála. Přišla jsem o manžela, z přepracování jsem trpěla několik let těžkými depresemi, dokonce mě odřízli i na půdě. Prominte.
        • Re: Re: Re: kontrolujte se,prosím

          Nejste sama kdo měl život těžký, ala paní Vendula je silná osobnost a někdo jiný by takový tlak ze všech stran neudržel. Její vnitřní síla je obrovská. Přeji jí, aby to ustála.
        • Re: Re: Re: kontrolujte se,prosím

          sebelítost? tak ji nepřeváděj do problému kam nevidíš. dobrou
    • Re: kontrolujte se,prosím

      Děkuji Vám za Váš názor.Inteligentní a hodnotný.
    • Re: kontrolujte se,prosím

      Vy mi mluvíte ze srdce.Děkuji vám za vyjádření pocitů,které mám také.
  • Ubozak

    Jsi ubozak a hrajes si na velkeho pritele
    pana Svobody.Na pohrbu jsi dokazal,jak si ho vazis.Zneuctil jsi pamatku jeho i jeho rodiny.Doufam,ze pujdes brzy za nim a omluvis se mu.Az to prijde,preju ti hodne stejnych ubozaku v prvni rade.Tvuj fanda *5*
  • Je zajímavé

    Jak se dá identifikovat jeden přispěvatel měnící nicky. *15* Pod malinký, taky a jiným nickem se skrývá blb, který má problém s čj, ale urážky sype z rukávu. *1* *1* *1*
    • Re: Je zajímavé

      -neměním nicky,ale Ty jsi zatím toho moc nevypotil... *1* *1* *1*
      • Re: Re: Je zajímavé

        Ale měníš. *1* V jiných příspěvcích nejsou takové hrubky. *1* *1* *1*
        • Re: Re: Re: Je zajímavé

          No neměním,ale myslím,že v této už trapné diskusi jde o úplně něco jiného,než o nějaké hrubky, pouze odvádíš pozornost od tématu,když jseš tak dobrej češtinář,tak se tu zmohni taky na něco jinýho než kritiku-y-i.. Ok. *5*
          • Re: Re: Re: Re: Je zajímavé

            Budeš se divit, ale o hrubky v psaném slově v životě jde. Prosím, co je to za slovo "zmohni"? Nejenom, že neznáš pravopis, ale tvoříš taková slova, že se tvoje čeština začíná podobat svahilštině. Než něco vypustíš z toho hrášku co máš na krku, tak zapoj to makové zrnko co ti supluje mozek.Určitě sedáš taky v první řadě......zvláštní školy.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Je zajímavé

              Díky,ale po té špíně, co jsem tu na fóru četl,jsem získal trochu jiný náhled na svět.Je až neuvěřitelný co tu dokáží napsat různí intelektuálové,pravda bez chyb...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit