Přejít na výpis diskuzí

Georgie Henley

OSOBNOST 31.12.2006 
119 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *15* *8* *14* *14* *14* *7* *7*
  • Herečka

    je úžasná,kdo viděl Narnii,potvrdí mi to!Já jí mám ráda a ráda bych kráčela v jejích šlápějích,kdo o ní ví něco víc ,napište vaše "herečka" Magdík ps:fakt,fotky,životopis,kon takt:posílejte *14*
    • Re: Herečka

      kdo chce cokoli vedet at mi napise na muj imail *4*
    • Re: Herečka

      lucinka je ta nejlepší herečka kterou znam je užasná.a o rok mladší než já.spomínam jak jsem četla v mojí knížce o natáčení narnie kdy se mely natačet ty s ceny s mysmi u kameneho stolu jak prehryzavaly ty pouta anna popplewel mysi nesnasi moc se jich boji a kdyz za ni do privesu prisel andrew a rekl dobre rano tohle je pan jingles a v ruce mel mys anne se udelalo spatne a brecela tak nakonec za ni zaskočila dublerka ashley *4* znas skoro vse o narnii kdyby nekdo neco potreboval tak at mi napise na imail *4*
  • Georgie

    Je to ta nejsympatictejsi detska herecka co jsem kdy videl. Hraje s humorem a nadsazkou. Skvele! Doporucuji 2-diskove vydani DVD Letopisu Narnie-komentar, zkazene zabery a hlavne dokument o detech-pokud jsou vam sympatycti jako mne budete se naramne bavit.:] *4*
  • Je děsně rostomilá a zahrála to fakt skvěle. *4*
  • Je kouzelná!!! *4*
  • Nepřekonatelné!Je jí 11 a hraje tak úžasně!!! *14* *4*
    • Re:

      ve filmu je ji osm *4*
    • Lucinka

      teda moc na 11 nevypada (sice vim ze mas pravdu ale stejne...). spis bych rekl (podle filmu) ze ji je tak 7

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit