Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Gunčíková

OSOBNOST 30.3.2011 
935 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak horďanka

    Strašně moc jí obdivuju a miluju.Nejvíc když ji nevidím a hlavně nešlyším.
    Víte proč se ženský malujou a voněj ?
    protože jsou šeredný a smrděj.
    A u gunčíkové to není ani s tím nic moc.
  • Závidíte co??

    Dobře vypadá a výborně zpívá,což je pro Vás tlusté a ošklivé zamindrákované 17tky obrovské ponížení že?A taky se nezapře povaha česká,závist,závist,závist.Co na tom že nosí krátké sukně,když na to má nohy,proč by ne???A vzhledem k tomu že poslouchám rock,hlas má přímo na zpívání vyrobený.Takže nezáviďte,děvčata a chlapci a zkuste ze sebou něco udělat!!!!!
    • skih

      Re: Závidíte co??

      a kdo tu závidí??!! já teda ne a taky mi ten její ksicht už přijde pěkně otravný, furt se musí vystavovat...já nejsem tlustá, nemám akné ani nic podobného, ale prostě mi leze na nervy gunčíková
      • Re: Re: Závidíte co??

        Jo, ty budeš krasavice,jen ti zapomněl vyrůst mozek.To je to, co mají ostatní v hlavě.
        • skih

          Re: Re: Re: Závidíte co??

          jsi opravdu chudák, že nemůžeš vystát názor, že se prostě nějakým lidem nelíbí, co? ale nevadí no, za rok za dva stejně beztak o ní moc mluvit nikdo nebude. ale to ani o adamcovi a jiných. prostě co na tom. a že je mi dvanáct? co jako, každému bylo.
    • Re: Závidíte co??

      o to mě fakt nejde protože není co ale prostě je lepší Adamec ... rockerka ... těch je ale Adamec .. tak jako on nikdo zpívat už nebude :/ *8*
      • Re: Re: Závidíte co??

        Neřekla bych.....má podobnej hlas jak Chodur
      • hellraiser

        Re: Re: Závidíte co??

        Lukas je taky rocker...a jestlize "tech je", pak nechapu smysl Tveho prispevku (ano, rockeru je hodne, ale rockovych zpevacek zas tolik u nas neni)
    • mika.bramburka

      Re: Závidíte co??

      Závidět jí? Sry není co! :D
      • Na Gábi je plno věcí k závidění, třeba, že má postavu jako bohyně, je krásná, a má dokonalej hlas.
  • jací kokoti sem lezou...

    omg no vy jste fakt zmagořili... *10* na ty vaše kokotské komenty se nedá ani podívat natož tak je číst... *13* hele ať máte důvod jaký-koli, že GG nemáte rádi, rozhodně nejste oprávněni prohlašovat tady že je horší než šeps!!! *16* vy nemáte uši nebo co???? *5* i kdyby podle vás Gabča sebevíc nudila, pořád zpívá, ale ten kokot šeps ne!! *10* očividně jste také propadli té šepsoreggaemánii, ta je ale dočasná.... všichni mu jen serou na hlavu a těch pár jeho fanoušků co měl byli jen feťáci a kuřáci jako on, njn, vrána k v ráně sedá, nemáte rozum stejně na vás sere říkal že ho to nebaví že už chce vypadnout a vy jste mu jak idioti posílali hlasy... *9* ale jen člověk s mozkem pochopil, že je to jeho taktika, předstírat nezájem ale v duch prahnout po penězích jak po cígách atd.... lituju vás, snad vám to někdy konečně dojde- to ale pochybuju... *1*
    • hellraiser

      Re: jací kokoti sem lezou...

      Ja bych ty dva vubec nesrovnaval, to je jak srovnavat F1 a F3000...kazdy ma svuj okruh fanousku. Ale ty komentare jsou fakt ubohe, navic plne gramatickych chyb...nakonec teprve budoucnost ukaze, jak na tom kdo z finalistu ve skutecnosti je, nejakych 100 000 EUR jeste nikomu zarnou budoucnost samo o sobe nezaruci.
  • Gabča je nej!!!

    Pro mě jasný vítěz!!!...má všechno: vinikají nezaměnitelný zpěv, inteligentní , charisma, výborný hudební vkus, a celkově muzikální a prostě nádherná baba! *14*
  • Kdo umi tak to je ONA, kdo neumi tak tady tise pomlouva..

    To co tady clovek cte tak umi vyprodukovat pouze nekdo kdo se nachazi na urovni ne hodno srovnavati s Gabrielou. Kdo umi pouze pomlouvat v ruznych diskuzich tak evidentne nema na vic nez aby napsal nekolik omezenych vet.

    Bohuzel nebyla prvni,
    bohuzel jeste neni vyspela natolik aby se zalibila nekterym z vas,
    bohudik ma ale hlas a rockove sklony, coz nam tady na pevecke scene v CECHACH zatim schazi !!!
    Konecne je tady snad nekdo kdo se dokaze svym hlasem srovnat s Bonnie Tyler (velšská zpěvačka).
    Je tady konecne nase ceska DORO Pesch !!!
    • skih

      Re: Kdo umi tak to je ONA, kdo neumi tak tady tise pomlouva..

      to je velmi vtipné, ale jsou to naše názory, takže smůla :))
  • nikinka5

    Souhlasim s Lulu a všemy kdo tady píšou a souhlasí s rozumnými komentářemi...Gabča je dobrá ale někomu se prostě líbít nemusí OK mě se líbí ale koho zajímají nějaké sprostárny které tady píšete ? Jenom tu diskuzi ničíte ale nikoho nezajíma že Gabča je to a to a to poslouchat jí nemusíte proboha
  • sexy

    ahoj Gábi,jsi krásná a ještě k tomu nádherně zpíváš,doufám,že vyhraješ!!
  • 2. Česko - Slovenská SuperStar

    Gabča je fakt dobrá fandila jsem jí a ve finále jsem ji poslala hodně hlasů!Škoda,že nevyhrála,ale Lukáš taky nezpíval špatně!:-)
    Gábi,drž se,jseš naše:-)Já bydlím kousek od Kroměříže,v jednou takovým menším městečku!
    moc ti fandím a teším se až budeš mít koncert v Kroměříži na kulturáku!
  • I LOVE YOU GABI

    Jsi krásná zpěvačka umíš zpívat a musíš vyhrat máš krásný vlásky krásný rty miluju tě gábi
  • majademilovato

    fandění

    Myslím že Gábi má docela velkou šanci vyhrát co myslíte? *4*
    • Re: fandění

      Gábi je strašně moc moc dobrá a krásná držím palečky *4* *4* je naprosto úžasná dávám ji každý týden hlásek *14* *14* musí být naší super..... *14*
    • Re: fandění

      Určitě *5* pro mě je jedna z nejpších tam! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit