Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Gunčíková

OSOBNOST 30.3.2011 
935 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Někdo tady píše mým jménem, názor jsem rozhodně nezměnila, Gábina byla lepší než Adamec a měla vyhrát ona. Nevím, kterej blbec tu píše mým jménem a mění to, co jsem řekla. Takže - GABČA BYLA LEPŠÍ. *3*
    • A neříkám že je ubohost používat něčí jméno?Fakt nevím kdo jej zneužívá,ale vím že je to docela trapný a ubohý! *9*
      • náhodou borcovina! *1* *1*
  • SLAVICE 9 GUNCIKOVA GABRIELA,(pohlaví a Váš věk)...na číslo: 900 06 06
    Musíme Gábinu poslat co nejvýše! Tak pojďme! *3*
    • Úplně stačí SLAVICE 9 GUNCIKOVA GABRIELA,to další tam být nemusí. Hlavně to poslat na 900 06 06,cena 6,- Kč za SMS, tak se přidejte....!
  • Tak tuhle slecnu bych chtel mit doma.....To je opravdova bohyne... *14* *14*
    • Asi tak *4* *1*
  • Díky bohu za Tebe. Konečně pořádná, krásná, rocková a talentovaná zpěvačka! Drž se tvrdší muziky prosím, ta ti padne jak ulitá. Lepší zpěvačku nemáme :) Jsi nej \m/
  • Gabča dnes před polednem bude zpívat písničku a bude s ní krátký rozhovor...takže checkujte TV Nova! *1*
  • Nazdárek všem,heleďte, chtěla jsem se tady všem omluvit, hlavně antifans, za ty moje sprostý komenty, fakt mě to mrzí, hádáme se tady jak malý děcka, takže jestli můžete tak mi to promiňte, vy Gábinu nemáte rádi, máte na to nárok, já ji zas mám ráda a budu ji fandit, ale snad se tady kvůli tomu nebudeme furt hádat. Nejlepší by bylo, kdyby ty sprostý komenty někdo smazal. Všichni jsme si tady vynadali víc než dost, takže já navrhuju příměří. Co vy na to? Zatím čus. *8*
    • Hej!!Jó.Ani bych nevěřila, že tohle napíšeš.Jj prostě půjdem každý svou cestou.Asi nejsi zas tak špatná jak jsi vypadala.Teda kromě toho když zrovna fandíš GG.Ale jasně berem! :D
      • Ty taky asi nebudeš taková fůrie *3* , fakt promiň, opravdu mě to mrzí. *9*
      • Nemyslela to tak...nechceme se hádat fakt nechceme
        • SORRY, Já si nevšimla kdo to napsal *15* promiňte
    • Souhlasíme, vy ji máte rádi, my ne, ale už si nebudeme nadávat atd. *3*
      • Jj. Budem a budem!!
        • Nebudem
  • Dnešním dnem začíná hlasování do anekty ČESKÝ SLAVÍK Mattoni 2012, které potrvá do 18. listopadu 2012. Slavnostní vyhlášení výsledků ankety proběhne dne 24. listopadu 2012 od 20.00 hodin na TV NOVA.
    V loňském ročníku se Gábina umístila na krásném 28. místě. Pojďme a společnými silami ji v letošním roce dostaňme na příčky vítězů, kam bezesporu patří!! *4*
    Hlasovat lze těmito způsoby:
    1. Pomocí internetového hlasovacího formuláře, který naleznete na stránkách http://slavikmattoni.seznam.cz/
    2. Pomocí SMS, kterou pošlete na číslo 900 06 06 ve tvaru:
    SLAVICE 9 GUNCIKOVA GABRIELA, (na konec SMS přijde uvést váš věk a pohlaví ve zkratce příklad: žena 30 let, tak znění celé SMS bude: SLAVICE 9 GUNCIKOVA GABRIELA, 30 Z
    Přijetí vašeho hlasu bude potvrzeno zpětnou SMS.
Z jednoho čísla mobilního telefonu lze hlasovat v každé kategorii pouze jednou!! 
Pro zaslání SMS nelze využít internet. Cena jedné SMS je 6,-Kč.
    Více informací na: http://www.ceskyslavik.cz/jak-hlasovat/
    • Jsi se trochu vypsal(a) !nic proti! asi toho o ní hodně víš taky jsem se koukala na Superstar a fandila jí jenomže vyhrál ten Adamec, ale dal jí 10 000 Kč (zřejmě) *7*
      • Okopírovala *3* víc, bych řekla *4*
  • Gabriela je super videla som ju na 100rokov fudbalu v leviciach mám ju vlmi rada je lepšia ako všetci podla mna zo superstar *5* *4*
  • Tahle diskuze nemá cenu, nechápu, jak někoho může tahle závist a nenávist bavit. Nebudu vám to vyvracet, je to váš názor ale proč neděláte užitečnější věci? Gábina sem vůbec nechodí, takže ji ani nemůžete nijak naštvat. Za chvilku i fanoušky přestane bavit se s váma přít a zůstanete tu sami a nebudete mít komu vnucovat svůj "antíckej" postoj *7* *10* *11*
    • Pokud nemá tahle diskuze pro tebe cenu je to jednoduchý prostě sem NELEZ!Pro nás třeba cenu má.A užitečnější všci twl to jsi mně zase pobavil ty!A co děláš ty za užitečný věci?
      • Ne, každý má mít prostor k diskuzi. Teď budu bavit já tebe *16*
    • To si nemyslíme.Vždy se najde aspoň jeden fanoušek, který zde bude proti nám.To už máme ověřené!!
      • To si zase nemyslím já, fanoušci se tou dobou budou scházet jinde, protože tady to už dávno ztratilo úroveň *11* *7*
      • Jo bude proti vám aspoň jeden fanoušek!Protože je to nechutný se dívat na vaše komentáře!Prostě máme Gabču rádi...no a co??!!
    • Souhlasím s tebou.A ještě je to tak originálně napsané. *3*
  • Pro Tlamu

    A ty si ještě falešnější.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší