Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Partyšová

OSOBNOST 31.12.2006 
110 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • partyšovka

    taky se mi tahle ženská nelíbí,nic na ní nevidím pěkného
  • Je to hezká ženská, ale na mě moc velká exhibicionistka. Opravdu se oblíká jak nějaká lehká holka. Nosí jen mini a vše osatní, aby koukalo co nejvíc, nepřipadá mi to vůbec přitažlivé. *5* Ale abych jí jen nehanila, tak uznávám, že občas se jí povede dobrý model. Jinak ty její písničky ..... radši nekomentuji, každý má svůj vkus.
  • Pd pojmem celebrita jsem si vždycky představovala něco výjimečného. Noblesu, charakter, znalost, .... ale naše české "celebrity" jsou jedna vedle druhé ..... nechci tady psát to slovo - můžeme je jmenovat, ale stejně je všechny známe. Láska "lolitky"? - ano láska to je, ale podle mého jen k platební kartě a ne k umolousanýmu starýmu chlapovi., že život je těžkej, ale holky zamyslete se nad sebou, zda není lepší mladej, voňavej chlap nebo kluk, než to co nám předvádíte??
    • Charakteristiku "celebrity" jste v začátku svého příspěvku vystihla správně. Ale to už dááávno neplatí. Kdo ukáže prsa - celebrita. Kdo se opilý válí ve vlastních zvratních po ulici - celebrita. Kdo se popere s partnerem - celebrita. Kdo se vyspí s jen o trošku známější tváří, než je sám - celebrita. Souhrnem - kdo je póvl a hnus, ten je v současné době celebrita. Sráží to naprosto skutečné osobnosti, které by (ev. jsou) za celebrity označovány zcela právem.
      • Přesně takovým způsobem vznikají hvězdy bulvárního tisku *1*
  • Gábě

    Gábo, fandím Ti. I když někdy.... ale fandím ti. Pa pa Gába
  • Farnbauer, Farnbauer? Je to uz deset, mozna vice, ale napada me, nepsalo se o nem tenkrat jako o mladikovi, ktery se angazoval v ruskem dluhu? Zacinal, kdyz mu bylo pres dvacet a ten clanek znel uz tenkrat velmi prekvapive. Bily kun ruskeho kapitalu a osoba hodna pozornosti BIS? Nevim,nevim jestli si ted polepsila.
  • Všechno je to jedna pakáž.Nejdříve šlapou,pak moderujou a pak jsou nám předhozený jako celebrity.Vždyť jsme všem pro smích.Největší k...a = největší celebrita.A nejlepší fór, když si začnou hrát na cudný a vzorný matky a našim dětem jsou předhazovány jako vzory.A celý národ se jim může podívat až do krku.Trošku to tu máme v tomhle státě postavený na hlavu.A teď nás budou krmit nechutnou aférou s tím starým prasákem.jděte všichni do p....e a pište už něco zajímavého.
  • Vy jste snad padlý na hlavu co litujete chudinku Gábinku? A nebo máte hosipa? Jak se ta počestná rozhoďnožka Gábina dostala sama k Koktovi? Jednoduše ho odvedla od manželky a dokonce dvou dětí! Holt, jak kdo zaseje tak sklízí! A proč napadáte Ornelu? Ona ty spermie od Kokty sebrala snad na záchodě? Na to jsou snad potřeba oba! A že vypadá tak jak vypadá? Třeba měl Kokta už dost těch Gábininých umělohmotných "návnad".
  • Předražená prostitutka, co si hraje na hvězdu, nic víc. Smutné je, že tady má větší fanclub než spousta českých špičkových sportovkyň. *8*
  • Naprosto miluju, když se mi do ruky dostane nějaký plátek a v něm G. P. hodnotí oblečení SVĚTOVÝCH CELEBRIT typu M. Streep nebo topmodelek. Mám pocit, že si madam tak trošku nevidí na špičku nosu. M. Streep samozřejmě dostala plný počet bodů, ale tahle nula klidně zkritizuje topmodelku, které nesahá ani po kotníky. A mám pocit, že soupeří s druhou nánou - Verešovou. V róbách. Která má dražší, vyhrává.
  • zpěvačka??????????

    Moderátorka....možná. Zpěvačka........to určitě Ne!
    • Re: zpěvačka??????????

      sohlasím :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit