Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Partyšová

OSOBNOST 31.12.2006 
110 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milá Gábino,nejste jediná, kdo má vkus,urážíte lidi svými hodnoceními. Kde jste vzala tu drzost plést se do módy? Jeďte s Pepou radši na Floridu,ať je od Vás pokoj-jste strašně protivná a přemoudřelá..............
    • jojo máte právdů ta partyšová jesejně kur..
    • svatá pravda!!!
  • milá gábino vaše stálé narážky na módu jsou nechutné
    sešš ale kur..
  • Je výborný, když Gábina moderuje. Má na to! Má taky hodně skvělou postavu.
    • Re:

      a taky skvěle kozí nohy ... a chytrost sama ... radost pohledět ...
  • Je to nejlepší ženská v televizi.Má super vkus.Nikdy jsem neviděl,aby měla na sobě něco špatného.Je pro mne zrozením sexy ženy a můj sexy simbol.Je nejlepší a moc jí fandím.Nikdy si nenechám ujít její večírkové pořady a když nestíhám,tak si je natočím.GABČO DRŽ SE!!!FANDIM TI!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Ať mi nikdo netvrdí, že si tahle panička vzala Koktu z čistý lásky, tomu nevěřím. Mě na ní strašně popuzuje, jak se tím svým luxusem pořád chlubí, chodí nastrojená v hadrech za desetitisíce, snad to dělá naschvál,aby ji lidi záviděli nebo nevím.....Vždyť ona si na to ani nevydělala, tak ať strčí hlavu do kýblu. Když se jí narodil syn, tak se vytahovala, že má kočárek skoro za 30 tisíc, no tak co to je???? Kde je nějaká skromnost? Jiný lidi na tuhle částku dřou třeba 3 měsíce. Proč si to prostě nenechá sama pro sebe? Trochu pokory a skromnosti by této dámě vůbec neuškodilo. Když o ní napíšou nějaký článek, tak se to točí vždycky okolo jejích drahých hadrů. Já ji teda za žádnou celebritu nepovažuju, nic nedokázala a na své pozici je jen díky svýmu manželovi,který ji všechno zaplatí. Já milionářům jejich peníze upřímně přeju, nejsem žádný závistivec, ale tohle je už příliš. Fakt mi z ní je nanic, když ji vidím, nepřeju jí chudobu, ale měla by se nad sebou aspoň zamyslet.
  • At se usmazi v pekle za to co dela te tehotne!!!! *16* *16* *16* *16* *16*
  • Kterak Partyšová měnila až vyměnila. Proč si tyto jednoduché zlatokopky myslí, že mohou být spokojené pouze v přímé úměře nahrabaného mamonu "milujícího manžela" bez ohledu na zdravý vývoj vlastního dítěte. Škatule, hejbejte se, kámen ***á cihlu. Tyhle célebritky si pletou telenovelu s reálným životem.
    Prostá nanynka než přesvědčí, k jakému pohádkovému štěstí a bohatství přišla,
    už je zase tou odkopnutou popeluší s upřímným prohlášením, že rozluka manželů proběhla v souhladu s vysokými mravními principy, partneři jsou na úrovni, in a šťastní. Zajímá to snad někoho?
  • Podle mě je strašně na prachy, to je z ní cítit na sto honů, i podle toho, jak se vyjadřuje. Ale je to její věc.
  • gábinko závidíš vid závist z tepbe přímo tryská *16*
  • Gábina patří mezi výborný moderátorky. Gábina má skvělou postavu. Má moc hezký nohy a zadeček. Gábina je sexy. Gábina by se měla vyskytovat na televizní obrazovce.
    • Re:

      zase tak často neeeee ... nestraš, kup si raději jeji kazetu a můžeš se ukájet doma, a ostatní budou spokojeni, že ji nevidí *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit