Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Gunčíková

OSOBNOST 30.3.2011 
935 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojte Češi:-)

    Vmontujem sa vám trošku do diskusie
    KEBY nevyhral slovák- budúci rok by nemali slováci motiváciu hlasovať v československej superstar, lebo by si povedali, že to je zbytočné, aj tak je čechov 2x viac a v hlasovaní nás logicky prevalcujú a tým by prišlo aj SVK aj ČR o značnú časť ziskov z tohto programu. Nie som odborník ale mám trochu hudobný sluch a podľa mňa boli obidvaja fantastickí. Astrologicky mala Gabika o trochu lepšie postavené planéty ako Lukáš a hypoteticky podľa hviezd mala vyhrať ona. Želám im obidvom veľa lásky, úspechov a šťastia.
  • GÁBINA

    UMÍ ZPÍVAT A JE KRÁSNÁ S LUKÁŠEM SI TO ZASLOUŽILI POSTOUPIT!
    • mika.bramburka

      Re: GÁBINA

      Krásná?..Bez makeupu, podpadků a výstřihu by si jí nikdo nevšim !
      • Za to tebe si všímájí všichni viď ty kreaturo
  • Jo, Gábinka je skvělá, krásná, talentovaná, prostě hvězda jak má být. Žádné skandály, jen poctivě maká na své kariéře a tak to má být. Přijde mi, že ještě nikdy nebyla žádná superstar tak pomlouvána jako Gabča. Jedni ji zbožňují, druzí nenávidí. No není se čemu divit, Gábina má krásný obličej, figuru i hlas, je chytrá a inteligentní - to je opravdu vražedná kombinace a ne každý má to štěstí mít tohle všechno, zakomplexované a závistivé dámy se tetelí blahem, když ji můžou pomlouvat. Bohužel v českých zemích se úspěch, krása a talent těžko odpouštějí, závist vládne napříč celým státem. Gábina si tohle ale nezaslouží, i ten největší zabedněnec si musí uvědomit, že Gabča fakt poctivě maká,není arogantní,sláva ji do hlavy nestoupla. Právě proto nechápu, proč lidi vždycky pomlouvají ty, kteří jsou dobří, talentovaní, kariéra a práce je pro ně důležitější než být na prvních stránkách prolhaného bulváru a na největší špíny šoubyznysu pějí ódy. Jasně,člověk, který nic neumí a jen se blbě předvádí, je závistivému národu milejší než někdo, kdo se fakt snaží a snaha mu přináší to pravé ovoce.
    No a co, že se Gábina proslavila přes soutěž Superstar? To je snad nějaký hřích? Vadí mi, že ji některý lidi neuznávají jen kvůli tomu a říkají, že Ewa Farná je lepší jen proto, že se proslavila jakoby normálně. Vždyť je to snad jedno ne, obě jsou dobré zpěvačky a je dobře, že o nich víme,že máme zase další talentované lidi, které nám dělají čest a ne ostudu jako jiné rádoby celebrity. Já Gabču obdivuju,že měla odvahu do té soutěže jít a že ji máme. Vždyť je to zpěvačka, kterou nám můžou okolní státy jen tiše závidět.
    • Přesně tak,líp to napsat už nešlo *4*
      • Když se porozhlédnu českým šoubyznysem,tak Gabča mi fakt přijde ojedinělá. Já mám hrozně ráda lidi, kteří jsou talentovaní a něco dobře umějí, takovým já fandím a takové lidi bychom měli všichni jako národ podporovat a ne je ponižovat,jak je tady bohužel zvykem. A takový nádhery jako Hanychová nebo Myslivcová (omlouvám se jejich případným fanouškům) poslat k šípku,nic neuměj, jen se blbě předváděj.
    • Krásně napsané a strašně, strašně pravdivé :) Ta vražedná kombinace (krása - talent - inteligence) se v malým zaprděným Česku neodpouští. Proto se zpěvačka, kterou by nám mohl za jiných okolností svět závidět, musí protloukat v blbých soutěžích jako je Superstar aby si jí vůbec někdo všiml, a pak ji za to stejně všichni ještě pomluví...... Gabča dřela od svých 13 let stejně jako Farna.... Na rozdíl od Ewči jí nikdo nepomohl. Ale teď konečně věřím že se to pohne a že se jí dostane zaslouženého úspěchu. :) *3*
      • Jen ještě poznámku - nechtěl bych, aby to vyznělo, že mám něco proti Ewči Farne. To vůbec ne! Prostě měla větší štěstí na lidi.....
  • gabča

    gabča je super zpěvačka a už se těším na její koncerty a cd na tebe nemá nikdo ani bílá prostě nikdo si výborná a budu ti fandit a doufám že to dotáhneš daleko
  • Gabča Facebook

    ahoj fandové Gabči pro všechny fanoušky Gabči co jsou na facebooku Gabča nemá žádný soukromí facebook jenom tuto fanouškovskou stránku http://www.facebook.com/Guncikova.G abriela?sk=wall ta je oficiální a je její Gabča tam chodí a píše si tam s fanoušky tak kdo muže přidejte si jí ad je nás tam co nejvíc
  • Nechápu

    Nechápu některé IQ-tykve, které tu vulgárně uráží Gabrielu. Každý rozumný subjektivně nezaujatý člověk pochopí, že ona měla opravdu talentovaný hlas. Ona dokázala perfektně odzpívat i jedny z nejtěžších písniček, co se jí nazkytly, to se dá o většině dnešních pseudozpěvácích těžko říci. Takže si nejdřív desetkrát rozmyslete, než něco napíšete. Nasledanou.
  • gabča

    musím vám říci jen jedno že gabča je krásná ženská je sexy a má krásnej výstřih a má sexy zadeček je prostě nej a doufám že ty zlatíčko jednou sesadíš z trůnu bílou protože jen ty si superstar a naše česká slavice jseš krásná miáluju tě a těším se na tvé koncerty a cd mějse
  • :D

    mysli ze ma Lucka Bila konkurenci :D
  • Přání

    Ahoj Gabrielo Já tě zdravím a držím ti palce až do finále superstar. Jsi moc sympatická.Pavel z Trutnova *4*
  • Je dobrá!!narozdíl od šepse *16* *16* *16* *12* *12*
    • No to je Šeps neumí zpívat, jen rege.
    • jj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit