Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Gunčíková

OSOBNOST 30.3.2011 
935 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zpívá tedy příšerně

    Vzhledově i hlasově mě šíleně nudí a odpuzuje.
    Je jak vychlastaná čtyřicítka co jí ujel vlak.
    Nebo hosteska někde v krčmě.
  • je super

    je prostě nejlepší a doufam ze vypadne ten skret harich *1* *1* *1*
  • jana291995

    pls posílejte

    Fanoušci Gabči,jestli chcete aby vyhrála tak jí posílejte sms ve tvaru:STAR 9 na číslo:906 06 13
  • Re: fandění

    Gábi je strašně moc moc dobrá a krásná držím palečky *4* *4* je naprosto úžasná dávám ji každý týden hlásek *14* *14* musí být naší super..... *14*
  • Tajna

    Jestli Gabča vypadne, tak se přestávám dívat na SS.Aneta potřebuje konkurentku...protože Ti, co vyhrávali doteď jsou hlasoví šumaři:-))))Kdo ví, kolik lidí, co hlasovali pro Drdu, Chohůra atd. si koupilo cd? Gábi, ty musíš vyhrát:-D Moc držím pěsti
  • Re: fandění

    Určitě *5* pro mě je jedna z nejpších tam! *14*
  • zuzicek115

    Re: Myslím, že má velkou šanci.. :)

    * běhal :)
  • zuzicek115

    Myslím, že má velkou šanci.. :)

    Myslím že má velkou šanci..protože je to fine holka, umí zpívat no prostě Superstar jak má být .. !! . *4* .. přeju jí to ..

    PS: při písničce Země vzdálená mi běhla mráz po zádech! .. :) .. krásně odzpívaný
  • 2. Ćs, SuperStar

    Už si skutečně myslím, že to tak bude. Śevčík nějak odpadá, hodně se vyšvihl Lukáš Adamec a ve hře je i Alžbětka, ale pokud si bude držet svůj pěvecký standart, neudělá nějaký nesympatický gesto nebo nebude na ní vytažena nějaká špína, tak vyhraje.
  • verusinka.s

    Jsi nééééj

    Ahojky...nevím jestli si tohle někdy Gabča pouští ale jenom bych chtěla říct že ti moooooc fandím a každý vysílání ti pošlu aspoň těch pět hlasů :)) S kámoškou sme moc velký fanynky...WE LOVE YOU!♥♥♥
  • :D

    mysli ze ma Lucka Bila konkurenci :D
  • jirka70

    Super

    Gábi je nejen krásná,ale i nádherně zpívá. *14*
  • ashley.stars

    jůů

    Moc se mi líbí jak zpívá má skvělí hlas a ten chraplák se mi líbí nejvíc prostě skělí moc jí fandím *14*
  • Gabča je nej!!!

    Pro mě jasný vítěz!!!...má všechno: vinikají nezaměnitelný zpěv, inteligentní , charisma, výborný hudební vkus, a celkově muzikální a prostě nádherná baba! *14*
  • majademilovato

    fandění

    Myslím že Gábi má docela velkou šanci vyhrát co myslíte? *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit