Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Osvaldová

OSOBNOST 31.12.2006 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • agnes218

    Happy Birthday

    Gábinko všechno nejlepší a hodně profesních i manželských úspěchů (ať Vám to klape i ve vztahu s Mireček) a HLAVNĚ HODNĚ ZDRAVÍ k Vašim narozeninám přeje Agnes *3*
    P.S. Mirek je děsně pěknej chlap, úplně k nakousnutí. *14* *14* *14*
  • velký fanda

    Dobrý den, paní Osvaldová,
    moc se mi líbí Vaše texty, které tak mistrně zpívá paní Lucka,je z nich velmi zřetelně cítit životní zkušenost i hluboký cit pro jejich vyjádření a také velmi ráda vítám Vaší účast v porotách na superstár nebo faktor X. Přeji Vám do nového roku hodně štěstí, pevné zdraví a správnou partu můz, které Vás budou líbat celý rok.
  • Čau Gabčo!!! *5* *5* *5* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *15* *3*
  • Narozeniny

    Dobrý den,paní Osvaldová!Dnes máte 55 roků.Chci vám popřát hodě zdaru a hlavně dobré zdraví.Jste dobrá textařka i herečka.
  • Jste nejlepší textařka!!!

    Opravdu píšete nádherné texty, všechny!!!mám Vás moc ráda!Máte opravdu na ty texty velké nadání!!!Jste fakt skvělá!!!a Superstar¨...to neřešim...prostě super.vždycky vymyslíte tak super hlášku! =) Jste plná energie...musí s Vámi být sranda. :o) Jsem moc ráda, že Lucinka Bílá(moje nejnejnejnejnejnejnejnejoblíbenější zpěvačka) má vedle sebe tak dobrou osůbku a textařku jako jste vy!!!Děkuju za ty skvělý texty!!!moc!!!Mějte se mooooooooc krásně!!!s pozdravem Denisa Klementová...
  • Naprostý souhlas

    Před pár dny jsem zaslechl na rádiu Frekvence 1 z Vašich úst názor na novou řadu Vyvolených na TV Prima. Moderátorka (myslím, že to byla Něrgešová, ale to není podstatné)z něho byla evidentně vyvedena z míry, já však říkám bravo, gratuluji, přesně tak to je !!! Štětky a úchyláci a totální degradace vkusu, morálky a snad všeho ! Věřím, že showbusiness je boj, a někdy tvrdý boj o prachy, ale čeho je moc, toho je příliš, až tak hluboko by snad jedna z nejsledovanějších TV neměla klesnout :-( Žádní hrdinové, ale naprostá spodina tohoto národa. Milá Gábino, Vaše texty patřily vždy k mým oblíbeným, nyní jste navíc v mých očích vystoupala do nebeských výšek jako člověk se zdravým úsudkem a imunitou vůči pokusům o oblbování národa (bohužel podle některých odpovědí v téže relaci Frekvence 1 do jisté míry úspěšných). Děkuji Vám a sorry za moji upřímnost.
  • dotoho

    jen jim to nandejte,kdyz se jedná o českou hvězdu tak at něco umí
  • Rovnou za mistrem:-)

    Dobrý den, Gábino:-) Jsem maminka 4 kluků a i když mám přes den spoustu povinností vůči dětem, přesto si najdu čas a píšu...Vím, je to ode mne možná drzost, možná troufalost...ale odvážnému štěstí přeje...:-) I když nemám absolutně žádnou jistotu, že tyhle řádky budete číst, beru to jako jedinou možnou cestu, jak vám napsat. Nechci chodit za "učněm", aby posoudil, zda mám pracovat a rozvíjet svůj dar a velkou chuť psát texty, básně, myšlenky,pocity...Půjdu rovnou za "mistrem" a tím jste pro mě Vy...Několik textů jsem napsala na požádání a úspěch prý mají..Spoustu textů jsem lehkomyslně rozdala na listech ze sešitu a teď, s odstupem času poznávám, že každý, byť na rychlo napsaný text, má pro mě svůj význam, svou cenu..Nevím..možná mi ujel vlak, možná je nás takto píšících více než víc.Přesto si sama sebe vážím, že jsem dokázala ze všech koutů svého já posbírat tolik odvahy, abych tyto řádky napsala... Přeji vám hodně úspěchů, spoustu nádherných textů a hodně spokojených posluchačů...Monika.
  • PŘÁNÍ K NAROZENINÁM

    MILÁ GABRIELO !
    VŠECHNO NEJLEPŠÍ K DNEŠNÍM NAROZENINÁM !
    *3* *15* *15* *15* *4* *4* *4* *15* *15* *15* *3* *5*
  • krása

    Paní Osvaldová vaše texty s Ondřejovou hudbou se strašně dobře poslouchají. Miluju vaše muzikály jsou krásný, vtipný romantický. Jste moc fajn paní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit