Přejít na výpis diskuzí

Gareth Gates

OSOBNOST 31.12.2006 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *JE TO PROSTĚ MŮJ MILÁŠEK! *14*
  • Pro Žanetu!

    *16* jinak v poho jo? Já chápu že ho miluješ, ale zamysli se holka! Myslíš že umí česky a tohle si přečte?! Já myslím, že nenmá ani páru, že nějaké takové stránky existujou. Zkus mu radši napsat na oficiální stránky a ne sem. tady ti to bude asi prd platné. *7*
  • text

    je to fakt dobrej zpěvák,stojí za to ho poslouchat jak zpívá *4* *4*
  • No prostě nej

    No Gareth je prostě nej.Nejvíc se mi od něj líbí Anoyne of us.Ale i ostatní písničky jsou super.Jen tak dál :-) *14*
  • Aohjkyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

    Ahoj Garethe.Mam tvoje vsechna CD.a MOC SE MI LIBIS CHTELA BYCH TE POPROSIT O TVOJI FOTKU S PODPISEM.Jestli mi ji posles tak na tuto adresu:Žaneta Šperňáková Akátová 1/458 Havířov-Šumbark 73601.Predem ti moc dekuju Zatim ahoj ŽANETA *3* *14* *3* *14* *3*
  • je super!!!!!!!!!!!!!
  • =o(

    jste fakt hodní lidičky...to mi ji někdo nemůžete poslat??prosím.... *9* *7*
    • Re: =o(

      Najeď si na www.youtube.com tam si zadej Gareth Gates najdeš úplně všechny písničky
  • prosíííííííííííím lidi...moc vás prosím pošlete mi někdo Anyone of Us???
  • prosím =o)

    Ahoj lidi...sem tady prvně ...už dávno sem slyšela jeho písničku Anyone Of Us a hrozně se mi líbí..teprve teď mě napadlo se zeptat taky vás, jestli ji nemáte někdo v počítači...hrozně moc vás prosím mohli by jste mi ji poslat na mail: Zuzu.Kralova@seznam.cz mooooc by jste mi pomohli...prosím prosím pěkně prosím moc prosím...jiné písničky sem od něj asi neslyšela .... ale tahle je fakt nádherná a moc bych byla ráda kdyby jste mi ji poslali
  • můj miláček

    Gareth je skvělej. Má rozkošný dolíčky ve tvářích.Miluju jeho písničky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit