Přejít na výpis diskuzí

Gedeon Burkhard

OSOBNOST 31.12.2006 
202 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chtěla bych si s ním ehm ehm, protože jsem na internetu viděla jeho ehm ehm. *2* *3* *14*
    • jeho co? *8* a kde to najdu? *14*
  • Všechno nej, Gedeone =)
    P.S.: Máš super tělo =)
  • Gedeon Burkhard

    Strasne zboznujem Gedeona... Ma strasne super postavu a je aj vyborny herec.. Hlavne v Komisarovi a teraz aj v Kobre11... Zboznujem ta...
    • Re: Gedeon Burkhard

      JO JÁ HO TAKY ZBOŽŇUJU.....
    • Re: Gedeon Burkhard

      fakt to si myslim aj ja..uz aby boli nove diely cobry u nas v telke
  • ged

    jj..gedeon je opravdu sexy chlapík *14*
  • aaaaaach

    Jak může být někdo tak krásnej *14* *14* *14*
  • rex

    teda... jsem se těšila v úterý na rexe s Gedeonem a koukám nová série.... já je moc zmáklý nemám, tak se chci optat nevíte, jestli ji usekli, protože mě to přišlo divný v pondělí tam hrál a najednou ve středu nová série.... *9*
    • Re: rex

      díky za odpověď to je docela škoda *9*
    • anet3

      Re: rex

      Jo, usekli to. Jeden díl skončil klasicky vyřešeným případem a další díl už začal s novýma komisařema. Žádný loučení neproběhlo
  • Komisař Rex

    http://im.super.cz/fun/124/482-tamn epejsku.jpg Tady máte, proč Gedeon odešel, myslím, že je to dost jasné, ale na druhou stránku, mluvilo se, že Gedeon byl gay, ale to se mi nějak nezdá... PS: Za ten odkaz Děkuji WOXYS z portálu afc11.cz
    • anet3

      Re: Komisař Rex

      Je pravda, že měl být viděn v gay klubu, ale ten je na ženský až až *1*
      • Re: Re: Komisař Rex

        Já si také myslím, jasná odpověď on a Vanessa
  • Alex

    Alex je super.
    Pravidelne sledujem seriál Komisára Rexa
    Rex je strašne,zlatý najme vtedy keď ukradne žemle
  • monday

    Alex

    ne že by to byl zrovna můj nejoblíbenější herec to se říct nedá ale role Alexe Brantnera v Komisaři Rexovi se mu fakt povedla v kobře 11 to nebylo takový no byla to taky jiná postava ale pro mě to bude pořád Alex Brantner z Komisaře Rexe *5* *5*
    • Re: Alex

      Ano !!! lepsi bol ked hral v komisarovi Rexovi .... ja som moc kobru 11 nekukala taze....neviem posudit ale jednu alebo dve casti som videla.....zdalo sa mi ze v komisarovi rexovi to bola zaujimavejsie...no , co !!! *3* niekomu sa mozno viac pacila kobra 11
  • yeti

    Gedeon je super

    Gedeon Burkhard je proste SUPER *14* je to muj nej herec *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit