Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Gunčíková

OSOBNOST 30.3.2011 
935 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • verusinka.s

    Nechápu!!

    Nechápu lidi co sem lezou jenom aby Gabču kritizovali. Když ji nemáte rádi nedávejte to laskavě vědět sem,kde ji lidi mají rádi!!!!!!!!!
  • Výborná!

    Gabriela Gunčica je největším talentem za posledních 6 let na českém pěveckém podiu..Je talentovaná, je svoje, je sexy, je inteligentní!!!
  • ashley.stars

    jůů

    Moc se mi líbí jak zpívá má skvělí hlas a ten chraplák se mi líbí nejvíc prostě skělí moc jí fandím *14*
  • zuzicek115

    Myslím, že má velkou šanci.. :)

    Myslím že má velkou šanci..protože je to fine holka, umí zpívat no prostě Superstar jak má být .. !! . *4* .. přeju jí to ..

    PS: při písničce Země vzdálená mi běhla mráz po zádech! .. :) .. krásně odzpívaný
    • A nejen ze Země vzdálené *4*
    • zuzicek115

      Re: Myslím, že má velkou šanci.. :)

      * běhal :)
  • Slušnost.

    Každý má svůj názor i vkus,ale trocha slušnosti do vyjadřování určitě neuškodí.
    Gabča je skutečný talent jaký na naší hudební zceně bebyl alespoň dvacet let.Teď záleží pouze na ní jak s ním naloží.Gabčo držím palce a moc fandím.
  • nechápu vás

    Vážně vás nechápu proč se do Gábiny tak hrozně navážíte a nevím co vám na ní pořád tak vadí. Kritizujete ji za to,že nosí výstřihy a krátké sukně,ale to ona přeci v této soutěži vůbec neovlivní,protože se neobléká a ani nemaluje sama. Není to žádná barbie. Na mě působí spíše jako rockerka a také,že je. Pamatujete si ji třeba z divadla nebo s kastingu? Vůbec nechodila zmalovaná ani v krátkých sukních.Má úplně jinej styl. A navíc má božský hlas,ze kterého mám husí kůži. Nejlepší zpěvačka v této soutěži. Podle mě by to měla vyhrát. A vy byste ji měli přestat soudit jen podle toho co má na sobě :))
    • No tak néasi *3*
    • hellraiser

      Re: nechápu vás

      Sice nevyhrala, ale v tom superfinale uz jsou vlastne vitezove oba...a myslim, ze i tak se oba uplatni, pokud na sobe budou dal makat a budou mit stesti na KVALITNI producenty
    • Re: nechápu vás

      Souhlasím, tak to je! Děvče, které umí zpívat, pracuje na sobě, je pohledná a má velkou šanci se dostat mezi naši ženskou pěveckou špičku! Držím Jí palce a posílám SMS. Buďme objektivní.
      • Re: Re: nechápu vás

        A pak že nemaj lidi peníze.Když utrácej za nesmyslne SMS. Zdrazil bych vám všechno o 50% potraviny elektřinu vodu teplo léky.Každý rok.
    • Re: nechápu vás

      súhlasím s tebou Luu
  • Podpora

    Ahoj Gabrielo
    Držím ti palce jsi dobra máš moje sympatie finále je tvoje. Pavel z Trutnova
  • ano

    Mám 50 let, nesetkal jsem se ještě s takovým krásným hlasem ,čistotou hlasu a intonací. Moc gratuluju a ten dar co máš jen ve skromnosti rozvíjej a opatruj ho. Krása to je
  • ...

    Vy jste zmrd..i!Proč na ní nadáváte?!?!?! Vždyť jí neznáte ani VY!! *5*
  • je super

    je prostě nejlepší a doufam ze vypadne ten skret harich *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit