Přejít na výpis diskuzí

Gareth Gates

OSOBNOST 31.12.2006 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hey

    Gareth je super.Mam vsechny cd
  • Pěknej k.o.k.o.t
  • miláček

    Ahoj Gerethe, si múj miláček. Máš náááááááááááádherný úsměv a krásné dolíky ve tváři. Jsem s tebe úplně mimo. Ahhhhhhhhhhhhhoooooooooojjjjj. Posílám ti pusu.
  • je naiva...ale fak..nekecám...:D
  • gateth

    gareth je strane moc krasne a je krasne roztomilej a maldej a ejstlis e nekomu nelibi at si kloubouk poliba a nebo at za mnou prijede a vyridime si to ale nikdo miho milacka nebude urazet a ejstli jo taksi to snim vyridim
  • Garetheček je nej...a je krásnej
  • http://willyoung.profitux.cz

    Přesně tak, Kubíku, s tím souhlasím, už jsem se k tomu vyjádřila na Kelly :D Mě jen štve to srovnávání s Willem, víš ??? Gareth dělá sladkej popík, kterej mi nic neříká, na tvorbě se nepodílí a teď už po něm neštěkne ani pes. Nic proti němu nemám, jen mě to mrzí v porovnání s Willem kterej slaví úspěchy pořád ...
  • Gafeth je fajn..........

    gareth je celkem fajn klučina.moooc se mi líbí.....má sladkej kukuč...
  • Víte zdá se mi to docela dětské se dohadovat kdo je lepší...Jestli Gareth,Kelly,Will nebo kdokoli jiný...Každý má své kouzlo a toto kouzlo na každého působí jinak.Někdo ho může milovat a někdo zase nenávidět....Prostě pro vás je ten nejlepší,ale pro někoho je ten nejhorší...Každý jsme jiný...Berte to tak a nehádejte se....
  • ????

    Co má přiznat????

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit