Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Gunčíková

OSOBNOST 30.3.2011 
935 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sindrom

    Všechno nejlepší k narozeninám.

  • sindrom

    Všechno nejlepší k narozeninám.

  • sindrom
    Všechno nejlepší k narozeninám
  • všechno nejlepší je to hvězda světového formátu *2*
  • sindrom
    Všechno nejlepší k narozeninám
  • bohudik
    Ahoj!fandim a drzim palce at to vydrzi
  • sindrom
    Všechno nejlepší k narozeninám.
  • hellraiser
    Obrovská gratulace ke spolupráci s Trans Siberian Orchestra! Takovýhle úspěch si český interpret zaslouží a je to fakt životní šance, konečně by mohla zpěvačka z Česka prorazit za oceánem, tak držím palce! *5*
  • sindrom
    Všechno nejlepší k narozeninám.
  • kirushka97
    Gábinko, všechno nejlepší :) :)
    Znám její babičku a je ze stejného města jako já :D
  • jo a Jára Kraus ty neumíš psát?????? *12*
  • Já jsem taky Gabriela a jsem narozená v stejnej den jak ona *4* *1* Gábi jsi super!!!!!!!!!!! *1*
  • Díky bohu za Tebe. Konečně pořádná, krásná, rocková a talentovaná zpěvačka! Drž se tvrdší muziky prosím, ta ti padne jak ulitá. Lepší zpěvačku nemáme :) Jsi nej \m/
  • Ahoj Gabriela Gunčíková Naměse Hubec Já se Jára Kraus Všechno Nelepší Narozininy cejo ti honě Láský a Pohody já čí Tebou Seka Osoné Bože že já Bylí Daleko Tak Ahoj Jára Kraus *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • mirdaharant
    Pro Gábinu můžete hlasovat na http://viscovim.blog.cz/1308/ceskoslovenska-hitparada-3
  • mirdaharant
    Hlasujte pro Gabču na http://viscovim.blog.cz/1308/ceskoslovenska-hitparada-2
  • ahoj všichni Gabča je užasná. Moje babička bydlí ve stejné vesnici jak Gabča a já v té vedle Jankovic což jsou Dobrotice.Mužu Říct jen to že je to pravda.Někteří lidi si myslí že to není pravda,ale ona to pravda je. Štve mně jak si někteří myslí že tohle třeba není sestra Lucie Vondráčková prostě je tak je. Gábi Si Úžasná.
  • Závidíš :-)
  • Vše nej Gábi k tvým kulatinám -> 20. narozeninám!!! *4* Happy B-day! *3*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší Gabko :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit