Přejít na výpis diskuzí

Gary Sinise

OSOBNOST 31.12.2006 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: x

    hele a prosimte mohla by jsi to dat trebe do nejake obalky nebo tak neco a napsat tam moje jmeno aby mi do toho rodice nelizly,predem mockrat dekuji *4* *14*
  • Re: Re: Re: x

    jo to je ulice
  • Re: Re: x

    Si z Olomouca tak to ti hodim do schranky osobne a to kpt.jarose to je ako ulica?
  • Re: x

    Aneta hruba
    kpt.jarose 3
    olomouc 779 00
  • x

    Tak mi dajte adresu
  • Re: x

    Ahoj, mohl by jsi prosím Tě i mě poslat ten filmík? Mooc díky. *3*
  • Re: x

    A nemohla by jsi mi ho poslat???
    P.S: Muj mail ani1991@seznam.cz ,kdyz tak se ozvi
  • Re: X

    Ha ha ha je to ten nejlepší herec.A navíc je strašně krásný a V kriminálce NY je proste nej *14* *14*
  • x

    Ja ho mam na dvd
  • ???

    Nevite nekdo nejakou www stranku kde se da stahnout film VYKUPNE s ceskym dabingem
  • X

    Je to ten najhorsi herec akeho som kedy videla dokaze sice nahodit 2 ksichty ale to sa po par minutach opozera a ako jediny z vysetrovatelov kriminaliek si nevytvoril carakter len tam postava a zrazu z nicoho nic vyriesi pripad pripada mi na place aKO keby nemal cas arychlo to chcel mat za sebou tak 3ˇ4 serialu nevedia o pachatelovi nic a 1 minute utrusi mudrost a uz ho maju zavreteh proste je to moc vykonstruovane *16*
  • CSI NY

    JJ je hezkej,charizmatickej a je to dobrej herec !Co dodat *7* No v CSI se mi asi líbí nejvíc je to lepší než když hraje ty padouchy.....
  • ....

    myslim ze neni ani tak hezky ale ma ohromny charisma a je takový tajemný...
  • Re: Re: Re: No a co jako

    Tak to máš naprostou pravdu! A vůbec je to jeden z nejsympazičtějších a nejhezčích herců, jaké vůbec znám. *4*
  • paneboze...

    mama je do nej strasne zamilovana a nevim co na nem vidi? jo ale neni vosklivej ptz je mu 52 a a vypada na min! *3* *3* *3* *3*
  • Skvělý

    Nevěřila jsem, když jsem zjistiola, že je mu už přes padesát! *7* Nevypadá na to, i přes ten věk je nádherný a charismatický chlap. Jeden z nejvíc sexy herců jeho věku. *14* *14*

    Jo, ve Forrestovi je bez nohou, ale sluší mu to i tak! *3*
  • h

    je to borec *3*
  • Re: Re: No a co jako

    Jsi vážně trapný *7* Pravě v Kriminálce New York je nejhezčí. *14*
  • :-) :-)

    Je nádherný *14* *14* *14* *14*
  • je super

    Je skvělej. Ve Forestovi vypadá jako bez nohou. To mě dostalo. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit