Přejít na výpis diskuzí

Gary Sinise

OSOBNOST 31.12.2006 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mam dotaz

    Ja se chci zeptat.Včera dávali Forest Gump a tam neměl nohy.Jak to teda je má protézu?
  • Re: Re: fajnherec

    Katko prosimte ty sklop ocas a podr sliny jo?jsi trapna jak klega s bohusem dohromady a toje teda maximum *1* *3*
  • Re: fajnherec

    Pavlo.............................. .........................-pomlc!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *1* *1* *1*
  • fajnherec

    gary dobre hraje ale uz sem na nej zapomnela protoze uz dlouho nebyl v televizi i kdyz mi to tak nevadi....za to ma plno fanynek trebas z nasi tridy jednu ujetou holku *1* vypada nejak tahle: *9* *9*
  • Gary

    jj gary je dobrej!!!!!Vyděla jsem s ním spousta filmů!!!!!!Ale v kriminálce se mi nelíbí víc se mi líbí když hraje padouchy!!!!!!!Pak je víc sexy!!!!! *14* *14* *5* *4*
  • Re: X

    Ale takový jsou všichni 3 hlavní představitelé kriminálek, ty KRÁVO! Viděla si snad nějakého šéfa - ať už z FBI nebo NYPD - jak se jde někam bavit?
  • Je suprovej

    *14* je přímo úžasnej,hezkej atd viděla jsem už plno filmů kde hraje,ale skoro ve všech hrál padoucha nebo tak něco(takže ho na konci skoro pokždý zabili což je škoda).V Kriminálce New York vypadá úžasně(i když v těch ostatních filmech taky),ale pochybuju,že by to ze Stellou dal do hromady docela škoda se k sobě hodijou. *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *3* *3* *14* *14* hrozně se mi líbí tipovala bych že je mu mínˇnež mu ve skutečnosti je *14* ,ale na to kolik mu je vypadá pořád dobře *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Pavle Jezkové

    bud´ ticho....
    *15* *15*
  • Kačene

    Katko dostalova ty uz neotravuj...ses trapna...zalez do dury...papa *4* *1* *15*
  • jjj

    Hele Jezkova,at Ti nevypadnou oci... *9* *9* *9* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Re: Re: Re: hm

    Tak to zas me vubec nezajma s tim synem *9* *3* ja budu hlavne sledovat siniseho se stelou.....mno ale sleduj si syna kdyz chces.... *1* *15* *3* *7*
  • pokracovani....

    skym ho bude mit atd...A JESTLI TU STELLU KONECNE NEKAM POZVE NA RANDE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *8* *8* *1* *1* *3* *3*
  • Re: Re: hm

    jo no.Jsem zvedava jak se to bude resit s tim jeho synem....v CSI-NY *3* *3*
  • Re: hm

    mas pravdu....je nejaky cudny!!!ale hraje dobre!!!!jenom porad cekam kdy uzs tou stellou spolu začnou chodit *16* *16* *9* *13* *1*
  • hm

    Na jeho roky vypada mladsi.Rekla bych ze jeho krev je mixnuta s tamanem a americankou nebo naopak.Ale je sexi.Good Man *1* *1* *15* *15*
  • osobnost

    Skvělý a sympatický herec! Myslím si, že ho lidí moc z filmů nezná kvůli vedlejším rolím, spíš si všímají hlavních postav, kolem nichž se děj točí nejvíce. To je velká škoda! *9* Zaslouží si taky nějakou pořádnou hlavní roli! *1* Nejvíce lidí ho asi zná z Kriminálky New York - aspoň něco! *3*
  • Re: x

    dneska mi to prislo tak dekuji *4*
  • x

    Zajtra to posielam do dvoch dni to mas
  • Re: Re: Re: Re: Re: x

    A kdy by jsi to mohla tak donest??
    P.S.fakt ti moc dekuji,dneska uz takhle ochotneho cloveka najdes malo kdy *4*
  • Re: Re: Re: Re: x

    Jasne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit