Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Partyšová

OSOBNOST 31.12.2006 
110 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gábá

    je to fakt super baba ta gaba :-)
    • Re: gábá

      *1* kdo je trošku přepracovaný?
  • Super

    Tuhle jsem byla na golfovém turnaji ve Varech a koukám hoai od letadel a padáku ukecávají Gábinu, aby skocila padákem v tandemu. Skocila. Je dobra. Ze 4000 m .
  • Nemáte pravdu. Jed to všechno jinak. Angelina
  • EXIT je SUPER,jen tak dál.
  • Haloo

    Haloo whatˇs your name is? *16*
  • Gabriela 07

    Gabina je nejlepší příklad toho, jak se finančně zajistit na celý život. Myslím, že každý, kdo má mozek, to ihned pochopil. A to jak veřejně probírá své těhotenství, 3D ultrazvuk, svatbu na svých stránkách, to je rádoby důkaz, že je to láska. Nikdy mi ani snad nikomu koho znám nebyla sympatická, jako zpěvačka by se asi neuživila, ale to je jedno.. Je to prostě obyčejná holka, která pro prachy a slávu dokáže i to, co my ostatní ne.
  • Gabčo pojď si zacvičit !! *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *15*
  • PŘÁNÍ K NAROZENINÁM

    MILÁ GABRIELO !
    PŘEJÍ VÁM Z CELÉHO SRDCE VŠE NEJLEPŠÍ K VAŠÍM NAROZENINÁM !!!
    JIŘÍ
    *3* *1* *15* *14* *3* *14* *15* *3* *1* *4* *15* *4*
  • ms1978

    Gabriela

    Gabriela vypadá super,má hezkej obličej a je moc milá a vtipná,ale bohužel,prsa má po kojení hodně povislá,není to jako když fotila pro playboy,to je měla hezká a pevná,měla by nosit výstřihy,které jsou přímo úměrné jejímu hodně povislému poprsí.
  • Mě už unavuje jenom slyšet kdo všechno je celebrita. Tohle slovo zdiskrditovli až hamba. Dříve to byl opravdu člověk který měl charakter,morálku a něco zaslužného vykonal.(stačí si přečíst význam slova ve slvníku cizích slov.)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit